Saltar al contenido

Jak povolit a zakázat záložku hodnocení s hvězdičkou na Facebooku

3 de agosto de 2022

Facebook je jednou z nejdůležitějších sociálních sítí a právě jejím prostřednictvím se mnoha lidem věnujícím se světu internetu daří generovat dosah. Názory vaší stránky jsou dobrou indikací pro vaše uživatele, proto byste měli vědět, jak aktivovat a deaktivovat kartu hodnocení s hvězdičkou v Facebook.

The hvězdný systém Je přítomen v mnoha aplikacích a webových stránkách určených k prodeji produktů nebo služeb. Pokud máte na Facebooku stránku věnovanou některému z těchto účelů, je pro vás docela pohodlné znát hvězdicový systém, zde se dozvíte, jak zapnout a vypnout kdykoli budete chtít.

Nevýhody systému hodnocení hvězdičkami na Facebooku

V případě, že je vaše platforma nová nebo malá, může být negativní názor velmi kontraproduktivní. Do takové míry, že to poškozuje váš prodej nebo dosah a v mnoha případech poskytnuté názory nejsou úplné důvěryhodný nebo pravdivý.

V každém případě, ať už jsou názory, které ostatní na platformě zanechávají, pravdivé nebo ne, jejich dopad je nepopiratelný. Z tohoto důvodu je také vhodné deaktivovat názorový systém Facebooku, dnes se naučíte, jak jej aktivovat a deaktivovat.

Přesto, než začnete, měli byste zvážit deaktivaci komentářů k fotkám nebo obrázkům na Facebooku, což je možnost, která vám může pomoci tento drobný problém vyřešit. Bez dalších okolků si přečtěte následující příručku týkající se karty recenzí s hvězdičkou.

Jak povolit a zakázat záložku hodnocení s hvězdičkou na Facebooku

Jak jsme již dříve uvedli, Facebook poskytuje zajímavý názorový systém, který může být v určitých případech užitečný. V každém případě vás zde naučíme aktivovat i deaktivovat, přečtěte si pozorně tento návod:

V případě, že chcete aktivovat názory

  1. Prvním krokem je vstoupit na svou stránku na Facebooku a provést konvenční přihlašovací proces na platformě. Po úspěšném přihlášení můžete zahájit proces.
  2. přejděte na stránku ve kterém chcete povolit nebo zakázat systém recenzí na Facebooku.
  3. Jakmile jste na stránce, musíte najít sekci nastavení, který najdete v pravé horní části obrazovky, klikněte na něj.
  4. Na levé straně vaší obrazovky se zobrazí možnosti související s konfigurací vaší stránky, musíte přejít na kartu Všeobecné. Tam najdete sekci upravit stránkuKlikněte na to.
  5. Možnost by se měla objevit názory, pokud se nezobrazí, klikněte na Přidat kartu. Zde musíte kartu najít Názory a zatlačte na něj.
  6. Tímto způsobem se názory již objeví na vaší facebookové stránce.

tlačítko líbí se mi na Facebooku

V případě, že chcete zakázat recenze s hvězdičkou

  1. Přejděte do stejné části uvedené v předchozím tutoriálu, poté vyhledejte karty Názory a klikněte na Nastavení.
  2. Objeví se zde několik možností, měli byste si to ověřit Zobrazit recenze je deaktivován v případě, že jej nezměníte Aktivní A Vypnuto.
  3. Tímto způsobem budete mít správně deaktivované názory systému Facebook star.

Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedený proces se liší od „To se mi líbí“, z tohoto důvodu, pokud chcete zakázat a skrýt hodnocení stránky na Facebooku, zveme vás k návštěvě výše uvedeného odkazu.