Saltar al contenido

Jak pořídit snímek obrazovky nebo snímek obrazovky na Samsung Galaxy Z Flip – Velmi snadné

17 de agosto de 2022

Drtivá většina lidí, když si jde koupit mobil, hledá ten s nejlepší verzí Androidu. A je to pochopitelné, protože čím pokročilejší, tím lepší; a jednou z těch možností, které mobilní telefony přinášejí, je pořizování snímků obrazovky.

Pomocí screenshotů, jak už název napovídá, pořídíme screenshot nebo fotku toho, co v tu chvíli vidíme na obrazovce našeho telefonu. To nám dává možnost uložit jako fotografii do galerie, něco, co se nám líbilo a chceme vidět později a také abychom to sdíleli s našimi přáteli.

Jak si dokážete představit, Samsung vyrábí kvalitní zařízení, proto je velmi běžné vidět, že vaše mobilní zařízení mají možnost pořídit snímek obrazovky. Proto ve vývoji tohoto článku vysvětlíme, jak to můžete udělat ze svého Samsung Galaxy Z Flip, a některé podrobnosti o tomto vybavení.

Jak pořídit snímek obrazovky na Samsung Galaxy Z Flip?

Pořízení snímku obrazovky je velmi praktická funkce, například když to chceme udělat na kompletním webu. Tento postup je jednoduchý a zde vám rychle vysvětlíme, jak můžete pořídit snímek obrazovky ze svého Galaxy ZFlip.

První věc je čtverec obrázku na obrazovce, který chcete zachytita poté na přibližně 2 sekundy stiskněte vypínač a tlačítko snížení hlasitosti.

Další zajímavou a jednoduchou metodou snímání z tohoto telefonu je použití ničeho víc a nic míň než dlaň vaší ruky, rolování po obrazovce. K tomu však musíte nejprve aktivovat tuto funkci z nastavení vaší Galaxie, a pokud nevíte, jak na to, zde vysvětlíme, jak ji aktivovat.

Pro tuto funkci musíte přejít do nastavení telefonu a vyhledat možnost «Pokročilé funkce»tam uvidíte další možnost s názvem «Pohyby a gesta», kterou byste měli vybrat. V této možnosti bude mezi dalšími chytrými funkcemi několik pokročilých funkcí, které můžete aktivovat, jako například „Swipe to capture“.

Po aktivaci možnosti „Přejetím prstem zachytíte“ Nyní si můžete vychutnat pořizování snímků obrazovky pouhým posunutím ruky po obrazovce. To by mělo být provedeno jemně, ne tak rychle, posouváním ruky zprava doleva nebo naopak, jak se cítíte pohodlněji.

Mohu pořizovat videa pomocí svého Samsung Galaxy Z Flip?

Toto je možnost, která teoreticky není obsažena ani ve výbavě Samsung; to však není důvod, proč byste to neměli dělat ze své Galaxie. Z tohoto důvodu mnoho uživatelů Samsung dělá to, co dělají vyhledat tuto službu v aplikacích kterou si můžete nainstalovat do svého mobilu z obchodu s aplikacemi.

Jakmile budete mít aplikaci na pořizování těchto videozáznamů v telefonu, kroky, které musíte provést, jsou také snadné. První věc, kterou byste měli udělat, je vyhledat v horní liště Samsungu možnost «rekordér obrazovky»který se objeví s ikonou VCR.

Jakmile vyberete tuto možnost, o pouhých 3-5 sekund později se někde na obrazovce objeví ikona, kde budete mít možnost zahájit nahrávání. Poté, co jste nahráli požadované video, musíte se vrátit ke stejné ikoně a vybrat možnost «mít»takže své video snadno získáte.

Další skvělé funkce Samsung Galaxy Z Flip

Jedna hlavní funkce tohoto nového zařízení se trochu liší od většiny zařízení Samsung Galaxy; a tohle je novinka «Flex režim», Co je to za režim? Tato nová možnost v Galaxy Z Flip umožňuje používat zařízení z úhlu, na který jsme zvyklí.

Samsung galaxy z flip

V tomto zařízení můžeme vidět, jak je obrazovka složena nebo přeložena na polovinu, což nám umožňuje vidět obrazovku z úhlu 90 stupňů. a stejně tak tato poloha, ve které je tento telefon umístěn, umožňuje mít základnuve kterém můžete vidět polovinu obrazovky bez jakýchkoli překážek.

Kromě toho, odrážející inteligenci tohoto zařízení, jeho operační systém detekuje, když změníte polohu telefonu; takže můžete povolit další funkce. Můžete například sledovat video na YouTube a zároveň si na obrazovce níže prohlédnout katalog YouTube.