Saltar al contenido

Jak ovládat hlasitost každé aplikace v Androidu | Ovládání hlasitosti aplikace

16 de julio de 2022

Nikdo rozhodně nemá rád žonglování s hlasitostí zvuku. Dnes je to možné ovládat hlasitost každé aplikace v systému Android pomocí ovládání hlasitosti aplikace.

Nebylo by skvělé mít možnost toto ovládat nezávisle, aplikaci po aplikaci? Pokud chcete vědět, jak na to, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Jak víte, přizpůsobení objemu aplikací přímo z vašeho zařízení zatím není možné. I když to můžete udělat segmentovaným způsobem bez ohledu na dostupné aplikace, rozdělené do velkých sekcí: oznámení, hovory, multimédia a alarmy.

Pokud to, co chcete umět nastavit úroveň hlasitosti některých aplikací budete potřebovat pomoc aplikací třetích stran, abyste to mohli udělat.

Stejně jako můžete pracovat s hlasitostí svých aplikací, existuje i způsob, jak vylepšit hlasitost hudby a zvýšit ji na maximum v telefonu s Androidem.

Přestože existuje několik aplikací z oficiálního obchodu, žádná není tak úplná jako Ovládání hlasitosti aplikací.

Co je ovládání hlasitosti aplikace?

Jak jste si možná všimli, ze svého zařízení můžete nastavte hlasitost z nějaké jiné aplikace, ale pokud ji zavřete, tyto změny se neuloží.

Ovládání hlasitosti aplikace je velmi užitečná aplikace. Používá se hlavně ke konfiguraci zařízení Android tak, aby každá aplikace měla hlasitost, kterou preferujete.

Můžete tak například deaktivovat zvuk hry, aniž byste rušili zvuk videa nebo skladby, kterou posloucháte.

Můžete si jej stáhnout z Oficiální obchod Play Store. Používání je velmi jednoduché, ale zpočátku se může zdát zdlouhavé procházet aplikaci po aplikaci a přizpůsobit úroveň hlasitosti pro každou z nich.

Není však pochyb o tom, že jakmile to uděláte, užijete si zážitek z používání zařízení naplno, protože to nakonec bude velmi užitečné, protože nakonec zapomeneme zvyšovat a snižovat hlasitost pomocí všech bočních tlačítek. čas.

Existují další možnosti aplikace. které splňují stejné funkce a jsou k dispozici zdarma v oficiálním Obchodě Play, ale mají určité nevýhody. Mezi nimi můžeme zmínit:

  • zesilovač reproduktorů. I když nevýhodou je, že může poškodit reproduktory vašeho zařízení. Zabírá 47 kB. K dispozici pro Android verze 2.3 nebo vyšší.
  • EQ hlasitosti hudby. Nevýhodou je, že to někdy zkresluje zvuk. Zabírá 3,2 MB.
  • Vyrovnat. Změňte předvolbu pro každou skladbu. Velikost, kterou zabírá, se liší v závislosti na zařízení.
  • zesilovač zvuku. Nezlepšuje jednotlivé objemy. Zabírá 6,7 MB. K dispozici pro Android 2.3 nebo vyšší.
  • Hudební ekvalizér. S Rhapsody to nefunguje. Zabírá 1,7 MB. Je k dispozici pro Android 2.3 nebo vyšší.

Tyto aplikace budou velmi užitečné, pokud chcete zlepšit kvalitu zvuku při používání aplikace Spotify z telefonu Android.

log app-volumcontrol

Jak používat ovládání hlasitosti aplikace na mém Androidu

Když tuto aplikaci otevřete poprvé na svém zařízení, uvidíte, že vám nabízí seznam všech aplikací, které máte nainstalované ve svém mobilním telefonu.

Abyste mohli spravovat nastavení zvuku, stačí stisknout iZelený spínač, který máte napravo od každé položky. Poté budete mít řádek s procentem hlasitosti od 1 do 100. Posunutím prstu doleva snížíte a doprava zvýšíte hlasitost každého z nich.

Jak jsme již zmínili dříve, může vám připadat docela zdlouhavé přecházet z aplikace pomocí přizpůsobení hlasitosti každé z nich. Můžete to udělat, jak si myslíte, že potřebujete provést změnu.

Jakmile provedete všechny požadované změny, zavřete aplikaci, změny se automaticky uloží.

Použití je velmi jednoduché a zcela kompletní, aniž bychom zapomněli zmínit, že se jedná o a bezplatná aplikace, i když s mnoha reklamami, stejně jako každý jiný. Pokud se chcete reklamy zbavit, můžete upgradovat na placenou verzi. Obě verze však fungují perfektně.

Dnes můžete svůj telefon proměnit v mnoho užitečných nástrojů pro každodenní život, jako je měření hlasitosti hluku pomocí mobilního telefonu.

Jedinou nevýhodou ovládání hlasitosti aplikace je, že nemůžete synchronizovat své změny a přenést je z jednoho zařízení do druhého, i když používáte stejný účet Google.