Saltar al contenido

Jak používat mapy aplikace Apple Maps pro iPhone bez připojení k internetu

2 de agosto de 2022

Lokalizace sebe sama v čase a prostoru je pro lidskou bytost vždy nezbytností, navíc k doplnění kognitivní oblasti duševního fungování, jako je orientace; proto po mnoho let, dokonce před několika staletími byly vytvořeny mapyabychom se geograficky umístili v určitém prostoru.

Stejně tak v dnešní době, díky plynutí času a vytváření nových technologií, můžeme mít přístup k prostředkům, jak poznat naši polohu; stejně jako používání aplikací, jako jsou Apple Maps.

Na webu je také mnoho možností pro mapy, aplikace, které výrazně zpřesňují znalost naší polohy; mezi nejběžnější patří Google Mapsnapříklad si však můžeme vybrat alternativy, které existují kromě bezplatných nebo placených Map Google.

Aplikace Apple Maps pro iPhone

Pokud existuje nějaká užitečná aplikace, kterou můžeme mít na jakémkoli zařízení, které funguje s iOS, jsou to Apple mapy; lze snadno získat, je důležité vědět, jak stahovat aplikace pro iPhone nebo Mac z Apple App Store i bez účtu iTunes. Můžeme si tak užít mapovou službu, kterou má jakékoli zařízení Apple.

Na iPhonu přináší aplikace Apple maps více možností, můžeme ji používat na základní úrovni, ale i využívat Pokročilé možnosti; jako je například změna polohy na iPhonu, iPodu nebo iPadu a uvedení falešné polohy mezi další pokročilé možnosti.

iPhone apple maps app maps bez připojení k internetu

Ačkoli mnoho lidí o této funkci neví, je zcela možné používat mapy Apple na iPhone, i když je nemají. připojení k internetu; lze jej použít i na jiných zařízeních Apple, jako je například IPad.

Proto je zajímavé znát nejlepší bezplatné aplikace k instalaci na iPad využít výhodu; a budete si tak moci užívat pokročilejších funkcí aplikací, jako jsou mapy Apple a mnoho dalších.

Nyní, když víme, že používání map Apple iPhone bez připojení k internetu je možné, musíme vědět, jaké kroky je třeba pro to dodržet; a tak mít možnost užívat si uvedenou konfiguraci a využívat ji, zejména v případě nouze kde ztratíme připojení k internetu.

Návod, jak používat mapy aplikace iPhone Apple maps bez připojení k internetu

V používání map, které na iPhone najdeme prostřednictvím aplikace Apple maps, najdeme na internetu mnoho triků; od pouhého sledování provozu, prohlížení 3D map, výběru, kterým směrem se vydat, například bez dálnic, až po přidávání vlastních míst a jejich ukládání.

Jedním z nejužitečnějších triků je však používat mapy na iPhone bez připojení k internetu; Tento trik je poměrně oblíbený díky své skvělé využitelnosti, kromě úspory dat a své dostupnosti.

Zde vám tedy ukážeme, jaké jsou kroky k použití map aplikace iPhone Apple maps bez připojení k internetu; přesněji, abyste měli konkrétní představu o tom, jak se to dělá a být schopen tuto akci provést v telefonu rychle v případě potřeby.

Na druhou stranu musíme počítat s tím, že s používáním map Apple iPhone bez připojení k internetu lze počítat určitá omezení; to znamená, že některé funkce by byly omezeny kvůli chybějícímu připojení, protože existují možnosti, které jsou složitější než použití map.

iphone k použití aplikace map v apple maps

Podobně používání internetových map Apple maps je v podstatě o stažení a uložení do vašeho zařízení. určitá konkrétní místa; toto by však mělo být provedeno jako preventivní opatření, to znamená, že nejprve, když máte připojení k internetu.

Pokud jde o kroky, které je třeba následovat, musíte nejprve vyhledat na mapách Apple místo, které chcete uložit, abyste k němu měli přístup offline; následně musíme kliknout na možnost dorazittam budeme sledovat celou trasu a pokyny poskytované aplikací na mapě.

Zároveň bude v našem zařízení uložena mapa, kterou pozorujeme, a pokyny k příjezdu na požadované místo; tvoří tedy naši součást mezipaměticož by nám prospělo pro přístup k určitému místu i bez připojení k internetu.