Saltar al contenido

Jak používat více než tři WhatsApp na stejném mobilu – Tři účty na jednom mobilu

26 de julio de 2022

Sociální sítě vygenerovaly ve světě totální dopad, díky svým každodenním inovacím se staly významnou velmocí, dnes je všichni využíváme k různým činnostem, od těch nejmenších po největší, mají velký zástup uživatelů po celém světěže každým dalším dnem se velmi zvyšuje.

Internet nám umožňuje provádět více funkcí, můžeme komunikovat s lidmi, které máme rádirychle, získávejte informace prostřednictvím prohlížečů, snadno vytvářejte online stránky pomocí různých vytvořených platforem, posílejte a přijímejte e-maily, sledujte filmy, existují tisíce sociálních sítí, všechny s jiným cílem, ačkoli se zdají být velmi podobné, nejsou.

Pokud správně využíváme sociální sítě a internet, můžeme z toho získat mnoho rozumných výhod, dokonce generovat příjem s dobrou užitečností, internet vytvořil obrovské množství online pracovních míst, všechny s různými vlastnostmi, samozřejmě i toto má své výhody i nevýhody, ale přesto existuje více pozitivních věcí, které máme, když děláme tyto úkoly.

Co je to duální zasílání zpráv a jak to funguje na mém mobilu?

Funkce Dual Messaging je dnes dostupná u některých modelů chytrých telefonů. Tato funkce je nativně nakonfigurován, což znamená, že jej instaluje výrobce zařízení, nikoli váš operační systém. To vše, takže můžete mít na jednom mobilu nakonfigurovaná dvě telefonní čísla.

Mnoho mobilních telefonů v této době má možnost vložit dvě SIM karty, ale je to výrobce telefonu, který musí obsahovat vlastní aplikaci používat je současně.

Jak naklonovat aplikaci WhatsApp na zařízení Android?

jak klonovat whatsapp

Pokud nejsme spokojeni s účtem WhatsApp a chceme mít dva nebo tři, je to skutečně možné na stejném mobilu, i když to není legální nebo oficiální možnost, kterou společnost umožňuje, můžeme to udělat prostřednictvím klonovacích aplikací o kterém diskutujeme níže.

Aplikace Twin pro zařízení Huawei

Již nějakou dobu zařízení Huawei zahrnul tuto užitečnou APP, stačí jej povolit v nastavení systému. S ním budete moci snadno klonovat různé aplikace, jako je Facebook, Twitter a samozřejmě to, co chceme, WhatsApp.

to povolit postupujte podle následujících kroků a můžete si užívat všeho, co vám nabízí.

 • Přístup k menu nastavení z vašeho telefonu
 • Hledejte opční aplikace
 • Vyhledejte Možnost aplikace Twin
 • Jakmile jste uvnitř, prostě musíte vyberte aplikaci, kterou chcete klonovat, v tomto případě WhatsApp.
 • Nyní stačí počkat, až aplikace udělá svou práci, a to během několika sekund uvidíte duplicitní ikonu aplikace Co jsi chtěl klonovat?

Teď prostě musíte otevřete svou klonovanou aplikaci a začněte jej konfigurovat zcela podle svých představ.

Klonovací aplikace pro mobily Xiaomi

Pokud máte smartphone, který má MIUI jako operační systémmůžete také přistupovat k možnosti snadného klonování aplikací díky funkci Clone Apps, zde jsou kroky, které musíte provést, abyste toho dosáhli:

 • Přístup k nastavení vašeho mobilu
 • vyhledejte sekci Aplikace
 • Stiskněte možnost «Duální aplikace“ nebo „CloneApp“
 • Vyberte aplikaci chcete klonovat, můžete si vybrat ten, který chcete.

Po provedení všech těchto kroků se na domovské obrazovce objeví duplicitní ikona s klonovanou aplikací. Abyste to mohli identifikovat, klonovací aplikace bude mít malou ikonu ji identifikovat.

další způsoby, jak klonovat whatsapp

Paralelní aplikace na One Plus

Jeden z nejlépe hodnocených smartphonů za poslední rok byl OnePlus 3 a také 3T. Pokud některý z nich máte, měli byste vědět, že jeho čínský výrobce již zahrnul podporu, kterou tento výkonný terminál vyžaduje, vylepšeným způsobem. Jeho nová aktualizace umožňuje duplikovat aplikace, takže můžete používat dva účty ve stejné aplikaci prostřednictvím nástroje Pararell Apps. Chcete-li toho dosáhnout, postupujte takto:

 • zamiřte k nastavení vašeho týmu.
 • AZadejte možnost ‘Aplikace’
 • Vyberte „Paralelní aplikace“.
 • Když tak učiníte, zobrazí se a seznam aplikací, které lze duplikovat.

