Saltar al contenido

Jak poslat zvuk z Facebook Messengeru do WhatsApp

21 de agosto de 2022

Dnes existují nekonečné aplikace, které musíme vzít v úvahu, když chceme komunikovat prostřednictvím instantních a „neomezených“ zpráv, zatím nejoblíbenější je WhatsApp, který je v této oblasti lídrem, protože je to docela pohodlná služba pro sdílení jakéhokoli typu informací, které se nám v dnešní době předkládají.

Někdy nemáme po ruce mobil a používáme zasílání zpráv na Facebooku nebo si jen dobře povídáme v naší aplikaci Facebook Messenger a nechceme obtěžovat druhou osobu, aby mluvila na WhatsApp. Nyní si představme následující scénář „uvedený uživatel nám pošle velmi důležitou poznámku prostřednictvím aplikace Messenger a naší povinností je ji zveřejnit“.

dělatTento úkol je možné provést? No, dnes vám zde v Mira Como Se Hace dám stručné, ale úplné informace o tomto tématu, věnujte pozornost.

Jaké požadavky musím splňovat, abych mohl odesílat tyto audiozáznamy?

Především je to nutné telefon Android nebo iPhone, nejlépe nejnovější generace, i když tato rada funguje pro většinu verzí Android nebo iOS, je také nutné použít síťové připojení, a to buď od vašeho poskytovatele Wi-Fi sítě, nebo od vaší telefonní společnosti. Pouze těmito dvěma věcmi můžeme začít.

Po výběru musíte kliknout na možnosti a poté sdílet. V tuto chvíli prostě vyberte aplikaci což je v tomto případě Facebook Messenger, poté dotyčný kontakt a stiskněte odeslat.

Jak sdílet zvuk z Messengeru do WhatsApp na Androidu

Sdílení zvuku z Messengeru do WhatsApp se ukazuje jako velmi atraktivní nápad, protože usnadňuje proces sdílení informací z jedné sítě do druhé. Protože se tyto informace nikdy nezhoršují a budete je mít na dosah jediným kliknutím. Také, věřte nebo ne, audia z různých platforem, jako je Facebook Messenger a WhatsApp, zabírají méně úložného prostoru. To nám umožňuje pracovat rychleji a efektivněji a také zajistit, že tok informací je mnohem rychlejší.

k tomu přidáno audia umožňují lepší zpracování zvuku. A umožňuje, aby vaše produkce byla mnohem efektivnější. Z tohoto důvodu vám zde přinášíme několik jednoduchých kroků, abyste mohli sdílet zvuk z Messengeru do WhatsApp.

Po provedení předchozích kroků jsme dokončili nejobtížnější část, zde je nejjednodušší část tohoto tutoriálu:

 1. Musíte přejít na panel aplikací svého mobilního telefonu a vyhledat aplikaci „moje soubory“ nebo jakoukoli podobnou, kde můžete spravovat své soubory a složky.
 2. Už v ní musí přejděte do složky pro stahování který obvykle nese stejný název „stahování“ nebo jeho anglický překlad „stahovat“. Musíte na to přitlačit.
 3. V něm stačí posunout a stisknout zvuk, který jste si stáhli, poté přejděte na jeho možnosti a stiskněte «sdílet».
 4. Zobrazí se řada možností a kontaktů, kde vyberete možnost pomocí ikony WhatsApp.
 5. To jí stačí vyhledat konkrétní chat do kterého byste měli poslat zvuk. Může to být od dotyčné osoby nebo vybrat skupinu, která byla dříve vytvořena.

Jak stáhnout zvuk z Messengeru?

A pokud by vám zvuk na sociální síti nestačil, můžete si jej také stáhnout do počítače nebo zařízení. A to proto, abyste si jej mohli zahrát kdekoli bez nutnosti mít přístup k internetu nebo v opačném případě k WiFi síti. K tomu existují dva způsoby, první je zadat Google Chrome a odtud vstoupit na Facebook a přihlásit se uživatelským jménem a heslem v našem účtu.

Již na Facebooku klikneme na ikonu tří bílých bodů umístěnou na pravé straně obrazovky našeho zařízení. Zde vybereme možnost verze pro počítač. Po přiřazení k verzi pro PC se nacházíme v chatu, ze kterého chceme stáhnout audio. Vedle každého zvuku se na jedné straně objeví tři body, na které musíme stisknout, aby se na obrazovce zobrazila možnost stahování. a je to, zvuk se okamžitě stáhne do mobilu.

