Saltar al contenido

Jak pořídit snímek obrazovky ve World of Warcraft a kde jsou snímky obrazovky uloženy ve WoW

20 de agosto de 2022

ve světě strategické videohry Najdeme tisíce her, které byly součástí životů mnoha hráčů, zejména v tomto století. V popředí těchto her je fakt a spravedlnost dát prostor World of Warcraft.

Kromě toho jsou zahrnuty i další typy her, jako je Dota 2, která je ve skutečnosti docela podobná našemu milovanému World of Warcraft. Východní Je to tak vzrušující což někdy způsobuje pořizování snímků obrazovky ve hře, takže vám to vysvětlíme.

Jak pořídit snímek obrazovky ve World of Warcraft?

A to není vtip, ani se nesnažíme, aby to tak vypadalo. Je to vlastně běžná akce pořídit snímek obrazovky ve většině her, ať už jakéhokoli druhu nebo jakékoli povahy, znovu a znovu, dokud se nebudou moci ujistit, že uloží činy odrážející se ve hrách.

Za tímto účelem se ve World of Warcraft obvykle dělá snímek obrazovky, zaznamenává nebo uchovává důkazy o skvělých hrách, které často vypadají jako lži a Bylo by těžké jim věřit, pokud je nevidíte.

Pokud chcete pořídit snímek obrazovky svět válkyv tomto článku vás krátce naučíme, ale než vám dáme vědět, že pokud nemáte počítač s vynikajícími zdroji, pořízení snímku obrazovky vám může v tuto chvíli trochu zaostávat.

Z tohoto důvodu také jako vždy doporučujeme optimalizovat váš počítač na maximum spustit hru právě teď.

Když jdete pořídit snímek obrazovky, uděláte to pomocí výchozí funkce počítače (Imp Pnt) v pravé horní části klávesnice vám doporučujeme odebrat uživatelské rozhraní současným stisknutím kláves alt a z.

Kde se ve WoW ukládají screenshoty?

Je třeba poznamenat, že snímky obrazovky lze také vytvořit pomocí jiné motivya nemusí to být nutně pro uložení ukázky toho, jak působivá hra byla.

Možná budete také muset jako hráč použít funkci screenshotu moci uplatnit nárok o nějakém nekalém jednání vůči jednomu ze správců serveru.

kde jsou uloženy screenshoty v wow

Ať už je důvod jakýkoli, pravdou je, že všechny snímky obrazovky lze pořídit stejným způsobem a mít možnost Alt + Z je preferováno.

Nakonec budou všechny snímky obrazovky uloženy do souborů World of Warcraft na vašem počítači. Můžete je získat pouze na WoW složka v dokumentech.

Když vstoupíte do této složky, musíte hledat složku Screenshots a v ní najdete všechny ty, které jste od začátku pořídili. Je dobré vám připomenout, že vám tato cesta slouží nahlásit fakt ze hry.