Odsud je to jen tak vyberte, které aplikace chcete duplikovat, a voilaběhem několika sekund budete mít ikony na domovské obrazovce připraveny, abyste mohli začít jednoduchým způsobem konfigurovat své účty.

Bezplatné aplikace pro použití dvou různých účtů v systému Android

Pokud nemáte chytrý telefon, který vám poskytuje nativní způsob klonování aplikací, můžete vždy využít aplikace vyvinuté třetími stranami, které vám umožní snadno klonovat vaše aplikace. O některých z nich si povíme.

Android Paralelní prostor

Toto je aplikace, která vám umožní nakonfigurovat dva různé uživatelské účty pro všechny aplikace, které máte nainstalované v mobilním telefonu. Můžete je používat bez jakýchkoliv nepříjemností. Jeho ovládání je velmi jednoduché, protože to, co dělá, je vytvořte virtuální prostor, který umožní aplikacím, které v něm naklonujete, běžet. Tímto způsobem můžete otevřít stejnou aplikaci dvakrát na stejném smartphonu.

Jeden bod v jeho prospěch je ten zabírá velmi málo místa, jen 2 MB paměti, takže nebudete muset obětovat příliš mnoho úložného prostoru, abyste si ji nechali nainstalovat. Najdete ji v Obchodě Play, jakmile si ji stáhnete a nainstalujete, musíte poskytnout všechna oprávnění, která požaduje, aby mohla optimálně provádět svou klonovací práci.

App Cloner v Obchodě Play

logo klonovače aplikace

Jak víme, existují různé aplikace pro klonování jiných aplikací, ale některé jako takové nejsou účinné, proto je důležité vědět, že »App Cloner» je jedním z nejlepších ve svém typu, abychom to udělali, abychom ji získali, musíme pouze vstoupit do Obchodu Play, vyhledat aplikaci, kliknout na stažení a po stažení provedeme následující:

Zadáme jej, přečteme a přijmeme všechna oprávnění a zásady ochrany osobních údajů, které obsahuje, a poté je získáme možnost »klonovat aplikaci» Klikneme tam a vybereme aplikaci, kterou chceme naklonovat, v tomto případě WhatsApp, pak aplikace svou práci udělá automaticky, jen musíme počkat.

Poté, abychom získali třetí, můžeme udělat totéž, i když máme také možnost přihlásit se na WhatsApp Web nebo WhatsApp Business, protože pokud máme v mobilu tři účty, nemusí to fungovat optimálně, jakmile to uděláme. vstoupíme do klonované aplikace, která se objeví v nabídce aplikací, a Telefonní číslo zadáváme běžným způsobem jak jsme to udělali dříve.

Výhody a nevýhody aplikace WhatsApp

Jako každá aplikace má své pro a proti, v rámci pozitivních věcí musíme WhatsApp nám umožňuje komunikovat na dálkuať už se soukromým chatem nebo skupinovým chatem, samozřejmě je to super rychlá a bezpečná aplikace k použití a okamžitá, umožňuje nám také získat WhatsApp pro náš počítač.

V jeho nevýhodách musíme vzít v úvahu fakt, že někteří lidé se na aplikaci mohou stát nějakým způsobem závislí, tráví v ní většinu času, také u psaných zpráv bývají dezinterpretace, takže je to mnohem lepší ústně nebo hlasové poznámky.

Alternativní způsoby, jak mít dvojitý účet bez stahování čehokoli

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří nedůvěřují třetí straně, že má přístup k vašemu účtu WhatsApp, z důvodu bezpečnosti a ochrany soukromí vám říkáme, že existuje poslední zdroj, který můžete použít k získání dvou účtů WhatsApp na vašem terminálu.

Whatsapp podnikání

Whatsapp podnikání

WhatsApp Business je vynikající alternativou, pokud chcete mít nainstalovány dvě oficiální aplikace WhatsApp, s veškerou podporou, kterou vám vývojáři mohou nabídnout prostřednictvím svých bezpečnostních aktualizací a vylepšení jejich funkcí. Tato aplikace je zaměřena na malé a střední firmy, které spravují své přímé zasílání zpráv se svými zákazníky, nabízí velmi zajímavé možnosti organizování chatů podle typu zákazníka, umožňuje nabízet produkty prostřednictvím svého katalogu a snadnou lokalizaci společnosti prostřednictvím vaši mapu.

Na této užitečné aplikaci nám ale nejvíce záleží můžete jej nainstalovat společně se základní aplikací WhatsApp, aniž by to představovalo problém s kompatibilitou Mezi těmi dvěma vůbec ne. Dokážou dokonale spolupracovat bez jakýchkoliv nepříjemností. Stačí nainstalovat oba a aktivovat je ověřením pomocí dvou různých telefonních čísel a je to, budete mít dva účty WhatsApp zcela nezávislé na sobě a s veškerým přístupem k oficiální podpoře, také bez nutnosti instalace třetí strany aplikací.