Saltar al contenido

Jak používat Instagram multicapture? – Nahrajte více obrázků najednou

7 de agosto de 2022

Instagram je široce používaná sociální síť V dnešní době jej můžete zadat prostřednictvím aplikace nebo oficiální stránky, pomocí které můžete nahrávat příspěvky a příběhy, abyste svým přátelům a sledujícím ukázali svůj každodenní život. To má mnoho užitečných nástrojů pro pořizování nejlepších fotografií, jedním z nich je multi-capture, v tomto článku vám poskytneme informace, které budete potřebovat k použití této skvělé možnosti.

V jakých situacích použít Instagram multicapture?

Instagram přidává každý den další aktualizace, a proto se k této sociální síti připojuje stále více uživatelů, čímž se stává jednou z nejstahovanějších aplikací. Sociální síť Instagram se dnes používá také jako editor fotografií, protože s sebou přináší širokou škálu nástrojů, díky nimž jsou naše publikace naprostý úspěch, jeden z nich nástroje pro naše příběhy je multi-capture, jedná se o praktický a rychlý způsob, jak nahrát několik fotografií do vašich příběhů současně.

Když chcete fotit na místě

Nabízí vám možnost pořídit celkem osm fotografií v sekvenci a umožňuje vám okamžitě zachytit téměř jakoukoli událost, kterou chcete. ukázat našim následovníkům, s multicapture si můžete uložit jedinečné okamžiky a nahrát je později, jako jsou pomíjivé okamžiky s vaším mazlíčkem nebo krásný západ slunce. Instagram je k tomu určený, aby bylo možné ukázat věci z vašeho života zachycené na fotografii.

Jak používat multicapture na Instagramu?

První věc, kterou musíte použít, je přihlásit se ke svému účtu Instagram, tento nástroj najdeme ji ve fotoaparátu Instagramuna levé straně obrazovky spolu s dalšími nástroji pro vaše příběhy můžete tento výsledek získat následujícími způsoby:

Z ikony multicapture

To je nejviditelnější, prostě musíte klikněte na možnost multicapture z fotoaparátu na Instagramu, odtud si budete muset vybrat pouze mezi filtry, které chcete na svých fotkách, s maximálně 8 fotkami najednou, po dokončení stačí kliknout na ‘další’ a tam vybrat fotky, které si chcete ponechat , po dokončení výběru se vrátíte na další a sdílíte příběh, aby jej viděli všichni vaši sledující.

používat instagram

Pokud už máte fotky v galerii

V případě, že nechcete používat instagramový fotoaparát, nebo pokud jsou fotografie, které jste chtěli nahrát, již v galerii, stačí je zadat ze svého Instagramu a kliknout na vybrat několik fotografií, které se nachází vpravo nahoře na obrazovce galerie, s tímto můžete nahrajte maximálně 10 fotografií výjimečně

Pokud to chcete dát vše do jednoho obrázku

V případě, že chcete nahrát několik fotografií do jedné a také koláž ve vašem příběhu, jedinou možností by bylo použít Layotnástroj fotoaparátu Instagram pro pořízení více fotografií v jedné, s možností nahrát do příběhu koláž až 6 fotografií.

Proč multicapture této aplikace nefunguje správně?

The Funkce Instagramu jsou velmi praktické, pokud je již máte načtené, není nutné se připojovat k internetové síti. Na druhou stranu, pokud vám to nefunguje, může to být způsobeno následujícími důvody:

instagramový zdroj

 • Nemáte dostatek vnitřního úložiště: Váš telefon má s sebou úložiště, kam mimo jiné ukládá data, aplikace. Pokud nemáte dostatek tohoto úložiště, aplikace mohou přestat fungovat, to je případ Instagramu, bez této paměti již nemusí být funkce správně aktivní, zkuste si vyčistit úložiště následujícím způsobem:
  • Smažte fotografie, které již nepotřebujete.
  • Odstraňte nepotřebné aplikace.
  • Nemějte příliš mnoho hudby.
  • Vymažte mezipaměť svých aplikací.
  • Odstraňte zprávy, které již nepotřebujete.
 • instagram není aktuální: Instagram spouští nové funkce každý den, pokud má vaše zařízení velmi starou verzi aplikace, začne dělat problémy, musíte ji aktualizovat, aby její fungování bylo opět stejné, můžete ji aktualizovat následujícím způsobem:
  1. Vstupte do Obchodu Play.
  2. Přejděte na ikonu svého profilu.
  3. Přejděte do sekce aplikací.
  4. Nyní přejít na aktualizace.
  5. Zde budete mít všechny aplikace, které váš telefon má, všechny si můžete aktualizovat.
  6. Pokud je nechcete všechny aktualizovat, přejděte do vyhledávače a vložte Instagram.
  7. Klepnutím na ikonu aplikace ji aktualizujete.
 • Ve vašem telefonu je něco špatně: Pokud se tato závada stále objevuje, můžete se obrátit na technika, protože může být způsobeno poruchou vašeho zařízení.