Saltar al contenido

Jak používat Badoo bez registrace nebo bez účtu – Triky pro prohlížení profilů

27 de julio de 2022

Pokud jste člověk, který chce vidět něčí profil na Badoo, ale nechcete si vytvořit účet na platformě, můžeme vám nabídnout několik triků, které vám to v poněkud omezené míře umožní, protože Badoo se bude zobrazovat pouze prostřednictvím profilů webových vyhledávačů ti uživatelé, kteří mají svůj účet nakonfigurovaný jako veřejný. Platforma vám také umožňuje nakonfigurovat váš profil tak, aby k vašim údajům měli přístup pouze registrovaní uživatelé s určitým profilem.

Mohu používat aplikaci Badoo, aniž bych měl účet?

Badoo to zařazuje mezi své komunitní standardy, lidé, kteří nemají Badoo účet, budou mít přístup k zobrazení obsahu veřejných profilů, obrázků, osobních informací, profilového obrázku, ale nebudete moci zahájit konverzace, hrát hry v rámci platformy a nebudete moci navázat kontakt s uživateli, kteří mají účet, lidé bez účtu budou pouze mít možnost vidět obsah.

Chci vyhledat profil Badoo, ale nejsem registrován Jak to mám udělat?

Existuje několik triků, které můžete použít pro vstup na tuto platformu, aniž byste měli vytvořený účet, první je provedením konkrétního vyhledávání pomocí vyhledávače Google, v tomto případě musí být vyhledávání složený z filtru na začátku, který zobrazuje pouze obsah z webu, jméno osoby, kterou chcete najít, následované městem, kde tato osoba bydlí. Vaše vyhledávání tedy vypadá takto: „site:badoo.com Maria Madrid“.

Tímto způsobem hledající vrátí výsledky, které odpovídají zadanému názvu, kteří žijí v tomto městě a jejichž informace jsou obsaženy v profilu na Badoo. Můžete si tak pomoci tím, že se podíváte na profilový obrázek a vyhledáte osobu, kterou hledáte.

Druhý trik se týká zkopírování webové adresy do prohlížeče, která vás zavede přímo do vyhledávače profilu Badoo, adresa je následující https://badoo.com/es/contactos/spain/madrid/madrid/girls/age-18-60/ a bude fungovat, pokud je vaše IP adresa geolokalizována v oblasti Španělska, což je v tomto případě země vyjádřená v adrese, pokud ne, musíte zemi nahradit názvem země, odkud se připojujete, a také nahradit název města.

A tam můžete mít po ruce všechny nástroje a filtry podle věku, města, pohlaví a zájmů registrovaných lidí musíte tyto filtry nakonfigurovat tak, aby odpovídaly charakteristikám osoby, kterou hledáte a použijte je, abyste viděli všechny výsledky, a pokud je osoba, kterou hledáte, registrována na Badoo, určitě ji bez problémů najdete.

Je možné vyhledávat fotky někoho jiného, ​​aniž byste byli registrováni na Badoo?

hledá lidi na badoo

Opravdu, pokud chcete vidět fotografie veřejného profilu na Badoo, můžete znovu použít vyhledávač Google, ale tentokrát použijete vyhledávač obrázků.

Stejnou technikou zadání filtru Google jméno osoby, za ním země, poté město a Zobrazí se vám všechny výsledky, které splňují zadaná kritéria vyhledávání.Google tentokrát dá přednost obrázkům, které jsou v profilu dané osoby

Najděte na Badoo soukromé fotografie někoho jiného

S touto strategií budete moci vidět fotografie profilu na Badoo, i když je tento profil zablokován nebo nastaven jako soukromývýhodou toho je, že s danou osobou nemusíte navázat kontakt, ale pokud musíte mít přístup k účtu na Badoo a být přihlášeni k tomuto profilu, může to být kdokoli.

První věc, kterou byste měli udělat, je zahájit konverzaci s Badoo profilem jakékoli osoby, když vám tato osoba odpoví, měli byste přejít do složky, kde jsou tajné fotografie, a stisknout tlačítko «Požádat o přístup», tato osoba obdrží oznámení, že žádáte o přístup k zobrazení jejích profilových obrázkůbudete muset počkat, až vám daná osoba udělí oprávnění k přístupu do této sekce, ale jakmile to udělá, budete mít přístup k celému soukromému fotoalbu daného profilu.

Nežádejte o přístup k soukromým fotografiím, zde je trik

Pokud chcete, abyste nemuseli žádat o přístup k jiné osobě, abyste mohli vidět její soukromé fotografie, budete muset proces provést z počítače a budete potřebovat webový prohlížeč. Co uděláš, bude přístup k profilu osoby, kterou chcete viděta do adresního řádku, který se zobrazí v horní části prohlížeče, přidejte následující frázi bez uvozovek „#zobrazit fotky“, stiskněte klávesu Enter a voila, počkejte, až se stránka profilu znovu načte.

