Saltar al contenido

Jak používat PhotoGrid k vytvoření koláže a úpravě fotografií z mého Androidu

20 de agosto de 2022

Pokud máte rádi fotografie a chcete se naučit, jak je upravovat jako profesionálové, je tento článek ten pravý pro vás. Dnes vám to prozradíme jak používat PhotoGrid k vytváření koláží a úpravám fotografií ze zařízení Android. Pokračujte ve čtení, protože v následujících částech uvidíte, jak užitečná může být tato aplikace.

Jak používat PhotoGrid k vytváření koláží a úpravám fotografií z mého Androidu?

První věc, kterou byste měli udělat, než začnete upravovat, je stáhněte si do mobilu aplikaci PhotoGrid. Najdete ji zdarma v PlayStore. Jakmile si ji stáhnete, stačí si vytvořit účet, přidružit jej k vašemu Instagramu, Facebooku, Gmailu nebo e-mailu a můžete začít.

Kroky k vytvoření koláže ve PhotoGrid

  • Jakmile aplikaci otevřete na svém mobilu, přejděte do sekce mřížky a nahrajte obrázky, které chcete být součástí vaší koláže. V závislosti na zvolené mřížce můžete nahrát až 15 fotografií.
  • Obrázky budou automaticky umístěny v mřížce, takže nemusí být umístěny v požadovaném pořadí. Nemusíte se však bát, protože PhotoGrid vám umožní upravovat naprosto vše, co chcete.
  • Dále vám aplikace umožní měnit polohu fotek, upravovat jejich velikost, přidávat efekty, hrát si se sytostí a další úpravy snímků nebo je otáčet podle libosti. Máte nekonečné možnosti aby koláž byla přesně taková, jak ji chcete.
  • Jakmile budete s koláží spokojeni, můžete ji uzamknout, aby se z jejího místa nic nehnulo.

Všimněte si, že do své koláže můžete také přidat videa, změnit barvu ohraničení mřížky, umístit na ni emotikony nebo jakýkoli jiný prvek, který chcete. Pokud však chcete k jedné z fotografií přidat bílé pozadí, budete to muset udělat v samostatné aplikaci.

Upravujte fotografie z mobilu pomocí PhotoGrid

Jak jsme vám řekli dříve, tato aplikace vám umožní změnit téměř každý aspekt obrázku si vyberete, a to i bez toho, abyste museli dělat koláž. Můžete si jej přizpůsobit změnou jeho velikosti, přidáním nálepek, emotikonů nebo textu, úpravou sytosti a dalších nastavení obrázku. Nechte svou kreativitu plynout!

Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný a že vás vyzýváme ke stažení aplikace PhotoGrid k vytvoření koláže a úpravy fotografií z vašeho Androidu. A pokud jsme vás o jeho výhodách nepřesvědčili, pamatujte, že fotografie můžete upravovat ve Photoshopu i online, aniž byste si museli program stahovat do PC.