Saltar al contenido

Jak otevřít živý chat a získat podporu LoL? – Podpora League of Legends

6 de agosto de 2022

Jedním ze způsobů, jak získat podporu v LoL, je živý chat, protože tak můžete mít problémy a řešení v reálném čase, takže výsledky mohou být bezprostřednější.Stránka podpory Riotu

Chcete-li otevřít živý chat a získat podporu v LoL, musíte nejprve zadat jeho oficiální stránku, toho lze dosáhnout provedením příslušného vyhledávání ve vašem důvěryhodném prohlížeči nebo zadáním jeho oficiální stránky.

Když zadáte tento odkaz, uvidíte v pravém horním rohu možnost „Idiom’. Dkde byste se měli ujistit, že jste vybrali ten, který odpovídá vaší zemi. Pokud ne, postarejte se o jeho umístění.

Na hlavní obrazovce Riot Support uvidíte různé hry, u kterých můžete získat podporu. Takže budete muset kliknout na plakát nebo na ‘League of Legends’.

Po dokončení předchozího kroku. Pro zadání účtu z tlačítka musíte pokračovat ‘Přihlásit se’ který také najdete v pravém rohu, hned nad jazykem, který jste upravili.

Tyto dvě zmíněné akce vám zaručují získat podporu v LoL optimalizovanějším způsobem, protože se tak zcela přizpůsobí vašemu účtu a tomu, co skutečně potřebujete. Ve skutečnosti bude nezbytné mít přístup k určitým údajům.

Získejte podporu v LoL: Live Chat

Na webu podpory Riot pro League of Legends a po přihlášení budete muset kliknout na možnost ‘Pošlete žádost’, ten, který najdete na horním pásu.

Následně budete přesměrováni na příslušnou stránku, kde si musíte vybrat typ požadavku, který chcete odeslat. Ty jsou rozděleny do různých kategorií nebo situací. V tomto případě byste měli dát přednost tomu, který odkazuje na ‘Technické problémy’, což zahrnuje problémy s instalací, Lag a další.

Nyní budete muset vyplnit a formulář s podrobnostmi o vašem problému. Je velmi důležité, abyste byli co nejjasnější a nejkonkrétnější, abyste mohli získat podporu LoL live chat pro váš problém.

Po vyplnění polí o oblasti, se kterou máte potíže, stejně jako o regionu, ze kterého pocházíte, a konkrétním technickém problému, který máte, mimo jiné, budete moci pokračovat a rozhodnout se začít chatu.

Tímto způsobem se na pravé straně obrazovky objeví okno živého chatu. Ale to bude fungovat pouze v určitých hodinách ‘Pozornost’, pochopil od 5:30 odpoledne a do 12:30 ráno. No, je to rozvrh s větší přítomností hráčů.

Co mohu dělat v okně chatu?

Když již vstoupíte do okna živého chatu, nabídne vám řadu vlastních možností a preferencí, ke kterým máte přístup pomocí tlačítka ‘Možnosti’.

Otevře se tedy odpovídající nabídka s různými možnostmi, mezi nimiž je část ‘Zvuk’ jej odpojit nebo připojit; stejně jako indikátor o podpoře, kde se o této funkci a dalších aspektech dozvíte více.

online chat

K dispozici je také možnost odeslat soubor pomocí živý chatabyste mohli sdílet jakýkoli prvek, který může přispět k objasnění vašeho problému a snadnějšímu nalezení řešení.

A konečně je tu nová možnost zaslání přepisu chatu na váš e-mail, konkrétně ten propojený s vaším účtem League of Legends, se kterým jste do chatu vstoupili.

Pro ukončení přijaté pomoci máte také speciální tlačítko, které bude v zadní části chatu. Takže jakmile budete s podporou spokojeni. Můžete pokračovat v jeho stisknutí.

Totéž se nazývá ‘Ukončit tento chat’ a vynikne nápadnou barvou, ale ujistěte se, že nic dalšího nepotřebujete. Po dokončení a uzavření budete muset pro vstup udělat vše znovu.

Nemusíte vždy chodit za týmem technické podpory, abyste vyřešili problém, protože existují problémy, jako je chyba, že se nemůžete přihlásit, protože jste offline, nebo hlavní chyba, kterou můžete vyřešit pomocí jednoduchého tutoriálu.

Kromě žádosti o podporu prostřednictvím chatovacího fóra League of Legends vám dává možnost napsat e-mail týmu technické podpory hry. Kromě psaní žádostí o pomoc s řešením problému používá mnoho uživatelů toto médium také k vymáhání zákazu svého účtu.