Saltar al contenido

Jak používat Snap Camera pro živé vysílání na YouTube | Snapchat

3 de agosto de 2022

Ještě před pár lety byl Snapchat jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí a jednou z nejpoužívanějších mezi uživateli iOS a Androidu. Nyní byl obnoven a přináší na trh snapcamera používat všechny filtry Snapchat v živém vysílání jako Youtube.

Miliony uživatelů využívaly platformu Snapchat pro kvalitu jejích selfie filtrů. Jejich filtry byly inovace a nabízely něco jiného v sociálních sítích. Ale jeho největší konkurent, Instagram pochopil pravidla hry a napodobil aplikaci filtrů na své platformě.

Kvalita filtrů Snapchat je však špičková a nyní se rozhodli inovovat pomocí Snap Camera pro uživatele Windows a Mac.Snap Camera umožňuje aplikovat charakteristické filtry Snapchatu na živá videa nebo videohovory.

Jak používat Snap Camera pro přímé streamování na YouTube

Není nic originálnějšího než dobrý filtr fotoaparátu pro vytvoření živého videa. Kromě dosažení můžete do videa přidat dotek personalizace upoutat pozornost ostatních uživatelů.

Obsluha Snap Camera pro přímé vysílání na YouTube je velmi jednoduchá. Pouze kamera na PC by měla být nahrazena programem Snap Camera. V době přenosu budete mít k dispozici všechny filtry z aplikace Snapchat k použití na YouTube.

Aby to fungovalo dříve, je nutné nakonfigurovat funkci Živé vysílání na kanálu YouTube.

 1. Hlavní věc je stáhnout snapcamera z jeho oficiální stránky.
 2. Přijměte smlouvu o ochraně osobních údajů a zanechte svůj e-mail pro případ, že chcete dostávat informace o Snap Camera.
 3. Po stažení instalačního souboru do PC pokračujte v instalaci. Je to docela jednoduché a intuitivní, během několika minut se Snap Camera nainstaluje.
 4. Při prvním otevření aplikace se zobrazí úvod, který stručně vysvětluje, jak funguje. snapcamera. Až budete hotovi, stačí stisknout tlačítko Dokončit.
 5. Rozhraní aplikace je jednoduché, zobrazuje se obraz z kamery a hned pod ním jsou filtry, které můžete použít. Nejprve to nejvýraznější, následované filtry podle kategorií.
 6. Vyberte filtr které chcete použít pro živé vysílání na Youtube.

Poznámka: Po instalaci fotoaparátu Snap musíte restartovat prohlížeč, aby bylo možné detekovat nové funkce fotoaparátu.

Nastavte kanál YouTube

 1. Nyní se podívejte do prohlížeče kanál YouTube Kam se chystáte vysílat?
 2. Klikněte na tlačítko s ikonou fotoaparátu. Tlačítko se nachází v pravé horní části stránky. Tím spustíte přímý.
 3. Otevře se nové okno, kde musíte nakonfigurovat data živého vysílání včetně názvu vysílání.
 4. Vyberte Další možnosti a klikněte na možnost Webová kamera výchozí.
 5. Výchozí možnost webové kamery, kterou byste měli zvolit, je Snap Camera. Přijměte provedené změny a klepněte na tlačítko Další.
 6. Jakmile jsou všechna nastavení připravena, zahajte živé vysílání výběrem možnosti Další.

Jakmile zahájíte přenos, budete moci vidět obraz s filtrem Snapchat. Nejlepší ze všeho je, že pokud chcete změnit svůj filtr Snapchat, vše, co musíte udělat, je přejít do aplikace Snap Camera a vybrat ten, který preferujete. Nemusíte opustit stream pro výměnu filtru jsou změny provedeny téměř okamžitě.

Vysílání pomocí Snap Camera

Snap Camera je kompatibilní s ostatními službami streamování, kromě Facebooku. Aktuálně jej můžete používat se Skype, Hangouts a oblíbeným Twitchem. Prakticky jakákoliv aplikace, která má přístup k PC kameře.

použijte Snap Camera pro streamování

Jedním z nejoblíbenějších použití, které tato aplikace v současné době má, je provádění streamování hry. Mnoho hráčů vysílá své hry z video hra a doplňte jej filtrem Snapchat, aby váš obrázek získal personalizovaný nádech.