Saltar al contenido

Jak otevřít nebo mít dva nebo více různých Badoo účtů na stejném telefonu

13 de agosto de 2022

Je pro vás těžké najít nového partnera? Nemáte mnoho dovedností pro socializaci? Technologický pokrok byl velkou pomocí i pro lidi, kteří jsou sice romantici, ale jsou stydliví.

Badoo je právě velmi oblíbená platforma, pokud jde o hledání partnera. Ale, Jak otevřít nebo mít dva nebo více různých Badoo účtů na stejném mobilním telefonu?

Tato otázka se objevuje často. Bez ohledu na to, proč chcete mít dva účty, vězte, že je to možné! Jen musíte věnovat velkou pozornost některým doporučením.

Jak otevřít nebo mít dva nebo více různých Badoo účtů na stejném telefonu?

Registrace nebo vytvoření účtu na Badoo je snadné, ale je stejně snadné mít dva? Proces registrace se skládá z odpovědět na řadu otázek. Vyplníte formulář se svými osobními údaji, propojíte e-mail a nastavíte heslo.

Zbytek je hračka. Vyberte ideální fotografii a začněte používat Badoo z počítače nebo mobilního zařízení.

Jeden e-mail, dva účty

Pro ty lidi, kteří chtějí vytvořit dva profily ze stejného e-mailu, bohužel to nejde. Jako každá jiná platforma, Badoo povoluje pouze jeden profil na propojený e-mail.

Pokud se tedy chcete přihlásit na Badoo pomocí jiného účtu, budete si muset vytvořit nový e-mail. Kromě toho samozřejmě provést nový registrační proces nebo přidružení k platformě.

Jedno zařízení, dva účty

Co je možné udělat, je používat dva různé účty na stejném zařízení. Zvláštností této záležitosti je, že musíte vybrat prostředky, kterými chcete účet používat.

účet aplikace badoo

Je možné otevřít nebo mít dva nebo více různých Badoo účtů na stejném mobilu? Ano, je možné tyto účty používat současně prostřednictvím aplikace? Ani náhodou.

otevřít nebo mít dva nebo více různých Badoo účtů na stejném mobilním telefonu vyžaduje poměrně jednoduchý trik. Po vytvoření nového účtu musíte učinit pouze následující rozhodnutí:

  • Účet, který používáte nejčastěji, můžete používat prostřednictvím aplikace Badoo.
  • U ostatních účtů můžete přihlaste se pomocí prohlížeče nainstalovaného ve vašem smartphonu.

Už máte Badoo nainstalované?

S těmito jednoduchými a účinnými tipy je možné otevřít nebo mít dva a více různé badoo účty. Na co čekáte, abyste si stáhli a nainstalovali tuto aplikaci do svého mobilního zařízení? Nebo jej v každém případě použít z počítače.

Badoo může být řešením vašich milostných problémů a jednoduše pro získat přátele. Začněte přidávat nebo přidávat kontakty a chatovat s novými přáteli… nebo potenciálními partnery!