Saltar al contenido

Jak oživit nebo oživit hráče v Apex Legends? – Sledujte hru

30 de julio de 2022

Když začnete svou cestu úžasným světem Battle Royale Apex Legends, rychle zjistíte, že týmová práce je zásadní pro vítězství, nebo alespoň pro důstojnou bitvu. Mnohokrát budete muset pro své spoluhráče udělat věci ve prospěch týmu, včetně jejich oživení.

Je nepopiratelné, že při více než jedné příležitosti padnete rukou svých nepřátel, ale když si myslíte, že je vše ztraceno, máte poslední možnosti, jak uložit svůj vklad. Naučte se dnes, jak oživit Apex Legends v jednoduchých krocích.

Jaký je rozdíl mezi oživením a oživením ve hře Apex Legends?

Ať už ji hrajete na svém Xboxu, PC, Nintendu nebo jakékoli jiné platformě, jakmile začnete zvát své přátele na Steamu do hry Apex Legends, bude váš bojový čas mnohem nezapomenutelnější. Strategie, plánování a kamarádství jsou základními faktory k dosažení úspěchu.

Ale ať se vám to líbí nebo ne, bez ohledu na to, jak je postava zručná, vždy bude možné, aby v bitvě padla, pokud k tomu dojde, pokud je to způsobeno útokem jediného hráče, je možné ho vrátit zpět do hry. K tomu musíte absolvovat poměrně složitý proces, který vyžaduje podporu aktivního hráče v bitvě ochotného pro vás riskovat vlastní život.

Na druhou stranu, pokud postava snížila své zdraví na minimální bod, to znamená, že její úroveň zdraví dosáhla 0, bude bez energie na bitvu, i když stále zůstane v boji s jedinou schopností plazit se. Což může být za těchto okolností docela prospěšné, protože je to způsob, jak byste mohli požádat partnera, aby vás oživil.

Co udělat pro použití oživení hraní Apex Legends?

Pokud jste fanouškem akce, dobrodružství a výzev, neváhejte si stáhnout Apex Legends, zjistíte, že Je to hra plná možností a triků které můžete využít k vítězství. Ale protože se nejedná o soutěž jednotlivců, musíte se ujistit, že jste si vybrali svůj tým velmi dobře, četa vás mnohokrát dokáže dostat z problémů.

Například, pokud jste smrtelně zraněni, budete s největší pravděpodobností potřebovat pomocnou ruku, abyste získali zpět svůj život v této hře, konkrétně když to není poprvé, co se vám to stalo ve stejné hře. Dalším určujícím faktorem z hlediska ochrany života v této videohře je to, jakou legendu používáte.

oživte své spoluhráče v apex legendách

Jistě jste si všimli mezi vlastnostmi a schopnostmi každého hráče, které někteří mají zotavovací nebo léčebné výhody, nejpozoruhodnější je bezesporu Lifeline, která má schopnost doplnit své zdraví až o 25 % rychleji než ostatní. Na závěr se ujistěte, že jste si řádně prostudovali všechny postavy a vybrali tu, která vám v případě problémů může poskytnout skutečnou výhodu.

sám se sebou

Znovu potvrzujeme, že nejschůdnější možností, jak se prosadit v Apex Legends, je s pomocí partnera, ale i tak Není to jednoduché a ne vždy je to možné. Pokud se tedy ocitnete sami a vykrvácíte, pravděpodobně budete chtít vědět, jaké možnosti máte, a musíme vám říci, že nejsou úplně povzbudivé.

Pravdou je, že v Apexu je zcela možné sebeoživení, ale jeho dosažení závisí trochu na štěstí, protože ve svém arzenálu musíte mít knockdown nebo legendární štít. To má schopnost vás oživit proti téměř 750 typům podmínek, abyste ji mohli použít, musíte na 5 sekund stisknout „X“ na Xboxu nebo čtvercové tlačítko na PS4.

Podívejte se na animaci, kde injekční stříkačka přímo do srdce léčí vaši postavu, když ukončí vašeho hráče bude připraven pokračovat v boji, ale vezměte v úvahu, že tento štít vám umožňuje jej použít pouze jednou. Nyní jste připraveni získat kovy při hraní Apex Legends a přimět svou postavu, aby se stále rychleji a rychleji zvyšovala.

K tomu s partnerem

Mezi dovednostmi, které musíte zvládnout, můžeme zdůraznit, rychleji plánovat v rámci Apex Legends a naučit se oživit bitevního partnera, nikdy nevíte, za jakých okolností to budete potřebovat. Měli byste vědět, že manévrování s časem je v každém případě zásadním faktorem.

Pokud si všimnete, že kolega upadl a je ve vašich možnostech ho v krátké době oživit, neváhejte se mu vydat na pomoc, jakmile se k němu přiblížíte, Musíte stisknout «X» po dobu 5 sekund na svém Xboxu nebo PS4 čtverečku dejte pozor, že tato možnost je aktivní pouze v době, kdy časovač nedosáhl svého konce.

oživení společníků v apexových legendách je pro úspěch zásadní

Jak oživit partnera v Apex Legends z mrtvých?

Opačný případ nastává, když vyprší časovač oživení, váš partner nebo vy jste se nedokázali oživit, tak co se dá dělat?První věcí je definovat strategii, protože vaši protivníci vycítí, co chcete udělat, a přepadnou vás. Budete vědět, že když hráč zemře, rychle se objeví krabice s transparentem.

Bude viditelný na mapě se zelenou ikonou, prvním krokem by bylo jít za tímto bannerem do 85 sekund. Jakmile je tohoto cíle dosaženo, budete muset najít „Respawn Beacon“na minimapě jsou odlišeny zelenými tečkami, jděte tam velmi opatrně.

Když se stisknutou klávesou enter na 5 sekund najdete toho nejbližšího, partnera oživíte. Pokud jste to vy, kdo zemřel, pomozte svému týmu pingem na umístění praporu a majáku, pamatujte, že čím dříve dorazí, tím větší je šance, že jej získají.