Saltar al contenido

Jak opravit, že Uber při žádosti o jízdu nezjistil moji polohu GPS

15 de agosto de 2022

Uber je jednou z největších společností zaměřených na přepravu osob na světě, v posledních letech zažívá neuvěřitelný boom až do té míry, že se zradikalizuje ve velkém množství zemí poskytujících své služby prostřednictvím své inovativní mobilní aplikace Dostupné pro jakýkoli mobil.

Má schopnost nabídnout vozový park motorových vozidel s řidičem která bude mít za úkol přepravovat klienty, kteří tuto službu potřebují a jsou v blízkosti jednoho z těchto pilotů. Díky této funkci pro nás bude mnohem snazší pokusit se kdykoli najít dopravu.

Na druhou stranu tím, že máme tuto báječnou službu a aplikaci nainstalovanou v našich telefonech už nikdy nebudeme muset jet vlakem dostat se na konkrétní místo nebo dokonce autobusem nebo taxíkem a vyhnout se jakémukoli druhu nepříjemností s pochybnostmi a nejistotou, jak bezpečné je jet touto dopravou.

Uber nám poskytne informace o našem řidiči, budeme moci vědět, kdy začal pracovat pro společnost a jak se kvalifikoval klienty, které měl při předchozích příležitostech, což prokáže na základě hvězdiček a procent bezpečnostní úroveň vašeho příslušného pilota Z dopravy.

Kromě pohodlí bezpečného pilota můžeme vzít v úvahu také zodpovědnost a kvalitu správné dopravy. Určitě se ptáte jak? Ale je to tak, že jakmile budete mít aplikaci na svém mobilním zařízení, budete moci vidět, že pokud chcete, můžete svůj pilot komentovat a doporučit.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, díky této neuvěřitelné aplikaci a jejímu internímu GPS budete moci lokalizovat svou polohu a polohu různých řidičů Uber, kteří jsou v této oblasti. Budete moci říci, který z nich chcete nabídnout přepravní službu, a také budete moci vzít v úvahu náklady na závod.

Na druhou stranu také Uber vlastní firemní rozšíření jako je Uber Eats. Toto je zcela zaměřeno na poskytování doručovací služby (Delivery) svým zákazníkům, je velmi podobné jiným alternativám, jako je Rappi nebo Postmates. Má také možnost prémiového členství s názvem UberX.

To je k dispozici za mírně vyšší platbu a má více zajímavé možnosti a funkce při hledání a vyžádání našeho řidiče Uber. Na druhou stranu, když se vrátíme k myšlence požadovat přepravu prostřednictvím aplikace, je důležité vzít v úvahu, jak to udělat. Tady vám to ukážeme.

Abychom si tuto službu mohli užít naplno, budeme muset vzít v úvahu určité důležité body. Nejprve budeme muset povolit možnost GPS našeho mobilního zařízení, aby aplikace Uber fungovala normálně, naopak nebudeme moci podat žádný typ požadavku.

Jakmile začneme v aplikaci, budeme muset znovu aktivovat GPS ale tentokrát z interních možností Uberu nebo si alespoň jen ověřit, že je aktivován. Níže vidíme seznam skupiny řidičů, která je k dispozici ve vašem městě.

řidič pracuje

Navíc si budeme moci vizualizovat všechny, kteří jsou v blízkosti našeho okolí, budeme mít možnost zobrazit své statistiky a známky a konečně s nimi začít konverzovat a zajistit platbu a přímou dopravu na místo určení, které v danou chvíli potřebujeme.

Co mohu dělat, když aplikace Uber nezjistí moji polohu GPS, když chci požádat o jízdu?

Jak jsme řekli dříve, aktivace GPS v našem zařízení je životně důležitá zajistit dobrý výkon Uberu. Pokud v některém případě nebude naše poloha detekována, budeme muset vzít v úvahu několik velmi jednoduchých bodů.

Nejprve se dostaneme k možnosti nastavení aplikace, tam vybereme vlastníka, který nese jméno „osobní“ a poté klikneme na „umístění“. Jakmile jsme zde, aktivujeme režim maximální přesnosti a je to. Problém bude vyřešen.

Pokud problém přetrvává je možné, že naše aplikace je zastaralá. Budeme jej tedy muset pouze aktualizovat z jakéhokoli trhu a je to.