Saltar al contenido

Jak opravit režim Obraz v obraze v WhatsApp, když nefunguje?

28 de julio de 2022

Aplikace WhatsApp Je nejpoužívanější na světě k udržování komunikace a vztahů mezi lidmi. Ale tato aplikace nás nikdy nepřestane udivovat svými režimy a různými funkcemi. V tomto případě budeme hovořit o režimu obraz v obraze (PIP). Co je to za režim? A v případě, že mi to nefunguje, jak mohu opravit režim Obraz v obraze? Jak na to se dozvíte v tomto článku!

režimu obraz v obraze

Jak název napovídá, režim obraz v obraze (což znamená: obraz v obraze) je jedním z nejzajímavějších režimů, které může vaše mobilní zařízení mít. Tento režim umožňuje zobrazit popř načíst video ve vyskakovacím okně zůstane plovoucí. To znamená, že vám to umožňuje sledovat video nebo obrázky když používáte aplikaci WhatsApp.

Tento působivý režim obrazu v obraze vám umožňuje dělat dvě věci najednou. Zajímavým faktem, který je třeba mít na paměti, je, že pro použití tohoto režimu se doporučuje mít verzi Androidu stejnou nebo vyšší než Android 8 Oreos.

Tento úžasný režim můžete také použít na mobilních zařízeních, která tyto funkce podporují, aniž byste museli aktualizovat verzi Androidu. Některé z těchto mobilů jsou od společnosti Samsung.

Tento režim lze použít s aplikacemi, jako jsou: Netflix, Facebook, YouTube, Google a WhatsApp. Zaměřme se tedy nejprve na to druhé a odpovězme na otázku, kterou si klade mnoho lidí, Jak mohu aktivovat režim obraz v obraze?

Snadno aktivujte režim obraz v obraze

Aktivace tohoto režimu se provádí velmi jednoduchým způsobem. První věc, kterou byste měli udělat, je přehrajte jakékoli video v aplikaci Whatsapp. Po otevření videa uvidíte, že se vpravo nahoře zobrazí možnost aktivovat obrázek v režimu obrázku.

Když tak učiníte, automaticky se zobrazí zpráva s následujícími informacemi: «Toto video se přehrává obraz v obraze.»

aktivujte obraz v obrazovém režimu snadno a rychle přehrajte libovolné video v aplikaci WhatsApp a objeví se možnost aktivace

Je třeba poznamenat, že tento režim nabízí nevýhodu a to, že když přehráváme video s obrazem v režimu obrazu, nemůžeme jít dopředu ani dozadu video. Ale pokud to můžeme pozastavit a obnovit podle našeho rozmaru. Tímto snadným způsobem můžeme použít režim obrázek v obrázku v našem WhatsApp, ale pokud se možnost obrázek v obrázku nezobrazí, Jak to můžeme opravit, když to nefunguje? Uvidíme.

Kroky k opravě tohoto režimu

Když používáme aplikaci WhatsApp a v tomto režimu nevidíme video. Co se v takovém případě doporučuje udělat, je dodržovat následující doporučení.

  • První věc, kterou musíme udělat, je vymazat data mezipaměti aplikace WhatsApp. K tomu musíme přejít do konfigurace nebo nastavení našeho mobilního zařízení a poté v Aplikace, WhatsApp, úložný prostor Y vyčistit mezipaměť.
  • Jako pozorování musíme zkontrolujte, zda je aplikace WhatsApp aktuální. Samozřejmě je velmi pravděpodobné, že problém je z tohoto důvodu, ale vždy je dobré být v tomto opatrný.
  • Pokud ověříme, že je vše aktuální, včetně naší verze Androidu až po verzi, která podporuje režim obrazu v obraze (podporovaná verze Androidu je Android 8 Oreo nebo vyšší), měli bychom ujistěte se, že je aktivována možnost PIP.
  • Za tímto účelem zadáme možnost aplikace, speciální přístup k aplikaci a možnost obrázek v obrázku. Pokud vidíme, že náš WhatsApp nemá speciální přístup, můžeme jej aktivovat přímo tam.

Po těchto krocích budete moci opravit obrázek v režimu obrázku, když vám to v WhatsApp nefunguje. Také, pokud máte kompatibilní verzi Androidu, můžete ji snadno aktivovat, jak bylo zmíněno.

Nezapomeňte, že pokud se vám tento článek líbil, můžete jej sdílet se svými přáteli nebo rodinou. Kromě toho zde najdete související témata a tutoriály, kde se dozvíte mnoho věcí. Na nic nečekejte a přesvědčte se hned teď!