Saltar al contenido

Jak posílat anonymní zprávy WhatsApp, aniž byste opustili číslo

15 de agosto de 2022

Chcete si ze svých přátel udělat legraci? S tímto jednoduchým trikem to zvládnete posílat anonymní zprávy na WhatsApp, aniž byste opustili nebo viděli moje číslo. Dalším způsobem, jak posílat žertové zprávy svým kontaktům, je posílání prázdných zpráv

Všichni jsme zkoušeli telefonovat skrytí ID našeho čísla způsobí, že náš odesílatel naše číslo nevidí.

Jak víte, anonymní odesílání zpráv z WhatsApp je proti jeho zásadám ochrany osobních údajů, takže pokaždé, když odešlete, váš odesílatel bude moci vidět číslo, ze kterého je posíláte.

Jako vždy najdeme způsob, jak vyřešit jakoukoli překážku při plnění našeho poslání. Dále se podívejme, jak anonymně odeslat zprávu na WhatsApp.

Abyste mohli poslat zprávu přes WhatsApp, aniž byste ukazovali moje číslo a zahráli si legrační žert na své přátele, můžete si stáhnout oficiální obchody z Play Store nebo Apple Store zcela zdarma.

Jak posílat zprávy na WhatsApp, aniž by se objevilo moje číslo

Můžeš k odesílání zpráv na WhatsApp použijte aplikaci TextPlus s virtuálním číslem poskytnutým aplikací.

Pamatujte, že nejprve musíte provést všechny kroky uvedené v předchozí části, abyste toho dosáhli. Poté smažte WhatsApp na svém mobilu a znovu jej nainstalujte.

Když vás požádá o zadání telefonního čísla, použijete to, které poskytuje TextPlus. Ověřte číslo pomocí šestimístného kódu, který vám byl zaslán.

Chcete-li to provést, musíte otevřít aplikaci TextPlus a zobrazit kód v okně zprávy. Poté vyplňte své profilové údaje. Můžete přidat jméno nebo jednoduše umístit symbol, abyste zcela skryli svou identitu. Pokud chcete, můžete přidat profilový obrázek.

konečně můžeš posílat zprávy z WhatsApp anonymně a hrajte si ze svých přátel. Chcete-li znovu použít své původní číslo, musíte smazat WhatsApp a znovu jej vložit.

Pokud vám přítel pošle zprávu a smaže ji, než ji uvidíte, nebojte se, na internetu je mnoho aplikací, které vám umožní vidět smazané zprávy

Nyní, když to uděláte, vaši odesílatelé uvidí v horní části obrazovky pro ně zcela neznámé číslo.

Jakmile tak učiníte, budete se moci přihlásit pomocí svého účtu jako obvykle.

Doufáme, že tento průvodce posílá zprávy na WhatsApp anonymně aniž bych odešel nebo viděl moje číslo Bylo to pro vás užitečné. Pokud máte nějaké dotazy nebo víte o nějaké jiné metodě, zveme vás, abyste je sdíleli tím, že nám zanechte svůj komentář.

Stejně jako máte možnost posílat anonymní zprávy, s aplikací WhatsApp máte také možnost posílat sebezničující zprávy.

Měl by jsi stáhněte si a nainstalujte Text+ nebo TextPlus do svého mobilu. Jakmile jej nainstalujete, musíte mu udělit oprávnění, aby mohl normálně fungovat. Dále je potřeba dokončit jednoduchou registraci.

Musíte vytvořit a uživatelské jméno a heslo. Aplikace vám poté nabídne řadu virtuálních telefonních čísel. Chcete-li zobrazit čísla, která máte k dispozici, musíte vybrat stát nebo region.

Pak si musíte jeden vybrat a vybrat. Jakmile budete mít své číslo, začneme ho používat. Toho lze dosáhnout dvěma způsoby. Jeden z nich pochází z interní služby rychlých zpráv nebo použijte číslo pro jiné aplikace.

TextPlus funguje stejně jako WhatsApp nebo Telegram. Jeho rozhraní je jednoduché a snadno použitelné. Hovory a zprávy, které odešlete jsou zcela zdarma a fungují docela dobře. Stačí mít přístup k internetu.

obchod s aplikacemi ke stažení aplikace textplus

Další způsob, jak to udělat, je jako tradiční telefonní linka. I když nevýhodou je, že v tuto chvíli má pouze čísla patřící do Severní Ameriky, takže můžete posílat textové zprávy nebo volat do těchto zemí.

Čísla, která generuje, fungují dočasně, takže po chvíli musíte hledat jiné číslo.

Použijte Wassame k odesílání anonymních zpráv na WhatsApp

Existoval jiný způsob posílat anonymní zprávy nebo tajemství na určité telefonní číslo, bylo to přes Wassame. Tento web měl velmi jednoduché a pohodlné ovládání pro uživatele, kterým stačilo zadat svůj web z libovolného prohlížeče a napsat zprávu.

Adresa jeho webu byla wassame.com a to bylo zase zcela zdarma, jakmile jsme byli uvnitř, byli jsme požádáni o vyplnění několika polí. Ty byly určeny pro číslo osoby, zemi a zprávu, kterou jsme chtěli poslat. Kromě toho lze pro zprávu označit kategorii (tajná zpráva nebo nouzová zpráva). Poté bychom byli požádáni o potvrzení ve formě captcha a nakonec bychom označili zelené tlačítko ‘odeslat’.

Bohužel Wassame již není k dispozici pro odesílání tajných zpráv, protože tato třída zpráv již byla v mnoha zemích blokován. Předpisy se v jednotlivých zemích liší, ale tyto typy zpráv jsou často interpretovány jako nebezpečné.

Je považováno za legální poslat anonymní zprávu WhatsApp?

Jak jsme již zmínili, tento druh zpráv lze interpretovat jako nebezpečný. Protože v nemají ID, lze použít k vydírání nebo vyhrožování jiných lidí. Existuje mnoho takových příkladů, i když ve všech případech existují výjimky a mnoho z těchto zpráv má vtipné nebo vtipné účely.

Tento druh anonymních zpráv byl široce používán vtipkovat s přáteli, ale při mnoha jiných příležitostech byly použity špatným způsobem. To je důvod, proč mnoho zemí tyto služby zakázalo a v současnosti jsou nezákonné. Pokud chcete používat tento typ služby, je nejlepší být obezřetný a nestahovat žádnou aplikaci, která není bezpečná.