Saltar al contenido

Jak organizovat nebo vypisovat skladby nebo hudbu pomocí programu TagScanner na PC

10 de agosto de 2022

Zatímco někteří diskutují o tom, co je lepší mezi Amazon Music Unlimited a Spotify, jiní preferují mít zálohu své hudby na svých počítačích nebo mobilech. Pochopení této potřeby vás prostřednictvím následujícího průvodce jednoduchým způsobem naučíme jak organizovat nebo seznam skladeb nebo hudbu s programem TagScanner na PC, který je nezbytný pro všechny milovníky hudby.

Za prvé, TagScanner je program, který to umožňuje upravte značky na našich tratích. To znamená, že s ním můžete přidávat/odebírat informace o albu, roku, názvu skladby atd. Ve skutečnosti je proces, který používá, velmi podobný změně informací o skladbě a albu v iTunes, ale tentokrát se zaměřuje na Windows.

Je jasné, že první věcí, než začnete, je stáhnout si TagScanner pro PC. Velmi lehký program, dokonale funkční pro efektivní ukládání značek našich písní a používá se následujícím způsobem.

 • Spusťte program, nabídne se vám spousta možností, které se mohou zdát komplikované, ale určitě po navyknutí se program snadno používá.
 • První by byl dát program do španělštiny v případě, že je v angličtině. Chcete-li to provést, klikněte na „Možnosti programu“, který se nachází vpravo nahoře.
 • Na kartě „Všeobecné“ najdete „Jazyk rozhraní“, stačí změnit jazyk z „Angličtina“ na „Angličtina“. Po provedení změny stiskněte tlačítko pro návrat nahoře a vlevo (datum).
 • Chcete-li používat program a organizovat své skladby, první věc, kterou byste měli udělat, je přetáhnout je do softwaru. Můžete také použít možnosti „přidat složky«Y»prozkoumat složky“, i když je jednodušší přetahovat soubory.
 • Jakmile soubory přetáhnete, můžete je jeden po druhém upravovat. Uvidíte, že na pravé straně jsou všechna data související s diskem zobrazena jako název, interpret, album, rok, žánr atd. Jednoduše provedou nastavení podle potřeby.
 • Je zřejmé, že můžete vybrat více souborů a použít obecné hodnoty, jako je název interpreta nebo alba. V každém případě s názvem a skladbami to budete muset udělat jednu po druhé. Po provedení změn jednoduše klikněte na tlačítko „Uložit“.

A stejně tak si můžete hudbu postupně organizovat. V každém případě existuje ještě jednodušší způsob, který vám doporučujeme znát, odkazujeme na možnosti štítek auta. Na druhou stranu můžete také zvážit bezplatné alternativní aplikace Spotify, pokud také využíváte tento typ služby.

Možnost «online etiketa“ nám umožní masivně upravovat tagy našich zvukových souborů. Nejzajímavější je, že můžete přidat informace o albech, skladbách, skladbách a dokonce i miniatury disků.

tagscanner automaticky organizovat skladby

Je jasné, že v tomto případě je nejlepší přidat skladby ze stejného disku a nakonfigurovat je nejvhodnějším způsobem.

 • Po přidání skladeb klikněte na možnost „online etiketa“.
 • To uvidíte v sekci „Servis” Existuje několik možností, každá z nich se použije k automatickému označování.
 • Dole musíte napsat název alba a interpreta, poté klikněte na malou lupu vpravo. Všimněte si, že některé stránky budou vyžadovat přímé zadání ID disku, tedy sériového čísla.
 • MusicBrainz to však nevyžaduje, takže to může být nejpohodlnější možnost, pokud takové informace nemáte po ruce.
 • Zobrazí se výsledky. Jednoduše vyberte příslušné informace pro váš disk. Pamatujte, že pokud stisknete malou šipku umístěnou nalevo od výsledku, zobrazí se vám podrobné informace o skladbách.
 • Pokud vás výsledek přesvědčí, vyberte všechny skladby vlevo a klikněte na „Uložit“. V každém případě, pokud chcete vidět výsledek, klikněte na „Náhled“.
 • Po kliknutí na možnost Uložitzměny budou uloženy ve zvukových souborech.

Takto snadno můžete uložit informace o své hudbě. Ačkoli se výše uvedené zaměřuje na PC, je také možné upravovat metadata hudby ve formátu MP3 z mobilu Android a organizovat skladby v mobilu.