Saltar al contenido

Jak oříznout objekty pomocí nástroje masky Corel Photo Paint

26 de agosto de 2022

V aplikaci Corel Photo Paint jsou klíčové funkce, pokud jde o dosažení působivých efektů ve vašich obrázcích. Pokud se chcete naučit snadno a rychle, jistě vás bude zajímat, jak řezat předměty jednoduše pomocí nástroje Maska Corel Photo Paint. Jednou z nejlepších funkcí, kterou tento editační program má, je mít své vlastní štětce, jejichž použitím v kombinaci s tím, co učíme zde, budete mít jedinečné výsledky.

Jak můžete vyříznout objekty pomocí nástroje masky Corel Photo Paint?

Je velmi snadné najít Nástroj Corel Photo Paint maskastejně jako ostatní hlavní nástroje jej najdete na panelu vlastností.

Nástroj Corel Photo Paint Mask Alternativy úprav

V rámci svého pole možností s nástrojem Maska Corel Photo Paintmůžeš vystřihnout předměty velmi různými způsoby, stačí kliknout levým tlačítkem a podržet tento nástroj a budete mít k dispozici různé alternativy úprav:

The obdélníková maska, Bude užitečné, pokud chcete vyříznout objekty nebo obdélníkovou oblast. S elipsová maska, bude se to hodit při ořezávání určitého objektu nebo oblasti eliptického či kruhového tvaru. Další funkcí je funkce of maska ​​kouzelné hůlkymůžete definovat oblasti, které zahrnují pixel v oblasti objektu, kterého se dotknete, včetně pixelů, které mají stejnou barvu.

K dispozici je také funkce magnetická maska ​​na kravatu, která vám umožňuje vybrat oblast pečlivým obrysem od ruky. Předtím musíte zadat některá nastavení, jako je barva nebo tolerance. The maska ​​z volné rukyse používá k obrysu nepravidelných oblastí od ruky.

Stejně tak kartáčová maska, při výběru typu a stylu štětce, je dalším nástrojem, který můžete použít, pokud je vaším cílem narýsovat oblast objektu štětcem. Konečně, plochá maskaumožňuje určit oblast pomocí rovnoběžných čar, udávajících její sklon a tloušťku.

Režimy masky Corel Photo Paint

Má čtyři různé oblastní režimy a styly, mezi které patří:

normální módtento nástroj maskování vám pomůže vybrat oblast. aditivní režimtato možnost je užitečná, když vyberete oblast objektu, ale pokud si po dokončení všimnete, že určité oblasti chybí, můžete ji použít k jejich přidání.

Další možnosti se skládají z subtraktivní režimpokud místo toho neúmyslně zaberete více mezer z oblasti, kterou jste chtěli vybrat, bude to velmi užitečné při zmenšení oblastí na váš výběr. Režim překrytí, když provedete dva výběry ve stejné oblasti, ale chcete odstranit průsečík. Pomocí této speciální položky si také vytvořte svou vlastní masku v Corel Draw Paint.

Styly oblasti

Normální, Pevná velikost, Řádky a sloupce.

Další nastavení

Výběr jakékoli z alternativ, těsně před nebo během výběru můžete provést několik nastavení, abyste získali přesné výsledky:

S Radiusem dosáhnete toho, že výběr bude mít v rozích zakřivení. Obsazení resp rozostření okrajů, upravíte úroveň šířky, směru a stylu ohraničení masky. Pomocí možnosti Rozbalit můžete vybranou oblast zvětšit, můžete to udělat úpravou s menší šířkou.

Další funkcí je funkce of Smlouva, zde můžete zmenšit vybranou oblast. Máte také možnost vyhlazování. S Obrátit výběrbudete moci odečíst konkrétní oblast, stačí stisknout CTRL .

žena pózuje

A nakonec maturovat tolerance, aby se při výběru barvy pokryla větší škála barev. Jak vidíte, toto je jen stručný úvod do nástroje Maska Corel Photo Paint; připomínáme však, že pouze neustálým cvičením získáte větší dovednosti, stejně tak pro vás bude řezání objektů pomocí Corel Photo Paint mnohem jednodušší.

Nakonec, pokud si přejete, můžete vytisknout obrázky, které vytvoříte, v několika jednoduchých krocích. Pokud se vám tento příspěvek líbil, sdílejte ho a zanechte nám svůj komentář.