Saltar al contenido

Jak posílat přílohy z mého e-mailu Outlook – Hotmail

12 de agosto de 2022

Dnes jsou e-maily stejně důležité jako jakákoli aplikace pro rychlé zasílání zpráv. Proto je nezbytné vědět jak posílat přílohy z mé pošty Outlook který by byl starý Hotmail.

Ať už se chcete zaregistrovat na webu, fóru nebo sociální síti, je nezbytné mít a e-mailem k tomu je důležité mít e-mail v aplikaci Outlook. Když to pomineme, jsou stále široce používány na pracovišti k řešení různých problémů.

Jednou z velkých výhod e-maily spočívá v tom, že můžete posílat poměrně velké zprávy se spoustou informací a zejména s připojenými soubory, to znamená, že do těla e-mailu, který se rozhodnete odeslat prostřednictvím aplikace Outlook, můžete přidat obrázky. K souboru lze připojit jakýkoli soubor e-mailem.

Na rozdíl od aplikací pro rychlé zasílání zpráv nebo sociálních sítí. Když připojit soubor V e-mailu nemáte tolik omezení na typ souboru, který přikládáte, ani na jeho velikost.

Hlavně že se to dá použít OneDrive v případě Outlooku nebo Google Drive v případě Gmailu. Velké soubory lze odesílat bez jakýchkoli ztráta kvality mezi tím.

Protože je to tak užitečná věc, musíte vědět jak posílat přílohy z mé pošty Outlook. Protože kromě odesílání příloh z Hotmail je to extrémně snadné a během několika sekund budete moci odesílat soubory z počítače nebo účtu OneDrive.

Jak připojit soubory z mého e-mailu aplikace Outlook

První věc, kterou budete muset udělat, je vstoupit do Outlooku a odeslat nový e-mail. Dále budete muset připojit soubor v možnostech zprávy. stiskněte dál «Vložit». Když tak učiníte, dá vám možnost vybrat si ze tří možných umístění:

Poslední položky: Budete moci vizualizovat poslední soubory, se kterými jste pracovali. V tomto případě mohou být tyto soubory umístěny jak ve vašem počítači, tak ve OneDrive, online dokumentech atd.

Procházet weby: Soubory umístěné v umístěních, jako je OneDrive, SharePoint nebo cokoli, co je v knihovně dokumentů skupiny. Posouzení Tento počítač: Můžete si vybrat jakýkoli soubor, který je na vašem počítači počítač.

V případě, že zvolíte doklad resp Soubor, Archiv který je ve vašem počítači, je odeslána jeho kopie. Pokud se ale rozhodnete odeslat soubor z OneDrive resp SharePoint najít, jsou poskytnuta oprávnění ke sdílení tohoto souboru, ale ne k jeho úpravě.

uživatel blue outlook

Jak vložit obrázky z mého e-mailu Hotmail

Pokud se rozhodnete odeslat odkaz na OneDrive, bude přidán jako „Připojit” pro úpravu oprávnění budete muset jednoduše kliknout na uvedený soubor a uvidíte, že se objeví rozevírací nabídka. Pak stačí jít do „změnit oprávnění“ a budete mít dvě možnosti:

Příjemci mohou Upravit: znamená, že mohou upravovat váš dokument, jak chtějí. Pokud jej neposíláte někomu, s kým spolupracujete nebo někomu, komu důvěřujete, doporučujeme druhou možnost.

Příjemci mohou prohlížet: Mohou jednoduše zobrazit soubor, ale neupravujte to. Tato možnost je ideální, když chcete sdílet jakýkoli druh souboru, ale nikdo na něm nemůže nic měnit.

Li Výhled zjistí, že příjemci nebudou moci zobrazit soubor, který chcete odeslat (k tomu může dojít, pokud je uložen na webu SharePoint, kam máte přístup pouze vy), pak se pod souborem zobrazí varovná zpráva. Chcete-li to vyřešit, prostě musíte Připojit jako kopii pro změnu příloh.

Jak vidíte, tento tutoriál je poměrně jednoduchý a rychlý. Za méně než pět minut již víte vše, co potřebujete odeslat přiložené soubory z e-mailu od Výhled. V rámci všeho je stejné odesílat přílohy z jakéhokoli e-mailu, takže byste neměli mít žádný problém.