Saltar al contenido

Jak opravit „Stahování se nezdařilo, stahování nebylo možné dokončit“ na WhatsApp

27 de agosto de 2022

Několik uživatelů mělo tu smůlu, že představovali problém stahování se nezdařilo na whatsapppřestože jde o velmi stabilní platformu.

Nicméně, toto Je to běžné a existuje způsob, jak to opravit. z tohoto jednoduchého průvodce, kde se dozvíte něco málo o příčinách a jejich řešení.

Dalším problémem, se kterým se můžete při používání WhatsApp setkat, může být situace, kdy se potýkáte s problémem, že vám nedorazí ověřovací kód, což způsobí, že se nebudete moci přihlásit do aplikace, nebo když vám nepřijdou zprávy a upozornění.

Co způsobuje toto oznámení WhatsApp?

Jak bylo uvedeno výše, existuje mnoho důvodů, proč se tento problém může objevit, a doufáme, že všechny níže prozkoumáme.

Úložný prostor

Jedním z nejčastějších je úložný prostor, někdy si neuvědomujeme, kolik úložného prostoru bylo v mobilním telefonu využito.

Proto nám při stahování na platformě zpráv dává tuto zprávu, protože když je soubor stažen, je uložen v telefonu.

Problémy s připojením k internetu

Dalším důvodem, proč stahování WhatsApp selhalo, je kvůli špatnému nebo velmi pomalému připojení sestup tedy nelze dokončit.

Je možné, že používaný poskytovatel internetu není příliš dobrý a rychlost, která je přijata, neumožňuje provedení této akce.

Většinou se stává, že máte i Router resp velmi staré zařízení pro bezdrátové připojenía vysílat velmi slabý signál do jiného zařízení.

WhatsApp zastaralá verze

Někomu vadí nutnost aktualizovat aplikace, které si nechávají nainstalované v mobilu popř mobilní zařízení.

Z tohoto důvodu jsou opomíjeny a přestávají to dělat na dlouhou dobu v domnění, že nenahrazením verze se její stabilita nesníží.

Nicméně, toto může způsobit řadu poruch nebo poruchjako jsou problémy s prováděním změn nebo stejné neúspěšné stahování WhatsApp.

Počítač nebo zařízení s velmi starým systémem Android

Je dobré se o naše zařízení starat a aby vydržely nad rámec svého užitečný životprotože nikdy nevíte, kdy je v případě nouze budete potřebovat.

Ale uchovávat je pro určité okolnosti je jedna věc a používat je jako hlavní vybavení druhá. pokud vlastní stará verze Androidu může být nepořádek.

Můžete také těžit z aktualizace WhatsApp na nejnovější verzi. Pokud z nějakého důvodu nemůžete aplikaci aktualizovat, může to být způsobeno tím, že nemáte místo.

Mnohé z nich, i když se stále mohou pochlubit určitými aplikacemi, obvykle nefungují tak, jak tomu bylo před lety.

Řešení pro selhání stahování v aplikaci WhatsApp

Vezmeme-li v úvahu výčet příčin, které mohou způsobit tento problém, lze vygenerovat řadu životaschopných řešení.

Odstraňte nevyžádané soubory nebo chacé aplikace

Jedním ze způsobů, jak tuto situaci napravit, je udělat v telefonu místo. Toho lze dosáhnout v části aplikace zařízení.

Dalším způsobem je odstranit nevyžádané soubory pomocí čistšího typu AVG Cleaner nebo CCleaner pro mobilní verzi k odstranění spotřebních věcí.

špatné stahování whatsapp

Stejně tak stojí za to zkontrolovat úložiště obsazené aplikací z „Aplikace“, kde můžete také odstranit spotřebovanou mezipaměť.

aktualizovat whatsapp

Přestože je prostor obvykle hlavní příčinou a řešením problému se selháním stahování WhatsApp, změna verze jej může také vyřešit.

Chcete-li toho dosáhnout, musíte vstoupit do „Obchodu Play“, v rozevírací nabídce vlevo vyberte „moje aplikace a hry“ a vyhledejte aplikaci a poté klikněte na „Aktualizovat“ v případě potřeby.

Odstraňte problémy se sítí nebo starým zařízením

Pokud jde o další dva problémy, pokud jde o síť, ideální je zkontrolovat, zda je vše dobře zapojeno nebo seřízeno a rychlost je taková, jaká skutečně přichází.

Pokud je zařízení staré, je nejlepší hledat zařízení s o něco novějším systémem Android, například 6 nebo 7, zaručit provoz aplikace.