Saltar al contenido

Jak opravit winhttp.dll nebyla nalezena chyba v systému Windows

16 de julio de 2022

S následujícím průvodcem se vše dozvíte jak opravit chybu winhttp.dll nebyla nalezena v systému Windowschyba, která, i když je neobvyklá, se obvykle vyskytuje při určitých příležitostech.

Soubor winhttp.dll

Soubor winhttp.dll odkazuje Microsoft Windows HTTP Services, také známý jako WinHTTP. Toto je funkce systému Windows, která poskytuje výkonné rozhraní pro ovládání serveru.

WinHTTP je nástroj používaný přímo především personálem spravujícím servery, a tak by se mohlo zdát, že pro běžného uživatele není běžné používat toto programovací rozhraní. Protože však některé aplikace používají knihovnu winhttp.dll, může dojít k chybám, pokud tento soubor chybí.

Winhttp.dll je knihovna velmi důležitá pro provoz aplikací WinHTTP a WinINet. Na rozdíl od WinHTTP je WinINet obvykle používán různými programy, se kterými průměrný uživatel interaguje. Z tohoto důvodu je poměrně běžné, že se zobrazí chyba „winhttp.dll nebyl nalezen v systému Windows“.

Chybu souboru winhttp.dll lze opravit stejně jako chybu souboru Ntdll.dll lze opravit snadno; ve skutečnosti, abyste našli řešení této nepříjemné nepříjemnosti, stačí si pozorně přečíst následující příručku.

Jak opravit winhttp.dll nebyla nalezena chyba v systému Windows

Knihovna winhttp.dll je součástí operačního systému Windows. Pokud tento soubor chybí, dojde k výše uvedenému problému. Proto je nutné zvážit určité aspekty abyste věděli důvod této chyby a možná existující řešení.

Virus

Na rozdíl od komplikací, jako je d3dx9_26.dll, chybí pro hry chyba, kterou lze snadno opravit, chybějící soubor winhttp.dll může být způsoben řadou důvodů, jedním z nejvíce možných je výskyt škodlivého softwaru.

Ve skutečnosti je virus schopen odstraňte tento životně důležitý systémový soubor, což způsobuje nestabilitu velkého počtu programů. Vzhledem k tomu bude nutné přijmout určitá opatření, která by nám mohla pomoci vyřešit problém s tímto chybějícím souborem.

Chraňte svůj počítač pomocí dobrého antivirového softwaru

První věc, kterou musíte udělat, je uvědomit si, že svůj počítač můžete chránit antivirovým softwarem, pokud ne, měli byste postupovat podle tohoto kroku. Po výše uvedeném můžete provést hloubkovou kontrolu celého systému, abyste mohli zkontrolovat, zda neobsahuje škodlivé viry, které ovlivňují výkon počítače.

Pokud již máte nainstalovaný antivirus, zkontrolujte virovou truhlu tohoto softwaru, protože je poměrně běžné, že jde o ochranný software detekovat soubor winhttp.dll jako škodlivý (špatně). Pokud ano, obnovte soubor, po kterém by měl problém zmizet.

Stáhněte si konkrétní knihovnu

Přímým řešením je stažení souboru winhttp.dll. Za tímto účelem můžeme přistupovat na stránku, která poskytovat dll c knihovnyomo Dll soubory.

Přejděte na web Dll Files, kde najdete soubor winhttp.dll. Na stránce vyberte příslušnou verzi pro váš operační systém, tedy: Architecture 32 for Systém 32 bit a Architektura 64 pro 64bitové systémypro zahájení stahování stiskněte tlačítko „Stáhnout“.

chyba na windows

Získáte komprimovaný soubor ve formátu Zip, který můžete otevřít kterýmkoli z programů pro otevírání archivů ZIP. Po stažení souborů, umístěte je do původní složky. V případě 32bitového souboru se nachází v System32, zatímco 64bitový soubor se nachází ve složce SysWOW64, oba jsou umístěny v C:Windows.

Optimalizujte svůj počítač pro opravu winhttp.dll nebyla nalezena chyba Windows

Některé problémy, jako je ten výše zmíněný, pramení ze špatného vedení týmu. Pravda je počítače vyžadují neustálou péčitakže použití určitých nástrojů může být užitečné.

Akce, jako je čištění a zrychlení počítače nebo přímá instalace antivirového softwaru, by mohly být velmi účinné při zabránění opakování tohoto typu nepříjemností. Vzhledem k tomu doporučujeme, abyste vždy znali možnosti optimalizace pro váš počítač.