Saltar al contenido

Jak posílat hudbu MP3 pomocí WhatsApp z iPhone iPod nebo iPad

19 de julio de 2022

Je velmi běžné, že to chcete vědět jak posílat hudbu MP3 pomocí WhatsApp z iPhone, iPod nebo iPad. Hudba nás doprovází po celou dobu a žijeme pomocí WhatsApp, není nic lepšího, než sdílet písničky, které tak milujeme, se svými blízkými.

Nemůžeme popřít, že WhatsApp je již pár let jednou z nejpoužívanějších aplikací. Pravděpodobně totéž otevíráme alespoň několikrát denně, proč neposílat své oblíbené skladby prostřednictvím aplikace?

Dnes se podíváme na a docela jednoduchý návodale především s několika alternativami, abyste měli možnosti při odesílání MP3 souboru přes WhatsApp, ať už z iPhonu, iPodu nebo iPadu.

Tutoriál je poměrně jednoduchý a v několika krocích se naučíte, jak sdílet hudbu MP3 přes WhatsApp s jakýmkoli zařízením, které máte. iOS. Postupujte podle kroků, které se chystáme okomentovat o něco níže, a rychle budete moci poslat všechny skladby MP3, které chcete, všem svým přátelům.

Jak odeslat MP3 přes WhatsApp z iPhone

  • K tomu použijeme aplikaci Documents by Readdle, kterou si můžete stáhnout z App Store.
  • Po jeho stažení budete muset do dubna.
  • Klikněte na složku s názvem „hudební knihovna pro ipod“ a poté v „Upravit“.
  • Poté budete muset vybrat všechny skladby, které chcete odeslat, a stisknout „otevři to“.
  • Chcete-li odeslat skladby, klikněte na možnost WhatsApp a poté v kontaktu, který chcete poslat hudbu mp3.

Kromě používání WhatsApp existují také další aplikace, které vám umožní sdílet soubory z vašeho iPhone na zařízení Android.

Jak sdílet hudbu MP3 přes WhatsApp

Další aplikací, která by vás mohla zajímat, je Workflow, která je dostupná v App Store a k dosažení našeho cíle posílat hudební soubory MP3 přes WhatsApp se nám to hodí. Po stažení a instalaci aplikace si budete muset stáhnout tento pracovní postup.

  • Po dokončení budete muset otevřít aplikaci a spustit pracovní postup “Odeslat hudbu“, kterou jste právě vytvořili.
  • Poté uvidíte, že se objeví rozhraní, které je velmi podobné aplikaci Hudba operačního systému. Co musíte udělat, je vybrat skladby, které chcete odeslat.
  • Nyní zbývá pouze kliknout na možnost „WhatsApp“ a poté na kontakt, kterému chcete poslat hudbu ve formátu MP3.

zařízení Apple

Jak posílat soubory MP3 přes WhatsApp zdarma

Pokud máte aplikace vlc player na vašem mobilním zařízení. Poté budete moci sdílet hudbu se všemi svými přáteli prostřednictvím WhatsApp. VLC Player je sám o sobě jedním z nejlepších přehrávačů pro hudbu i videa, který existuje pro Android a Windows.

Umožňuje nám bez problémů sdílet hudbu ve formátu MP3 na WhatsApp. To vše díky možnosti „Podíl“, který má stejnou aplikaci, kde se objevuje WhatsApp. Odtud budete moci sdílet veškerou hudbu, kterou máte na svém mobilním zařízení.

Jak můžete vidět tímto způsobem, je velmi snadné sdílet nebo odesílat hudbu MP3 přes WhatsApp z iPhone. Podobně, pokud máte opravdu rádi hudbu, můžete se podívat na naše články jako Co je lepší Spotify nebo iTunes? YouTube nebo Spotify?

Máme také další návody, které denně přidáváme na náš blog, doporučujeme, abyste se každý den podívali a našli další návody na zařízeních WhatsApp a iPhone, které by vás mohly hodně zajímat.

Pamatujte, že pokud máte nějaké pochybnosti sdílejte hudbu MP3 přes WhatsApp na iPhonemůžete jej zanechat v poli komentářů o něco níže a my vám rádi pomůžeme jakýmkoli možným způsobem.

Pokud vás tento článek zaujal, také byste rádi věděli, co udělat pro to, abyste mohli přenést kontakty ze starého telefonu na nový.