Saltar al contenido

Jak opravit poškozená nebo poškozená rozšíření Google Chrome – snadno a rychle

23 de julio de 2022

Prostřednictvím tohoto průvodce vás to naučíme jak opravit poškozená nebo poškozená rozšíření Google Chrome – snadno a rychle. Čtěte dále, abyste mohli znovu používat rozšíření, která v prohlížeči Google Chrome nefungují.

Je velmi důležité aktualizovat rozšíření nainstalovaná v prohlížeči Chrome, protože na základě toho často vznikají chyby. Před zahájením výukového programu byste se proto měli dozvědět o procesu správné aktualizace rozšíření.

Jak opravit poškozená nebo poškozená rozšíření Google Chrome – snadno a rychle

Existuje několik metod, pomocí kterých můžete opravit rozšíření google chrome. První je zabudován do prohlížeče, ale nefunguje pokaždé. Druhá metoda zahrnuje odstranění a přeinstalaci rozšíření. Čtěte dále, abyste se dozvěděli o obou způsobech opravy rozšíření.

Opravte rozšíření v prohlížeči Google Chrome

Obvyklý proces opravy nefunkčního rozšíření Google Chrome je velmi jednoduchý. Musíme jen přejít do prostoru, kde jsou zobrazena všechna nainstalovaná rozšíření, kde můžeme provést nastavení.

Otevřete prohlížeč Chrome a přejděte k možnostem, ke kterým se dostanete kliknutím na 3 svislé tečky, které se nacházejí nahoře a napravo od prohlížeče. Zde vyhledejte sekci „Další nástroje“ a klikněte na ni.

Uvidíte možnost «Rozšíření» klikněte na něj a dostanete se k možnostem konfigurace nainstalovaných rozšíření. První věc, kterou byste měli udělat, je ověřit, že je rozšíření povoleno, protože to je mnohokrát důvod, proč nefunguje.

Po výše uvedeném byste měli zkontrolovat, zda rozšíření vykazuje chyby, což můžete snadno zjistit, protože se zobrazí červeně. Kromě výše uvedeného se zobrazí zpráva s důvody selhání.

V každodenních případech by se měla objevit možnost, jak tento problém vyřešit. Za tímto účelem pouze zkontrolujte, zda se tlačítko zobrazuje «Opravit»toto tlačítko se obvykle zobrazuje vedle koše nebo Možnost „Odebrat“.. Pokud se objeví tlačítko Opravit, stačí na něj kliknout a mělo by se spustit proces, po kterém budete moci rozšíření znovu používat.

Přeinstalujte poškozená rozšíření v prohlížeči Google Chrome

Mnohokrát výše uvedené řešení není možné a dokonce se neobjeví ani tlačítko «Opravit». V tomto případě však existuje další možnost, kterou můžete zvážit, a to přeinstalovat rozšíření.

opravit rozbité chromové nástavce

Pro to je první věc, kterou byste měli udělat odstraňte rozšíření. Chcete-li to provést, otevřete možnosti Chrome stisknutím 3 svislých bodů. Zde klikněte na „Další nástroje“ a nakonec na možnost „Rozšíření“. Na druhé straně se důrazně doporučuje zkontrolovat, která rozšíření zpomalují Google Chrome, poté může pomoci proces odinstalace.

Jakmile jste v možnostech rozšíření, najděte to, které vám způsobilo problémy. měl bys klikněte na možnost odebrat (ale předtím si poznamenejte název rozšíření).

Nyní je čas přeinstalovat rozšíření. Jediné, co musíte udělat, je přejít na web rozšíření Google. Vlevo nahoře najdete vyhledávač, tam napište název přípony a stiskněte „Enter“. Zobrazí se výsledky, klikněte na příponu, která chcete přeinstalovat.

Prohlížeč vás přesměruje na oficiální stránky rozšíření na stránce Google. Tam stačí stisknout tlačítko „Přidat do Chromu“ a poté na potvrzení prohlížeče „Přidat rozšíření“. Poté se na obrazovce objeví upozornění, že rozšíření bylo nainstalováno správně a budete jej moci bez problémů znovu používat.

Nezapomeňte také, že na webu rozšíření můžete vyhledat některá z nejlepších užitečných rozšíření pro Google Chrome. Každý z nich může být velmi užitečný pro různé uživatele a stojí za to vyzkoušet alternativy k těm, které aktuálně používáte.