Další z nejpoužívanějších metod stahování souborů je následující. Po obdržení řekl

hlasovou zprávu prostřednictvím aplikace Messenger, musíte ji ukončit a provést následující kroky:

 1. Měl bys jít k pPanel aplikací a přejděte do Obchodů Playkde se chystáte přejít do vyhledávací lišty a napsat následující «opera mini», po napsání stisknete a vyberete první možnost.
 2. Již v něm stačí stáhnout, k tomu stačí stisknout zelené tlačítko, které říká „nainstalovat“, okamžitě jej stisknete Stahování a instalace se spustí automaticky.
 3. Po stažení stačí otevřít prohlížeč a do vyhledávacího řádku tohoto napsat «Facebook»
 4. vejdete do mobilní webová verze Z Facebooku a zadejte své osobní údaje, uživatelské jméno nebo e-mail a heslo.
 5. Jakmile se přihlásíte, stačí přejít do schránky zpráv, která se obvykle nachází nahoře v modré liště, s ikonou aplikace Messenger. Tlačíš na něj.
 6. Když jste v chatech, posouvejte prstem, dokud nenajdete uživatele s příslušnou hlasovou poznámkou. Stisknete tuto poznámku a zeptá se vás, zda ji chcete stáhnout, k čemuž dáte svolení.
 7. Zvuk bude uložen v paměti vašeho mobilního telefonu.logo mini prohlížeče opdera

Kde jsou soubory Messengeru uloženy v systému Android?

Věřte nebo nevěřte Messenger v době jeho instalacen vytvořte složku na vašem zařízení pro uložení všech souborů. A přestože se najdou tací, kteří říkají, že to nejde najít, zde se naučíte, jak to udělat velmi snadným a jednoduchým způsobem. K tomu musíte nejprve přejít do úložiště svého mobilu a vybrat složku Úložiště. Dále je nutné ihned vybrat podsložku sdcard. Objeví se tam řada složek, stačí kliknout na tu s názvem Obrázky a poté vybrat Messenger. A zde se objeví všechny snímky uložené z této sociální sítě.

Jak přeposlat zvuk z Messengeru do WhatsApp na iPhone

Tento proces je poměrně snadný a nápadný, pokud jde o úsporu času na přenos informací z jednoho místa na druhé. především z našeho iPhone by měls otevřete aplikaci Messenger a přihlaste se na vašem účtu. Poté otevřeme chat, kde se nachází zvuk, který chcete přeposlat a na ikoně vedle zvuku stisknete možnost sdílení. Zde si však všimneme, že tato aplikace nám umožňuje sdílet zvuk pouze s jiným uživatelem sítě a nikoli z jiných aplikací nebo jiných platforem.

Odtud vám ale přinášíme jednoduchý trik, k tomu je nezbytný otevřít hlasový záznamník našeho mobilního zařízení a stiskněte možnost záznamu. Opustíme záznamník a ten stále funguje na pozadí, znovu vstoupíme do Messengeru a oni přehrají zvuk. Po dokončení zvuku diktafon zastavíte a přiřadíte název souboru. Později vyberete možnost přijmout a je to, nyní to můžete poslat na jakýkoli chat WhatsApp.

Jak posíláte zvuk z WhatsApp na Facebook?

Ano, stačí přejít do složky WhatsApp, která se nachází v úložišti vašeho mobilního telefonu, a tam vybrat složku médií, poté Hlasové poznámky WhatsAppmusíte jej zadat.

Tam budete mít různé složky s různými daty, musíte hledat složku a poznámku, která má konkrétní datum a čas. Ve skutečnosti, pokud máte nedostatek úložného prostoru, smazáním těchto souborů uvolníte paměť.

Velmi důležitým detailem je to Zvuky WhatsApp jsou ve formátu .OPUS což znamená, že když je pošlete jiným lidem, obvykle je nemohou reprodukovat. Chcete-li jej sdílet a reprodukovat, je vhodné jej převést do běžnějšího formátu, jako je MP3. Tento postup můžete provést pomocí aplikace Správce souborů, která je k dispozici v Obchodě Play v zařízení Android. Nebo použijte aplikaci OPUS na MP3, což je poměrně snadno použitelný převodník zvuku.