Saltar al contenido

Jak posílat zprávy na Facebook bez instalace Messengeru [ Guía rápida ]

15 de agosto de 2022

Facebook je celosvětově jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších sociálních sítí. Jeho cílem je poskytovat podporu sdílet mediální obsah přes to bez velkého úsilí.

Používají ho miliony lidí po celém světě, což umožňuje nejen virtuální zábavu, ale nabízí i možnost dozvědět se více o neznámém. Díky tomu je to tak zábavné, že u toho můžeme strávit hodiny Aniž bychom si to uvědomovali.

Další atraktivní vlastností je jeho schopnost vytvořit virtuální odkazy. Má funkci chatování s ostatními uživateli Facebooku, bez ohledu na to, zda byli přidáni jako přátelé v rámci platformy Facebook.

Kromě své schopnosti povolit textové zprávy přímo mezi uživateli z aplikace nebo oficiální facebookové stránky nabízí také možnost posílat hlasové zprávy, stejně snadné jako odeslání textové zprávy. Kromě toho můžete provádět hlasové hovory a videohovory.

Pro dosažení lepší komunikace mezi uživateli platforma facebook Bylo vytvořeno rozšíření facebookového chatu, jedná se o aplikaci Facebook Messenger.

Jak funguje aplikace Facebook Messenger?

Facebook Messenger je aplikace pro zasílání zpráv na facebooku. Toto bylo původně publikováno v roce 2008 jako Facebook Chat. V průběhu let Facebook na svém komunikačním systému vyvinul několik nezávislých aplikací dostupných pro různé operační systémy.

To bylo provedeno tak, aby si uživatelé mohli stáhnout každý nezávisle do původní aplikace Facebook. Aplikace Messenger nebo Facebook Messenger umožňuje svým uživatelům navazovat komunikaci pomocí textových zpráv, hlasových hovorů, videohovorů, a to buď jen mezi dvěma uživateli, nebo ve skupině.

šedé pozadí kruhy Aplikace Messenger

Přestože se jedná o aplikaci pro zasílání zpráv, Messenger poskytuje svým uživatelům možnost spuštění různé hry vybrané pro tuto aplikaci. Realita je taková, že aplikace Messenger má tolik funkcí, že by nám došla slova, než je všechny popíšeme.

Aplikace Messenger je aktuálně dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a operačním systémem iOS. Stejně tak má aktualizaci, která umožňuje jeho použití na počítačích s operačním systémem Windows a operačním systémem Mac OS.

Protože je Messenger oddělený od Facebooku, můžete aplikaci Messenger používat s a jiný účet k našemu facebookovému účtu, stačí k opětovnému obdržení potvrzovacího kódu použít naše telefonní číslo nebo jiný e-mail než ten, který jsme registrovali na Facebooku.

Jak používat Messenger?

Abyste mohli využívat funkce Messengeru, jednoduše si stáhněte aplikaci nebo přejděte na oficiální webovou stránku, přihlaste se pomocí svého účtu na Facebooku nebo si vytvořte další účet se svým telefonním číslem nebo e-mailem, v případě e-mailu musí být odlišný od vašeho uživatelského účtu na Facebooku.

Aplikaci najdete v knihovny aplikací našeho zařízení. Po stažení k němu přistoupíme a klikneme na kartu chatu. Zde si můžeme prohlédnout všechny existující konverzace pro případ, že byste se do jedné z nich chtěli přihlásit.

Pokud chceme zahájit novou konverzaci, musíme kliknout na ikonu tužky na listu, který je umístěn v horní části obrazovky, poté vybereme příjemce, nebo příjemce, pokud chceme odeslat skupinovou zprávu.

Pod textovým polem budou možnosti pro provádění dalších akcí v rámci chatu, jako je mimo jiné odesílání hlasových poznámek, odesílání obrázků nebo fotografií z galerie zařízení, ze kterého aplikaci spouštíte. Také můžete zkontrolovat stav vaší zprávy.

messenger telefonní konverzace

Jak zobrazit zprávy, aniž byste měli Messenger?

Je to jistě možné chatujte na Facebooku bez stahování nebo instalace Messengeru do mobiluexistují i ​​jiné alternativy. Jedním z nich je, že můžeme otevřít Messenger z internetového prohlížeče našeho zařízení, zobrazit zprávu nebo provést jiné věci a poté tuto kartu zavřít. I když pokud to nechceme dělat s používaným prohlížečem, existuje mnohem více možností, které by nám s účelem velmi pomohly.

Opera Mini

Opera mini je velmi dobrá volba jako prohlížeč pro prohlížení našich stránek zprávy na Facebooku v případě, že máme na našich zařízeních velmi málo místa.

Safari

V případě, že máte a iOS zařízeníSafari je vysoce doporučený prohlížeč pro prohlížení našich zpráv Facebook Messenger

Mozilla Firefox

Tento prohlížeč je dobře známý svou funkcí, která umožňuje otevírat různé stránky na různých kartách současně, takže pokud jste hledá něco funkčnějšíhototo je široce používané a doporučené.

Další alternativou je použití aplikace facebook lite, je jako běžný Facebook, ale obsahuje systém zasílání zpráv, jako je Messenger. Chcete-li to použít, pokud to musíte udělat se svým účtem na Facebooku.

Jak nakonfigurovat službu SMS na vašem mobilu?

Chcete-li nakonfigurovat službu našeho SMS na našich mobilních zařízeních a pak mít kódy, o které nás Facebook Messenger žádá, je velmi jednoduché, stačí provést několik kroků:

Zaregistrujte své číslo mobilního telefonu

Jako první krok musíme zaznamenat číslo aktuální telefonní číslo a pokud jsme tak již učinili, nezbývá než kliknout na (Textové zprávy).

Napište FB do pole napsat zprávu a odešlete zprávu na číslo 15666 a obdržíte kód

Tento krok je nezbytný pro získání povolení k odeslání resp přijímat zprávy na našem mobilním telefonu.

pro odeslání zpráv napíšete pouze jméno svého přítele

Pro dokončení stačí odeslat zprávu požadované osobě a užít si ji zprávová služba textu.

růžové pozadí bílá košile mobilní telefon krátké vlasy

Proč je lepší nainstalovat Messenger? jaké mám výhody

Jak dobře víme, sociální síť Messenger je velmi kompletní a přístupná všem uživatelům, protože s ní můžeme dělat různé věci, od chatování s osobou z jiné země nebo ze stejné země, ve které se nacházíme, až po možnost komunikovat pomocí hovorůzde vám necháme více funkcí, které nám Messenger nabízí.

Můžete uskutečnit videohovor nebo hovor

K získání této funkce musíme pouze vybrat osoba, které chceme zavolat v Messengeru a pak bychom museli stisknout telefon nebo videokameru, která je umístěna nahoře, podle toho, co chcete, a počkat, až nám druhá osoba odpoví.

Můžete posílat zvukové poznámky

Posílání audií je velmi praktické, když se nám zrovna nechce psát, Messenger nám říká, že pouhým stisknutím chatovacího mikrofonu můžeme mluvit a podobně. nahrajte naše zvukové poznámky pro jinou osobu.

posílat obrázky

Abychom mohli odesílat obrázky nebo videa přes WhatsApp, musíme stiskněte tlačítko + díky které poznáme část vedle odesílání zpráv, tato možnost je velmi zajímavá, protože můžeme ostatním lidem ukázat, co jsme viděli prostřednictvím fotografie nebo videa.