Saltar al contenido

Jak používat ‘Map Editor’ ve Waze a upravovat mapy a zvyšovat úroveň v editorech map

14 de julio de 2022

V době, ve které žijeme, je důležité šetřit co nejvíce času, protože, jak víme, čas jsou peníze. A k tomu nám může sloužit mnoho aplikací, které si můžeme zdarma stáhnout do mobilu.

V tomto případě budeme hovořit o Waze, aplikaci, která je prostě ideální, pokud potřebujete znát stav dopravy v reálném čase. Proto si to ukážeme níže jak používat Editor map ve Waze a upravovat mapy a o úroveň výš v editorech map.

Tato aplikace, na rozdíl od jiných, nemusíte zadávat písemná data, pracuje s hlasovými příkazy a naznačí trasu bez provozu, kterou musíte jet. Přestože existuje mnoho aplikací, jako je tato, stažením Waze do vašeho zařízení získáte mnoho výhod. Mezi nimi můžeme jmenovat použití uvedené aplikace, aniž byste měli připojení k internetu.

Při používání můžete také bez větších problémů poslouchat svou oblíbenou hudbu Waze. To jsou jen některé z fantastických předností této aplikace, nemluvě o tom, že je to aplikace tohoto typu, která vám umožňuje ušetřit megabajty. Pokračujte tedy ve čtení, abyste se dozvěděli o další zajímavé funkci, kterou je editor map.

Jak používat Editor map ve Waze a upravovat mapy a o úroveň výš v editorech map

Tento nástroj je pro uživatele skvělý úpravy map jejich měst nebo obcí, kterými často projíždějí. Je důležité, abyste věděli, že v některých zemích jsou mapy vytvářeny s informacemi, které uživatelé poskytují editoru, trasami GPS, které si uložili, a satelitními nebo leteckými snímky.

V tomto článku vám ukážeme, jak jednoduché a zábavné může být použití techniky úprav, aby se nějakým způsobem zlepšily mapy pro všechny uživatele Waze. Při edici map je ale třeba vzít v úvahu určitá doporučení a mezi ně patří i čtení ediční příručky, aby nedošlo k chybám.

Kroky k použití Editoru map a úpravě map

Prvním krokem je vstup na oficiální stránku editoru map, jakmile tam budete, přejdete do horní části obrazovky. A v pravém rohu najdete nabídku, ve které si můžete vybrat mezi různé servery. K dispozici pro Izrael, USA a Kanadu a pro zbytek světa.

Nyní, pokud jste na domovské stránce Waze, klikněte na odkaz pro přihlášení a poté musíte kliknout na možnost Live Map. Dále kliknete na Upravit mapu, nyní se na obrazovce zobrazí všechny informace o akcích, které můžete provést. Musíte také zadat své údaje jako uživatelské jméno a heslo, které používáte ve Waze.

Budete mít editační oblast, ve které můžete měnit, přidávat nebo mazat objekty, které se v ní nacházejí. Ocitnete se na mapě s oblastmi, které jsou blokovány ostatními uživateli, protože má větší rozsah úprav. V těchto případech jej můžete upravit, pokud uděláte následující, použijete možnost PM ve fóru, tím odešlete soukromou zprávu editorovi.

Můžete také požádat o snížení hodnosti vyplňte formulář pro odemknutí těchto oblastí. Musíte však mít na paměti, že musíte zadat požadavek na správnou zemi a mít trvalý odkaz na segment. Na stránce vždy najdete nápovědu, tipy a triky, abyste neměli problémy s používáním editoru map Waze.

upravovat waze mapy

Pokud se stále necítíte připraveni používat editor, můžete použít režim praxe, kde můžete provádět všechny možné akce v editoru map. Najdete zde také příručku, která vás provede a naučí vás používat dostupné funkce.

A tímto způsobem končíme tento článek, který vám ukážu jak používat Editor map ve Waze a upravovat mapy a o úroveň výš v editorech map.