Saltar al contenido

Jak používat Corrlinks k odesílání e-mailů rodině a přátelům?

29 de julio de 2022

Všichni lidé, bez ohledu na jejich minulost, potřebují a mají právo komunikovat se svými blízkými. Tváří v tvář této situaci hledali technologičtí vývojáři různé způsoby, jak propojit lidi, včetně těch, kteří jsou zbaveni svobody. Pokud máte zájem, můžete použít Corrlinks k posílání e-mailů svým příbuzným nebo přátelé.

Co byste měli vědět, abyste mohli Corrlinks bez problémů používat?

V dnešní době se fyzická vzdálenost mezi lidmi stále zvětšuje, ať už proto, že se musíte odstěhovat z města, nebo proto, že člen rodiny spadne za mříže. Pravdou je, že tyto vzdálenosti by nám neměly bránit v komunikaci s nimi.

V dnešní době, kdy nám technologie v mnoha ohledech usnadňuje život, jde o to pokrýt každou formu komunikace, která vyžaduje pomoc. Můžete si například najít práci blízko domova pouhým vyladěním aplikace Instagram.

Na druhou stranu existuje mnoho aplikací pro rychlé zasílání zpráv, pomocí kterých si můžete vytvořit účet pro posílání zpráv, volání nebo videohovory nebo posílání multimediálních souborů. Mezi nejvýraznější patří: WhatsApp, WeChat a další. Můžete je používat z počítače nebo z mobilu.

Lidé mají také e-mailové aplikace, nejoblíbenější je Gmail. Tato platforma umožňuje svým uživatelům odesílat důležité informace, přijímat upozornění o některých procesech v jiných aplikacích a hlavně komunikovat s blízkými.

U těch, kteří mají za mřížemi člena rodiny, se dříve jejich komunikace omezovala na pár návštěv nebo telefonátů, které měl vězeň povolen. Ty byly obecně krátké a dokonce traumatické, kvůli vyčerpávajícím prohlídkám, které jsou prováděny u návštěvníků, když vstoupí do věznice.

Vzhledem k tomu Úřad věznic povolil vězňům posílat a přijímat zprávy prostřednictvím Corrlinks. Tato příležitost nejen zaručuje vězňům právo, ale také je skvělý pomocník, jak se vyhnout duševním chorobám jako jsou deprese, úzkost, mimo jiné odvozené z pocitů osamělosti.

Tato webová stránka funguje jako e-mailová aplikace i jako nástěnka. Oba tyto aspekty umožňují vězni sledovat, co se děje ve vnějším světě. Corrlinks má normální web a premiérovou verzi, která poskytuje určitá privilegia, která jsou ve bezplatné verzi omezenější.

Aby bylo možné přijmout nebo poslat zprávu vězněměl by to být ten, kdo tímto způsobem udělá první krok při odesílání zprávy, soukromý správce stránek zašle osobě, která je v zahraničí, výzvu k registraci na stránce a zahájení komunikace.

komunikace s vězni

Jaké jsou sazby, které se používají při používání Corrlinks?

S Corrlinks můžete komunikovat se svými příbuznými, kteří jsou ve vězení, ale můžete také komunikovat s přítelem nebo známým. Toto médium mohou využít i ti, kteří mají ve zvyku posílat dopisy vězňům v jejich potřebě navázat přátelství nebo milostný vztah.

Pro ty, kteří jsou ve vězení, kteří jsou těmi, kdo zahajují proces komunikace, je opravdu snadné použít místo toho pro lidi, kteří jsou ve exteriér může vyžadovat složitější a zdlouhavější procesAle to neznamená, že je to nemožné. Jakmile jej použijete, budete jej moci rozbalovat rychleji a snadněji.

V jakékoli aplikaci pro zasílání zpráv nebo e-mailu je obvyklé, že zprávy chodí tam a zpět přímo a okamžitě, v případě Corrlinks tomu tak není. Aby mohl vězeň dostávat zprávy od vězně, musí se přihlásit na webovou stránku a odeslat zprávu.

Příjemce poté obdrží žádost s uvedením e-mail dotyčného vězně a ověřovací kód. Platnost tohoto kódu vyprší 10 dní po vydání. Máte tedy dostatek času na odpověď na žádost.

corrlinks spojující lidi

Po obdržení pozvánky můžete žádost odmítnout nebo ji přijmout. Pokud požadavek přijmete, musíte se zaregistrovat na webu a zahájit relaci. K dokončení procesu musíte zadat e-mailovou adresu chovance a ověřovací kód uvedený v přihlášce. Tyto údaje jsou nezbytné, protože jsou prostředkem k identifikaci vězně.

pro vězně

Tato služba není pro chovance bezplatná, není však ani drahá. Toto tvrzení je poněkud relativní, protože pokud vězeň nemá nikoho, kdo by mu pomohl tyto výdaje uhradit, ať jsou náklady sebemenší, může to pro ty, kdo je nemají, znamenat spoustu peněz. Abyste mohli stránky používat, musíte zaplatit 0,05 $ za minutu.

uživatelé zvenčí

Služba Corrlinks poskytuje osobám mimo věznici je to v podstatě zdarma, takže jej můžete používat, aniž byste museli upravovat svůj rozpočet. Premiérová verze webu však vyžaduje poplatek kolem 6 USD ročně. Privilegia, která získáte s premiérovou verzí, můžete dostávat upozornění v reálném čase o přijatých zprávách, ukládat zprávy po dobu 60 dnů a mít mobilní aplikaci.

aplikace corrlinks pro vězně

Jak vytvořit účet Corrlinks pro uživatele v zahraničí?

Nejprve musíte obdržet pozvánku od vězně, k tomu vám Corrlinks zašle pozvánku k vytvoření a nastavení účtu. Jakmile zadáte požadované údaje, můžete přečtěte si zprávu, kterou vám poslali, a odpovězte pokud si to přeješ. Máte také možnost vytvořit si účet předem.

Jak přijímat žádosti Corrlinks o odesílání pošty?

Když vám vězeň pošle žádost, obdržíte zprávu, že někdo ve vězení s vámi chce komunikovat, a abyste mohli pokračovat, musíte se zaregistrovat. V registru musíte uvést osobní údaje chovance a email. Jedním z klíčových údajů, které vám umožní přijmout požadavek, je ověřovací klíč.