Saltar al contenido

Jak používat aplikace, které nefungují s rootem – Xposed skrýt root

15 de julio de 2022

Být uživatelem root na Androidu má mnoho výhod a nevýhod, jako hlavní negativní aspekt považujeme to, že může generovat selhání u některých aplikací. Pokud máte problémy se svými programy, vězte jak používat aplikace, které nefungují s rootem – xposed a hide root mohou být velmi užitečné.

Pravdou je, že existuje mnoho aplikací, které vyžadují oprávnění root, takže být uživatelem root je užitečné. Některé aplikace však nejsou navrženy tak, aby běžely na zakořeněných zařízeních.

U všech aplikací, které způsobují problémy se spuštěním v rootu, je nejlepší použít opatření ke skrytí tohoto stavu. K tomu existuje mnoho aplikací, ale nejlepší je jít jednoduše, proto doporučujeme kořenový plášť.

Jak používat aplikace, které nefungují s rootem – Xposed skrýt root

Máte nějakou aplikaci, která vám dělá problémy, protože váš telefon je rootovaný? Pokud je to tento případ, existuje řešeníaplikaci Root Cloak.

kořenový plášť

Aplikace Root Cloak je modul Xposed, který je navržen přesně tak, aby skryl kořenový stav mobilu, rozdíl oproti ostatním aplikacím je v tom, že má velmi inteligentní způsob práce. Root Cloak umožňuje vybrat které aplikace budou fungovat s rootem a které ne.

Právě proto, že umožňuje specifický výběr mezi aplikacemi, považujeme Root Cloak za nejlepší aplikaci pro tuto funkci. Zakázat root v globálním měřítku by to mohlo způsobit problémy, ale pokud to uděláte s jedinou aplikací, těmto nepříjemnostem se vyhnete.

Na druhou stranu, pokud se chcete roota rozhodně zbavit úplně, musíte se naučit, jak KingRoot z mobilu úplně odstranit, což je jedna z nejjednodušších metod rootování.

Co je modul Xposed?

Modul Xposed umožňuje přístup ke speciálním funkcím našeho operačního systému Android. Ve většině případů pro přístup k těmto funkcím musíte být uživatel root. V případě Root Cloak můžeme změnit způsob, jakým aplikace detekují kořenový adresář mobilu.

Jak používat Root Cloak?

Některé aplikace se nespustí, pokud zjistí, že je naše zařízení rootované, to může být problém, pokud se jedná o často používanou aplikaci, ale máme ideální řešení s xposed modul. Jeho použití je navíc velmi jednoduché:

  • První věc, kterou byste měli vzít v úvahu, je mít modul Xposed, můžete si jej stáhnout z Xposed Installer. Možná budete potřebovat předchozí vedení, můžete hledat tutoriály příbuzný.
  • Až budete mít modul nainstalovaný, pokračujte v instalaci Root Cloak, pokud nemáte APK, můžete si jej stáhnout z Download Root Cloak, tam hledejte možnost Stažení a klikněte na odkaz níže. Také zde jsou instrukce pro správnou instalaci programu.
  • Po ověření výše uvedených bodů můžete spustit aplikaci. Spusťte Root Cloak.
  • Klikněte na první možnost, tedy na Přidat/odebrat aplikace. Nyní musíte vyhledat aplikaci, která vám zobrazí chyby jako uživatel root. Poté můžete aplikaci zavřít.
  • Po předchozím kroku byste měli být schopni používat aplikaci bez problémů s rootem.

S předchozí metodou je velmi možné problém vyřešit, pokud ano, budete moci používat některé z nejlepších kořenových aplikací pro Android, což jsou výjimečné nástroje pro personalizaci vašeho mobilu.

Proč k tomuto problému dochází?

Nyní, když víte, jak tento problém vyřešit, možná se ptáte, proč tomu tak je není jasný důvodale existuje několik možností.

operační systém Android

Vývojář si nepřeje změny ve své aplikaci

Být uživatelem root vám umožňuje provádět významné změny v systému, to znamená, že se správnými dovednostmi a nástroji je možné dělat věci, které dříve nebylo možné dělat. To je něco, co vývojáři obvykle nechtějí, protože díky tomu mohou uživatelé upravovat, jak chtějí. skryté možnosti aplikace.

ochrana uživatele

Některé aplikace na druhou stranu neumožňují vstup root, protože by to pro uživatele mohlo způsobit zranitelnost. A nezkušený uživatel mohl by změnit důležité možnosti systému a zvýšit jeho zranitelnost, naopak je možné, že je napaden škodlivými lidmi nebo organizacemi a dokonce i viry.

V případě, že máte po použití funkcí Root podezření, že máte v mobilu virus, je výhodné, že znáte nejlepší bezplatný antivirus pro Android, eliminujete tak nebezpečí při procházení nebo používání aplikací na vašem zařízení.