S tím Měli byste mít možnost zobrazit všechny fotografie, které jsou nastaveny jako soukromé z tohoto profilu, i když jste tuto osobu nepožádali o povolení k jejich zobrazení.

Jaké další triky mohu použít při připojení na Badoo?

uložit fotky na badoo

Existuje mnoho triků, které můžete použít, abyste zůstali ve spojení na této platformě proveďte atraktivní nastavení profilu Dokud nepřijdete na to, jak získat zdarma prémiové Badoo, přičemž neplatíte absolutně nic, můžete udělat několik věcí.

Jak mohu ověřit profil v této aplikaci?

Badoo již nějakou dobu umožňuje svým uživatelům ověřit jejich profil, aby to bylo možné zabránit lidem v tom, aby měli falešné profily nebo více než jeden profil v rámci platformy a zajistit, aby všichni přidružení uživatelé byli skuteční a kvalitní.

Pokud chcete ověřit svůj profil, stačí se přihlásit ke svému účtu a přejít na stránku s uživatelským profilem, doporučuje se to provést ze stolního počítače, protože je to pohodlnější a praktičtější, když jste ve svém profilu budete moci vidět nabídku vpravo a uvidíte, že to říká «ověření», zadejte tam a vyberte způsob, jakým chcete ověřit svou identitu, musíte si vybrat mezi fotografií, telefonním číslem, nebo pokud se chcete ověřit prostřednictvím sociální sítě, ty, které platforma podporuje, jsou Facebook, Instagram, Twitter . Můžete také využít superschopnosti Badoo nebo kreditní karty.

ověřený profil V lidech, kteří ji navštěvují, to vzbudí větší důvěruprotože tato osoba se nějak prokázala nejen jako někdo skutečný, ale že její data jsou také skutečná a ukazuje serióznost před celou komunitou uživatelů Badoo, což je klíčové a přináší mnoho výhod, pokud chcete být na této platformě úspěšní.

Badoo fotky, kde je po uložení hledat?

V zásadě existují dva způsoby, jak uložit fotografie osoby na Badoo od té doby Badoo má systém, který lidem ztěžuje stahování a ukládání uživatelských fotografií tradičním způsobem kliknutím pravým tlačítkem na obrázek a výběrem možnosti «Uložit obrázek».

vědět, kdo dal jako badoo

Takže to budete muset udělat jinak. První je, pokud jsme připojeni z mobilu, co musíte udělat, je vstoupit do profilu osoby, která má fotografii, kterou chcete uložit, vyhledat fotografii a upravit ji co nejlépe na obrazovku vašeho mobilu, zde musíte udělat snímek obrazovky a tímto způsobem budete mít v galerii svého mobilu uloženou kopii fotografie, kterou jste chtěli uložit.

Druhým způsobem je to udělat z prohlížeče počítače nebo notebooku, musíte také vstoupit do profilu osoby a jakmile jste v její fotogalerii, vyberte tu, kterou chcete uložit, pokud můžete umístit fotografii v režimu celé obrazovky získáte lepší výsledek, pak stiskněte klávesu «Tisk obrazovky» a to po tomto udělá snímek obrazovky toho, co je na vaší obrazovce musíte přejít do programu pro úpravu obrázků, jako je Malováníkterý je integrován do všech počítačů s Windows a v rámci programu stiskněte kombinaci kláves «Ctrl+V», nebo přejděte do nabídky, edice a vyhledejte možnost «Vložit», zde by se měl objevit snímek obrazovky s přiloženou fotografií, ořízněte okraje, které nepotřebujete, takže ponecháte pouze fotografii, kterou chcete uložit, a proces uložení provedete z nabídky «Soubor» ve složce, kterou chcete na svém počítači.

Jak zjistit, komu se líbí vaše fotky na Badoo?

Badoo dokázalo zachovat soukromí aktivit svých uživatelů, takže musíme použít některé techniky, abychom zjistili, kdo dal like našim fotkám v našem profilu nebo k nim přiřadil shodu, proto musíme hledat fotku někoho, kdo chytil naši pozornost a líbí se mi některé jejich fotky, pokud se této osobě již někdo z nás líbí, automaticky se otevře okno chatu abychom s touto osobou navázali kontakt, jinak se nic nestane.

jako na badoo

Takže pokud máte podezření, že se někomu můžete líbit, nebo chcete přesně vědět, kdy se někomu z vašich fotek líbí, měli byste to být vy, kdo začne mít rád všechny lidi, které vidíte a dokážou upoutat vaši pozornost. obdrží upozornění na chat s někým, kdo vám dal like.