Saltar al contenido

Jak opravit problém, když se stránky nenačítají v Chromu ve Windows 10

26 de agosto de 2022

Když jsme neustále ve spojení se světem prostřednictvím našich mobilních zařízení nebo osobního počítače. Může existovat mnoho faktorů, které umožňují prohlížeč prohlížeče Google Chrome přestane fungovat nebo se stránky jednoduše nenačtou.

Jeden z těchto možných problémů může být způsoben virovou infekcí mého počítače. Z tohoto důvodu jsme připravili tutoriál, který vás naučí velmi jednoduchým způsobem jak opravit problém, když se stránky nenačítají v Chrome ve Windows 10.

Toto je jeden z nejčastěji se opakujících problémů, které můžeme najít, pokud jde o náš prohlížeč. Zkoušíte znovu a znovu načíst libovolnou stránku a ta nereaguje nebo se prostě nenačte. Můžeš zkontrolovat Připojení k internetu a nepředstavuje chyby, které by vám mohly říct, že problém je v připojení.

Co tedy mohu dělat, jakou metodu musím použít, abych problém vyřešil, když stránky nenačtou se v Chrome ve Windows 10. Věřte nebo ne, je to velmi snadné vyřešit a poté vám vysvětlíme, jaké kroky musíte podniknout. Abyste se této bolesti hlavy zbavili a mohli pokračovat v surfování po netu.

Jak opravit problém, když se stránky nenačítají v Chromu ve Windows 10

Další Oprava problému, kdy se stránky nenačítají v Chromu ve Windows 10 Je to skutečně velmi účinné a také rychlé. První věc, kterou byste měli udělat a neztrácet čas, je zavřít všechna okna, dokonce i prohlížeč Google Chrome. Pak na ploše nebo kdekoli, kde máte logo programu.

Vyberete jej a vytvoříte správný klip, tato akce zobrazí několik možností, ze kterých si vyberete tu poslední s názvem Vlastnosti. Vytvoříte klip a objeví se okno s různými kartami, jako je Zabezpečení, Obecné, Kompatibilita atd. V našem případě zvolíme kartu Přímý přístup.

Zde se nám zobrazí umístění programu a další možnosti, jdeme na konec a najdeme možnost tzv. otevřené místo. Vytvoříme klip a tím se dostaneme do dalšího okna, kde je zobrazeno umístění programu na pevném disku a také další složky a soubory. První složka nalezená v tomto okně obvykle označuje verzi programu.

Zadejte instalační soubory Google Chrome

Dále vytvoříme klip na této složce a ukáže nám velké množství složek a souborů, které hostuje. Nyní budeme hledat soubor, který nese jméno chrome.dllvybereme ho a uděláme správný klip tak, aby se objevily možnosti a zde hledáme Smazat, uděláme klip a pak eliminaci přijmeme.

Když skončíme, přejdeme k logu Windows a ořízneme tím, že najdeme možnost Správce, která je obsažena mezi dvěma závorkami. Vybereme to vytvořením klipu, pak se objeví následující otázka. „Chcete, aby tento program provedl změny ve vašem počítači“ a klikněte na možnost Ano.

Tím se nám zobrazí černá obrazovka s různými instrukce a napíšeme následující příkaz, reset netsh winsock a poté stiskněte klávesu Enter. Nyní stačí počkat asi minutu a pak musíte okno zavřít. Nyní stačí restartovat počítač.

problém nenačte stránku

Když se restartuje a načtou se všechny programy, můžete ověřit, že váš prohlížeč Google Chrome již nemá problém, který původně ukazoval. A velmi snadným a jednoduchým způsobem jste to dokázali Opravte problém, kdy se stránky nenačítají v Chromu ve Windows 10.