Saltar al contenido

Jak opravit problém, který neukládá úlohu v Illustratoru

22 de julio de 2022

Programy Adobe se celosvětově těší skvělé pověsti díky kvalitu nástrojů, které svým uživatelům nabízí. Miliony lidí denně využívají různé programy této společnosti k provádění své fotografické práce, designu a mnoha dalších oblastí.

Žádný program však není osvobozen od chyb. Situace však může být zoufalá, pokud se objeví, když jste dokument uložili a později jej program nerozpoznal, a proto nemůžete zobrazit jeho obsah.

Podobně může existovat a chyba při pokusu o uložení dokumentu… Jak to vyřešit? Zde získáte odpovědi, které potřebujete.

Adobe ilustrátor

V oblasti designu se jedná o jeden z programů Adobe, který se nejvíce prosadil bezesporu Illustrator. Tato aplikace byla vydána v roce 1987 ideální pro vektorové kresbyjakož i pro vytváření různých grafických prvků přizpůsobitelných mobilním zařízením, webovým platformám, úvodníkům, rozvržením a dalším.

Využití Illustratoru v oblasti grafického designu

Jak bylo uvedeno výše, programy Adobe vynikají vysokou kvalitouA samozřejmě, Illustrator nebyl vůči všemu tomuto úspěchu imunní. Nebudete věřit, kolik návrhů byste mohli vytvořit s tímto mimořádným programem.

Od designu pro časopisy, knihy, noviny, loga, mapy a jakýkoli jiný typ tištěných médií, Illustrator má opravdu důležité nástroje pokrýt jakoukoli oblast, ve které je potřeba tvorba a design grafických prvků.

Problémy v Illustratoru?

Je dobře známo, že většina programů, nejen od Adobe, ale od jakékoli jiné společnosti, provádí neustálé aktualizace s cílem zlepšit výkon programu nebo aplikace.

Mnohokrát však oprava chyby může skončit vygenerováním jiné. Jednou z chyb, kterou uživatelé Adobe Illustratoru nejčastěji hlásili, je kdy uložit vytvořené dokumenty.

To je důvod, proč je tento článek zaměřen na řešení těchto problémů, aby tento nepříjemný okamžik byl prostě takový: nepohodlný a nestal se něčím zoufalým, protože není možné zachránit design, který vyžadoval tolik hodin a energie.

Co dělat v těchto případech?

Při vyhledávání na webu získáte nekonečná řešení zaměřená na vyřešení problému, který prezentujete. Samozřejmě, prvním krokem je identifikovat chybu, kterou Adobe Illustrator vyvoláprotože jít špatnými cestami by váš problém nejen nevyřešilo, ale také ho prohloubilo a vyvolalo další.

Co dělat v těchto případech

V rámci základních řešení najdete některé ze stylů: zkontrolujte formát ve kterém dokument ukládáte, odinstalujte a znovu nainstalujte program, nemluvě o tom, že problémy mohou být způsobeny tím, že váš počítač nesplňuje minimální požadavky požadované programem, což způsobuje tyto nepříjemnosti.

Opravy pro úspěšné ukládání návrhů

Další možností je, že jde o něco prostého a jednoduchého z verze Adobe Illustratoru, takže hlavní cestou je aktualizace programu. Zde je však několik řešení, která vám mohou pomoci:

  • Zkontrolujte své licence. Položky, jako jsou písma, která používáte ve svém návrhu, mohou způsobit problémy při ukládání. Některá písma nemusí být pro vaši verzi Adobe Illustratoru autorizována, takže budete muset provést určité úpravy.
  • Zkoušel jsi uložit v jiném formátu? Nejčastějším omezením této rady bylo použití přípony .ps (PostScript) při ukládání dokumentu a poté jej otevřít a pokusit se jej uložit s příponou .ai, což je ta, která odpovídá Adobe Illustratoru.
  • Kopírování a vkládání. Může to znít hloupě, ale může to být také účinné. Vyberte obsah dokumentu, zkopírujte jej, vytvořte nový dokument, vložte jej a zkuste jej uložit.
  • Některé soubory mohou obsahovat poškozené prvky. Musíte identifikovat prvky nebo vzory, které narušují proces ukládání souboru, a odstranit je.

Ušetřete, co potřebujete!

S těmito užitečnými tipy vyřešíte problémy, které Adobe Illustrator představuje a nedovolí vám ukládat soubory. Vyhněte se nepříjemným momentům a porazte tyto systémové problémy.