Saltar al contenido

Jak otevřít a používat WhatsApp Web a WhatsApp Business na dvou počítačích současně

23 de agosto de 2022

WhatsApp web je platforma, která vám umožňuje využívat všechny výhody a výhody, které nabízí mobilní aplikace WhatsApp, ale z počítače. Takže tímto způsobem můžete na svém počítači vykonávat další úkoly současně s vámi sledujte svou doručenou poštu na WhatsApp.

WhatsApp web tedy nabízí nejen možnost přihlásit se z různých prohlížečů, ale také otevřít a používat vaši službu na více počítačích najednou.

Z tohoto důvodu vám ukážeme, co musíte udělat, abyste mohli otevřít a používat web WhatsApp a WhatsApp Business na dvou počítačích současně, abyste mohli získat vytěžte z této platformy maximum.

Jak otevřít a používat Whatsapp Web na dvou počítačích současně

WhatsApp web je nástroj, který uživatelům umožňuje využívat všechny výhody, které nabízí aplikace pro mobilní zařízení, ale z počítače. Aby takže se nemusíte uchýlit k mobilnímu telefonu když jste zaneprázdněni u počítače.

Jednou z výhod, které web WhatsApp nabízí, je navíc to, že umožňuje uživatelům přihlásit se na tuto platformu na více počítačích najednou. Pokud se tedy chcete přihlásit na web WhatsApp současně na dvou různých počítačích, musíte se přihlásit na webovou platformu WhatsApp, jak byste to dělali normálně.

Jakmile to uděláte, stačí operaci zopakovat z jiného počítače. Pamatujte, že bez ohledu na způsob, který zvolíte pro přihlášení k webu WhatsApp, musíte udržovat telefon připojený k internetu. WhatsApp stále pracuje na možnosti používat web WhatsApp bez připojení k internetu.

Na druhou stranu si pamatujte, že jediný způsob, jak můžete přistupovat k webu WhatsApp na dvou počítačích současně, je tento jsou na stejném místě. Tedy v případě, že jste na tuto platformu vstoupili naskenováním QR kódu. Mobilní zařízení tedy musíte mít po ruce.

Jak otevřít a používat Whatsapp Web Business na dvou počítačích současně

Webovou platformu WhatsApp hojně využívají lidé, kteří řídí společnost, a proto se také rozhodli vytvořit WhatsApp Business. Chcete-li využít všech výhod, které tato služba nabízí aplikace ve vašem podnikání.

Tímto způsobem WhatsApp Business sdílí s konvenčním WhatsApp vlastnost, že oba mají přístup k webové službě WhatsApp z počítače. Tímto způsobem je to také možné otevřete WhatsApp web Budines na dvou počítačích najednou.

K tomu prostě musíte přihlásit se na webovou platformu aplikace jako obvykle. To znamená, že ze svého zařízení přistoupíte na webovou možnost WhatsApp a z fotoaparátu naskenujete QR kód, který se zobrazí na oficiální stránce vašeho počítače.

dívka používá počítač

Jakmile budete mít přístup na počítači, prostě musíte opakujte kroky od druhého. Tato možnost, kterou nabízí web WhatsApp, přihlásit se na více počítačů současně, je velmi výhodná pro ty, kteří mají službu WhatsApp Business. No, mají možnost obsloužit z platformy větší počet zákazníků.

Nainstalujte si aplikaci, abyste mohli otevřít a používat WhatsApp Web nebo WhatsApp Web Business na dvou počítačích současně

Toto je často kladená otázka a mnoho webových stránek tvrdí, že není možné otevřít a používat web WhatsApp na několika počítačích současně, ale to je nepravdivé. WhatsApp Web neomezuje počet počítačů kde lze otevřít relaci zařízení.

Proto, nemusíte přistupovat k aplikacím třetích stran takže web WhatsApp můžete otevřít na více počítačích současně.

Musí vám však být jasné, že to, co webová služba WhatsApp omezuje, je možnost otevřít relaci na dvou kartách ze stejného prohlížeče. Je tam, kde by vám mohlo pomoci mnoho externích aplikací. Podle našich pokynů však můžete bez problémů otevřít a používat web WhatsApp a WhatsApp web Business na dvou počítačích současně.

To je velká výhoda, zejména pro ty, kteří spravují stejný účet WhatsApp na svém zařízení, aby se mohli věnovat podnikání, podniku nebo společnosti. no mohou urychlit proces objasňování pochybností a dokončovat objednávky hovorem s více zákazníky najednou z více zařízení.