Saltar al contenido

Jak požádat o mou cenu nebo plaketu 100 tisíc odběratelů na YouTube – Krok za krokem

3 de agosto de 2022

Vytváření audiovizuálního materiálu na YouTube může být náročná, ale obohacující práce. Z tohoto důvodu tato síť videí, generátory obsahu odměn s dárkovým talířem.

První udělená fyzická cena je plaketu 100 tisíc předplatitelů. Normálně může proces správy talíře trvat týden.

YouTube obvykle sleduje účty, které dosahují 100 tisíc odběratelů a pošlete jim e-mail s kódem které je třeba zadat na tam uvedené stránce.

Poté se musíte přihlásit pomocí účtu kanálu, zadat údaje včetně dodací adresy a počkejte minimálně 3 týdny k převzetí plakety. Pokud však již uplynulo více než 15 dní a e-mail neobdržíte, YouTube vám doporučuje, abyste to udělali pošlete e-mail na podporu.

Stojí za zmínku, že existují určité podmínky YouTube může zpomalit proces doručení z talíře do sudého, nedej ti to. Ale nebojte se, tady máme řešení.

Doporučení z YouTube získat talíř bez problémů

YouTube je velmi přísný při doručování svých cen „youtuberům“, pokud dosáhnete 100 tisíc odběratelů, musíte se ujistit neporušili žádné z pravidel existující v této síti.

Pokud jste například během své kariéry dostali stávku, talíř možná neobdržíte V prvním případě.

Podobně je velmi pravděpodobné, že byste měli smazat videana vašem kanálu, které porušují autorská práva nebo je zpeněžují jiní lidé než vy.

Jak si dokážete představit, pobočky YouTube jsou ve Spojených státech, takže zásilka desky je mnohem více rychle pro lokalizované osoby v té zemi.

Vzhledem k tomu, že Španělsko není příliš daleko od Spojených států, expedice by neměla trvat mnoho dnív některých případech to však může trvat několik týdnů.

Vzhledem k tomu si můžete vybrat adresu PO BOX v USA a odtud doprava je rychlejší na vaši adresu ve Španělsku.

Co mám dělat, když jsem desku neobdržel?

Na YouTube jsou miliony kanálů, a přestože jich není tolik, co by přesáhlo číslo 100 000 odběratelů, je to rozumné množství, které ten váš ignoruje, a tudíž nedostane váš e-mail.

YouTube na své stránce podpory svým uživatelům naznačuje, že překročili 100 tisíc odběratelů a neobdrželi příslušný e-mail, který co nejdříve kontaktujte podporu.

V případě, že se nacházíte v zemích jako Rusko, Ukrajina, Bělorusko a některé další země, které mají ekonomické a politické rozdíly s USA, budete s největší pravděpodobností muset platit daně a celní služby.

Na druhé straně je pravděpodobné, že zásilka do Španělska může trvat déle, než se očekávalo, a vzhledem k tomu, je málo co dělat prostřednictvím přepravních služeb (FedEx, DHL) a YouTube.

Bez ohledu na to se nebojte, pokud je na vašem kanálu vše v pořádku, raději dříve než později, vaše plaketa by měla dorazit k vám domů.

Další ceny, které YouTube uděluje kanálům s největším počtem odběratelů

Jak si dokážete představit, existují ceny pro „YouTubery“ s největším počtem odběratelů, např. je 10 milionů desek předplatitelů50 milionů a dokonce 100 milionů youtube deska.

plaketu, kterou vám youtube dává

V současné době, pouze tři kanály YouTube více než 100 milionů předplatitelů: T-Series, PewDiePie a Cocomelon. Vzhledem k tomu obdrželi červenou plaketu podobnou ikoně YouTube.

I když neexistuje žádný talíř se 100 odběrateli, z tohoto množství můžete přizpůsobte svůj odkaz na kanál z YouTube. Překročení 1 000 odběratelů je jedním z minimálních požadavků pro zpeněžení vašich videí.

Pokud dosáhnete 50 milionů odběratelů, YouTube vám to dá vyberte, jak chcete mít talíř co dostaneš Pouze 18 kanálů YouTube po celém světě překročilo tuto částku.

Od MiraComoSeHace vám doporučujeme, abyste si vytvořili svůj YouTube kanál a nahráli videa, o kterých tolik přemýšlíte, uvidíte, že s velkým nasazením nebude trvat dlouho, než dosáhnete váš odznak 100 000 YouTube.