Saltar al contenido

Jak ověřit svou identitu na Tinderu a mít svůj lístek nebo modrý odznak

24 de julio de 2022

Různé platformy zaměřené na sociální interakci vyvinuly několik nástrojů, které nabízejí ke snížení chyb v soukromí. Aby se lidé při procházení rozhraním aplikace cítili bezpečně. Takový je případ Tinder, který umožňuje přístup k ověřovacímu odznaku pokud je postup správně proveden.

Ve kterých zemích je tato ověřovací funkce dostupná pro Tinder?

V prvním případě, země, ve kterých lze získat přístup k ověření z toho bylo jen několik, hlavně Spojené státy, Mexiko a Anglie. Protože aplikační platforma podrobila ověřovací nástroj testovacímu procesu, aby se vyhodnotila jeho účinnost; před vypustit ji oficiálně ve všech zemích kde je Tinder k dispozici.

Po úspěchu a vnímavosti v prvních oblastech byl ověřovací nástroj uvolněn jako nezbytný prvek pro uživatele platformy. V současné době mají k procesu ověření profilu přístup země jako Španělsko, Argentina, Venezuela a Kolumbie. Tinder uvolnil tento proces prakticky ve všech zemích kde je aplikace dostupná a brzy i ve zbytku.

K čemu slouží systém ověřování účtu v Tinderu a jaké výhody mi nabízí?

Hlavní nevýhodou seznamovacích aplikací je, že je zpochybňována identita uživatelů. Stále více a více falešných profilů se vytváří na více platformách s cílem podvádět, klamat a ohrožovat integritu ostatních uživatelů i spolehlivost samotné platformy.

Pokud svůj profil ověříte, uživatelé Tinderu kolem vás si mohou být jisti, že fotografie, které na vás vidí, jsou skutečné a že váš profil patří vám. Co výrazně snižuje příliv profilů s falešnými identitami na Tinderu, protože proces ověření musí být prováděn výhradně v reálném čase.

Proto, můžete se opřít o zaškrtnutí profilu, než se rozhodnete tento účet přetáhnout. Tímto způsobem Tinder zajišťuje, že vztahy vytvořené na platformě jsou konsenzuální a snižují riziko ghostingu různými uživateli.

Jaké jsou požadavky, které požadujete, abych ověřil můj profil?

Základním požadavkem je kamera vašeho zařízení, protože je nutné, abyste umožnili přístup platformy Tinder v reálném čase k obličeji spusťte proces ověření vašeho účtu. Ujistěte se proto, že zařízení, na kterém budete jednotlivé kroky k ověření účtu provádět, má integrovanou kameru.

selfie pro ověření

Pořizujte selfie v reálném čase

Chcete-li ověřit svůj účet v aplikaci Tinder, musíte udělat napodobit sérii selfie které vám platforma ukáže postupně. Chcete-li spustit proces ověření, musíte se přihlásit k platformě Tinder, buď na svém zařízení, nebo na webové doméně aplikace.

Jakmile tam budete, vyberte ikonu lidské siluety, která vede k vašemu profilu. Když jste v hlavním okně osobní konfigurace, musíte klepnout na ikonu ověření, která se nachází hned pod informací o vašem jméně a věku, pokud jste ji neskryli.

Poté vám aplikace ukáže selfie náhodné osoby a vás budete muset napodobit pózu, kterou používá osoba na fotografii k pořízení selfie. Ujistěte se, že obě fotografie vypadají stejně, a poté zaškrtněte políčko „Odeslat ke kontrole“. Tyto poslední kroky budete muset ještě několikrát zopakovat a napodobit jiná různá selfie.

Jak dlouho mám čekat, než obdržím ověřovací značku na svém profilu?

Doba, ve které se ověření účtu provádí, nezahrnuje konkrétní limit. Vzhledem k tomu, že Tinder využívá technologické nástroje umělé inteligence a doplňuje je o lidský faktor; ověřovací značku můžete získat během několika minut, hodin a dokonce i několika dní.

V každém případě, jakmile platforma Tinder schválí váš ověřovací proces; obdržíte upozornění na svůj účet a modré zaškrtnutí označující, že je profil ověřen, bude přidán k vašemu.

proces ověření profilu tinder

Jaké jsou výhody získání ověřeného profilu pro možné „shody“ na Tinderu?

Hlavní projekce nástroje pro ověřování profilu Tinder je zaměřena na generování shod. Protože lidé, kteří ověří váš profil, zvýší vaše šance, že ostatní uživatelé budou mít větší důvěru ve pravdivost vaší identity.

Všimněte si, že proces ověřování probíhá v reálném čase, hodnocené lidmi a umělou inteligencí; takže v důsledku toho není snadné jej obejít. Určitě pak za každým ověřeným profilem stojí skutečný uživatel.

Algoritmus aplikace navíc umístí váš profil tak, aby byl umístěn na prvních místech ve vyhledávání uživatelů kolem vás; protože váš účet poskytuje spolehlivost oproti jiným lidem.

Které další sociální sítě mohou získat modrý odznak ověření uživatele?

Navzdory důležitosti, kterou seznamovací aplikace přikládá ověřování profilu, Tinder není průkopníkem v popularizaci této funkce. Ostatní platformy tedy implementovaly tuto možnost, aby nabídly větší bezpečnost.

Cvrlikání

Platforma Twitter umožňuje svým uživatelům požádat o ověřovací značku. Tlačítko pro použití je k dispozici pouze pro některé účty, hodnotí především čas, který registrovaný uživatel má. Mezi další aspekty, jako je typ účtu nebo aktivity.

Instagram

Instagram umožňuje ve svém nastavení požádat o ověřovací značku, ale úspěšnost získání stejné je poměrně nízká. Instagram ručně ověřuje své uživateletakže k této značce mají přístup většinou veřejné osobnosti.