Saltar al contenido

Jak opravit neznámou chybu Mobile Legends?

27 de julio de 2022

Neznámá chyba v Mobile Legends je jednou z nejotravnějších chyb a chybou s nejmenším počtem okamžitých řešení. To je nepohodlí, které může obrátit vaše hry vzhůru nohama a dobu přehrávání v aplikaci.

Mnoho uživatelů nemůže najít konkrétní důvod, proč k tomuto problému dochází. Ale naštěstí můžete provést různé metody, které jistě skoncují s uvedenou chybou a vy budete moci pokračovat v hraní této hry. úžasné MOBA pro mobilní zařízení.

Vypněte omezené využití dat aplikací

Tento problém ve hře může to být způsobeno nestabilním připojením za určitých okolností. To znamená, že v případě omezení průchodu dat nebo jejich nekonstantní použití může dojít k selhání, jako je neznámá chyba v Mobile Legends.

Proč se tohle děje? Existuje funkce systému Android, která byla začleněna do verzí novějších než 4.4.1 omezuje použití připojení. To bylo primárně vytvořeno proto, aby zařízení zbytečně nepřetěžovalo data.

Tímto způsobem by bylo omezeno mnoho aplikací, jako jsou sociální sítě nebo jakékoli jiné, které využívají masivní využívání sítě na pozadí. Ale může také jednat stejným způsobem během jejich používání, což způsobuje určité problémy.

V případě skvělé MOBA of Mobile Legends se odhaduje, že je to jeden z důvodů, proč se objevuje „Neznámá chyba“ a musíte tuto funkci zakázat, abyste ji opravili.

Abyste toho dosáhli, musíte vstoupit do sekce, která vám umožňuje spravovat aplikace a ve které můžete provádět všechny příslušné změny. Jakmile jste v této sekci, vyhledejte Mobile Legends mezi všemi nainstalovanými aplikacemi a vyberte ji.

Tím se dostanete na jiné místo, kde můžete vytvořit různá pole týkající se chování aplikace. Mezi všemi těmito nastaveními uvidíte jedno, které bude říkat něco jako „Omezené použití dat“ a které budete muset zvolit nastavte na „Pouze s mobilními daty“.

Vymažte data nebo mezipaměť aplikace

Můžete také zkusit vymazat mezipaměť aplikace a opravit neznámou chybu v Mobile Legends. Můžete to provést ve stejné sekci, kterou jste zadali dříve, tedy ve správci aplikací vašeho zařízení.

V něm budete muset znovu přejděte do osobní části aplikace a vyhledejte tlačítko s nápisem „Vymazat mezipaměť“. Jakmile tento příkaz stisknete, uvidíte, jak se paměť nebo místo, které hra zabírá, trochu zmenší, což naznačuje, že byla úspěšně smazána. Aby se to projevilo, musíte samozřejmě zavřít aplikaci na pozadí, abyste ji úplně zastavili, a poté ji znovu spustit.

Zkontrolujte, zda jsou k dispozici aktualizace

Je obvyklé, že k těmto typům chyb dochází, protože verze hry ve vašem zařízení není aktuální. A že jste si toho nevšimli, může to být způsobeno omezením oznámení z PlayStore.

kontrolovat a aktualizovat aplikace Google Play

Bez ohledu na to stačí přejít v obchodě do sekce „Moje aplikace a hry“. Zkontrolujte, zda má Mobile Legends novou verzi. Pokud ano, můžete vybrat tlačítko s nápisem „Aktualizovat“ a počkat na dokončení procesu.

Restartování zařízení obvykle opraví neznámou chybu v Mobile Legends
Dalším způsobem, jak opravit tuto chybu ve hře, je restartování zařízení a resetování určitých hodnot. Něco, co můžete snadno získat stisknutím tlačítka napájení a výběrem možnosti „Restartovat“.

Někdy můžete být schopni problém vyřešit, například během spouštění systému, stejný software detekuje problémy a automaticky je opravuje.

Odinstalujte a znovu nainstalujte

Jako řešení pro neznámou chybu v Mobile Legends a v případě, že žádná z výše uvedených metod selže, můžete odinstalovat aplikaci pro Android. S tímto dosáhnete odstranit veškeré stopy konfliktů s hrou a poté jej můžete znovu nainstalovat do zařízení z obchodu.