Saltar al contenido

Jak poslat hlasovou poznámku e-mailem Outlook – Odesílání multimédií

27 de agosto de 2022

Je úžasné vidět, kolik toho dokážeme udělat kliknutím na počítači nebo na telefonu. Kreativita počítačových vývojářů je velmi velká. Když jsme zjistili, že cenné informace můžeme posílat poštou, mysleli jsme si, že už jsme na vrcholu. Nyní k tomu máme příležitost posílat hlasové poznámky přes Outlook. Pokud nevíte, jak na to, zde vám to ukážeme.

Jaké požadavky musí splňovat váš zvuk, aby mohl být zaslán poštou?

Dnes existuje několik e-mailových aplikací, z nichž nejoblíbenější jsou Gmail a Outlook. Mnoho lidí má v těchto aplikacích alespoň jeden účet a spouští různé aspekty svého života z těchto platforem.

S nimi udržují kontakt s příbuznými, přijímají nebo odesílají informace pracovní povahy, vyřizují žádosti se státními či soukromými subjekty a jsou prostředkem kontaktu pro jakoukoli společnost. V aplikaci Outlook můžete odeslat psané poštovní zprávy, multimediální soubory a další typ dokumentů.

Mnozí nevěděli, že zvuk lze také odeslat jako zprávu. Není to nic divného, ​​vždyť jeho největší konkurent Gmail již má funkci odesílání hlasových zpráv aktivovanou.

Pokud s touto informací máte pocit, že vám exploduje hlava, protože nevíte, co byste měli dělat. Nebojte seProtože pokud máte zkušenosti s platformami, jako je WhatsApp, kde se denně zaznamenávají a odesílají tisíce hlasových poznámek, můžete s Outlookem mít stejně příjemný zážitek.

A každá aplikace a zařízení, které přichází na trh, chce využít výhod, které hlasové poznámky uživateli nabízejí. Dokonce i zařízení jako Apple Watch mohou také nahrávat hlasové poznámky a odesílat je dalším lidem.

Stejně jako u jiných aplikací, in Outlook k odeslání zvuku nic nepotřebuje neobvyklé používat tuto funkci. Stačí mít zařízení, počítač nebo mobil, aktivní účet v Outlooku, připojení k internetu, aby zvuk nebyl tak těžký, aby se dal poslat a naučit se funkci používat.

Co musíte udělat, abyste mohli nahrát zvukový soubor do e-mailové zprávy aplikace Outlook?

Pokud nejste přesvědčeni o použití této funkce v aplikaci Outlook, měli byste před rázným odmítnutím vidět druhou stranu mince. Možná se zaměřujete na znalosti, které vám chybí k tomu, abyste mohli tento nástroj využít, a ne na výhody, které vám může poskytnout.efektivně nahraný zvuk

Na jedné straně, pokud jste extrémně zaneprázdnění a nemůžete odložit to, co děláte rukama, můžete jednoduše stiskněte několik tlačítek a nahrajte zprávu co chceš poslat. I když se dotyčné informace týkají poskytování pokynů ostatním, co mají dělat, poslech vašich hlasových pokynů jim může usnadnit porozumění a snazší vyslovování.

Musíte uznat, že psaní komentáře může zabrat více času než jeho nahrávání. Další výhodou je, že hlasovou poznámku můžete předem nahrát a odeslat, když to uznáte za vhodné.

S mobilní aplikací

Chcete-li odeslat zvuk prostřednictvím aplikace Outlook, máte mnoho způsobů, jak to provést, buď pomocí mobilního zařízení Android nebo iOS. Zde vysvětlíme některé z těchto formulářů, které máte k dispozici. Jeden z nich je poslat audio jako přílohu. U této metody se musíte ujistit, že poznámka nepřesahuje 34 MB, abyste neměli problémy s odesíláním.

Chcete-li použít tuto metodu, musíte přejít do doručené pošty a vytvořit novou zprávu. Nezapomeňte, že musíte zadat e-mail příjemce a předmět zprávy. Poté musíte ve spodní části obrazovky najít tlačítko pro připojení, které představuje symbol kliknutí.logo výhledu

Tato akce otevře okno s různými možnostmi multimediálních souborů, které můžete zadat z počítače, který používáte, včetně zvukových souborů, takže musíte vybrat zvuk, který jste pro tuto zprávu nahráli, a klikněte na připojit. Než se soubor nahraje, musíte počkat několik sekund a musíte stisknout odeslat.

z vašeho počítače

Dalším způsobem, jak odeslat hlasovou poznámku prostřednictvím aplikace Outlook, je nahrání poznámky, což lze provést pomocí mobilního telefonu nebo počítače. To je velmi snadné, stačí v zařízení vyhledat aplikaci pro záznam, což je obvykle nativní funkce na zařízeních. Ve velmi vzácných případech, kdy tuto aplikaci nemáte, si ji můžete stáhnout v jakémkoli virtuálním obchodě.

Jakmile budete mít záznamník po ruce, musíte nahrát komentář, který chcete. Nemusí to být nutně něco vážného nebo souvisejícího s prací, může to také být vřelý pozdrav nebo připomínka kontaktu.

Poté musíte vyhledat zvukovou složku v aplikaci a najít poznámku, kterou jste právě nahráli, a stisknout ji, dokud se neobjeví vyskakovací okno s možností sdílení. Pokud na něj kliknete, budete mít několik volitelných předmětů, včetně Outlooku. Pokud jej vyberete, aplikace jej odešle na e-mail a stačí pouze přidat e-mailovou adresu příjemce a odeslat.

Jaký je postup pro záznam hlasové poznámky přímo v aplikaci Outlook?

Pokud chcete zkusit jinou metodu, můžete zkusit nahrávání přímo z aplikace, k tomu musíte mít po ruce mikrofon, pokud používáte počítač. Jakmile tento faktor vyřešíte, musíte vstoupit do aplikace a vytvořit novou zprávu. V horní části obrazovky směrem k pravé straně bude ikona mikrofonu, pokud jej aktivujete, můžete diktovat komentář co chcete zachytit

Tento způsob se od předchozích liší tím, že nebudete posílat hlasovou poznámku, ale textovou poznámku, s tím rozdílem, že nemusíte psát, místo toho budete své nápady diktovat do mikrofonu. Musíte mít na paměti, že při diktování to musíte dělat klidně, slyšitelně a jasně a musíte také zahrnout interpunkční znaménka, která bude zpráva obsahovat.