Saltar al contenido

Jak používat myš na zařízeních Amazon Fire Stick? – Průvodce párováním

15 de julio de 2022

Artefakty, které během dne používáme nejvíce, je bezpochyby televize v našem domě. V něm můžeme zobrazit libovolné množství obsahu se kterými se chvíli nebavíme, ať už jsme to my nebo naše děti. Jedním z nástrojů, který budeme moci použít v případě, že rádi sledujeme obsah online, je zařízení Amazon Fire Stick.

S nimi budete moci dělat téměř cokoliv. Z toho důvodu vás naučíme, jak můžete používat Fire Stick s myší, abyste jej mohli lépe spravovat.

Co potřebujete vědět, abyste mohli používat myš s Amazon Fire Stick?

Amazon je velmi velká společnost, která se v posledních letech soustředila na uvádění velmi okázalých elektronických zařízení. Mezi tato zařízení patří tablety, reproduktory, televize a domácí počítače.

Jednou z výbav této značky, kterou budete moci používat, je Amazon Fire Stick. Tato zařízení se mají používat na televizoru prostřednictvím systému USB a dálkového ovládání televizorů. k tomuto zařízení budeš schopen připojit myš k ovládání televize s ním, jako by to byl počítač.

zařízení amazon firestick

Chcete-li to provést, budete muset vědět několik věcí, a to, že tuto myš nebudete moci připojit přímo k tomuto zařízení. Z tohoto důvodu, budete muset nainstalovat aplikaci na Fire Stick. Kromě toho musíte mít myš, která je bezdrátová, abyste ji mohli používat, protože pokud je kabelová, nebudete ji moci napájet z žádného jiného zdroje.

Jaký je správný způsob instalace myši na Fire Stick?

Nyní, když víte vše o tom, co budete potřebovat k použití myši na Fire Stick, možná ji budete chtít použít na svém televizoru. Díky tomu se budete moci na obrazovce pohybovat rychleji a snadněji, takže tato možnost je vysoce doporučena pro každého, kdo má Amazon Fire Stick.

Pro použití v televizi

Pokud chcete používat Fire Stick na svém televizoru s myší, abyste s ním snáze manipulovali, budete muset projít procesem zvládnu používat tuto myš na televizi. Musíte pouze postupovat podle těchto pokynů:

televize s vysokým rozlišením

 1. Fire Stick má obchod s aplikacemi Amazon, do kterého se chystáte vstoupit. Až tam budete, vyhledejte aplikaci ‘Downloader’ a klikněte na stáhnout a po dokončení stahování klikněte na ‘Instalovat’.
 2. Po stažení musíte zadat ‘Nastavení’. Zde budete muset označit mřížku ve volbě ‘Povolit Javascript’.
 3. Nyní budete muset přejít na začátek aplikace a tam si stáhnout Toogle Mouse for Fire TV
 4. Po dokončení stahování musíte kliknout na ‘Instalovat’ a poté jej budete moci otevřít.
 5. Zde bude seznam nastavení aplikace v možnosti „Povolit službu myši“, budete ji muset zkontrolovat. Tím se již aktivuje myš pro vaši Fire Stick.
 6. Aby byla myš aktivní od chvíle, kdy zapnete televizor, budete muset aktivovat možnost „Auto Star Mouse Service“, takže myš se na televizoru aktivuje, když ji zapnete.

Udělejte to na svém tabletu

Budete také moci používat myš používat na tabletu ve kterém používáte Fire Stick a zde to bude mnohem výnosnější, protože v tomto vybavení jej budete moci používat rychleji. To znamená, že jejich reakce bude mnohem lepší než na vaší televizi. Chcete-li začít používat tuto funkci na svém tabletu, musíte provést toto:

 1. Pokud používáte svůj tablet, budete muset vstoupit do obchodu s aplikacemi Amazon a stáhnout a nainstalovat aplikaci CetusPlay – Best.
 2. Po instalaci aplikace začne hledat zařízení, která jsou připojena ke stejné síti. Zde se musí objevit Fire Stick a vy ji vyberete.
 3. Poté se na tabletu budete muset dotknout ikony myši.
 4. Nakonec budete muset zadat potvrzovací kód, který se zobrazí na obrazovce vašeho televizoru. Tímto způsobem bude váš tablet již připojen k vaší Fire Stick a budete moci používat myš.

osoba pomocí tabletu

Jak nakonfigurovat myš pro použití s ​​Amazon Fire Stick?

Způsob, jakým budete moci nakonfigurovat myš na Fire Stick, je velmi snadný a můžete to udělat takto:

 1. Chcete-li nastavit myš, musíte mít staženou a nainstalovanou aplikaci Mouse Toogle na Fire Stick. Již jsme vás naučili, jak nainstalovat tuto aplikaci v předchozích krocích.
 2. Po otevření aplikace se zobrazí šedá obrazovka, na které budete moci aktivovat možnost ‘Auto Star Mouse Service’. Tímto způsobem bude myš nakonfigurována pro použití na vašem televizoru s Fire Stick.