Saltar al contenido

Jak poslat anonymní e-mail s přílohou bez sledování

20 de agosto de 2022

Jeden z nástroje nejdůležitější na světě, jsou poskytovatelé e-mailu, který se stal důležitým faktorem ve světě obecně. Ať už do školy nebo do práce, e-maily jsou aktivní součástí života mnoha lidí po celém světě.

Nicméně v rámci světa technologií a Internet, jsou různá nebezpečí, před kterými se musíme chránit. Pro tento úkol existují různé nástroje, které nám mohou pomoci chránit se před jakýmkoli nebezpečím, které na nás v síti může číhat.

V tomto příspěvku s vámi však chceme mluvit o některých platformách a nástrojích, pomocí kterých můžete anonymně posílat své e-maily, aniž byste byli sledováni.

Nástroje pro anonymní odesílání e-mailů

Když se registrujeme na e-mailové platformě, nejběžnější je, že máte velké množství údajů, které obvykle potřebujeme poskytnout, abychom se mohli uspokojivě zaregistrovat.

Tyto údaje zahrnují informace citlivé, jako je telefonní číslo, jméno apod., které i přes parametry zabezpečení garantované každou společností nejsou zárukou, že toto bude splněno. Zde vám tedy necháme seznam s některými nástroje které vám pomohou chránit vaši identitu a stejným způsobem posílat e-maily anonymně:

Odeslat anonymní email

Toto je pravděpodobně jedna z prvních možností, kterou můžeme v síti najít, protože nám pomáhá vytvářet dočasné e-maily, které fungují anonymně.

Tímto způsobem máme šance vytvořit e-mail elektronický na jakýkoli kontakt, bez nutnosti zadávat jakýkoli typ zvláštního záznamu s našimi osobními údaji, stačí zadat svou domovskou stránku.

5ymail

Toto je jedna z nejúplnějších platforem pro anonymní vytváření e-mailů, protože vám umožňuje vytvářet, přijímat a posílat e-maily e-maily anonymně, aniž byste museli zadávat jakékoli osobní údaje.

Má speciální platformu, která svým uživatelům umožňuje úplné zabezpečení dat, která odesílají, protože vždy odesílá a přijímá e-maily anonymně, aniž by bylo nutné prozradit vaše identita.

Tento nástroj je k dispozici u vás bezplatná verze webu, ve kterém najdete i placenou verzi, která vám nabízí řadu výhod a možností, které můžete považovat za užitečné.

sledovat e-mail

AnonEmail

Jedním z nejvíce doporučovaných nástrojů na webu je AnonEmail, který, jak jeho název napovídá, má možnost vytvoření e-mailového účtu, který je zcela anonymní. Nejlepší je, že má jednoduchou platformu, ve které stačí přidat příjemce, předmět a poté napsat zprávu, abyste ji mohli odeslat.

Mnoho jich však nenabízí možnosti nebo nástroje, takže to může být aplikace, kterou používáte pouze v konkrétních časech, ale přesto je vysoce doporučena.

Anonymní email

Anonymní e-mail má jednu z nejjednodušších forem vytváření obsahu na webu, protože stačí zadat základní údaje pro odeslání e-mailem a zbytek udělá web.

Podobně tato webová stránka umožňuje svým uživatelům posílat e-maily i s některými přílohami, a proto je a Vynikající způsob komunikace, aniž byste museli zveřejňovat své osobní údaje.

Je však důležité, abyste si byli vědomi skutečnosti, že existuje mnoho různých způsobů, jakými budete mít možnost chránit svou integritu a své osobní údaje, aniž byste se museli uchylovat k jiným webové nástroje. Navzdory tomu jsou webové stránky, které zde uvádíme, zcela bezpečné a víme, že si je zamilujete.