Saltar al contenido

Jak opravit nebo opravit chybu 0x80070570 ve Windows 10, 8 a 7 Co je to za chybu?

1 de agosto de 2022

Prostřednictvím následujícího průvodce se to dozvíte jak opravit nebo opravit chybu 0x80070570 ve Windows 10, 8 a 7 Co je tato chyba? Dnes budete znát odpověď.

Co je chyba 0x80070570?

Chyba 0x80070570 se obvykle objeví při instalaci související s operačním systémem Windows. Ve skutečnosti se tato chyba obvykle objeví k čas na instalaci windowsačkoli se může zobrazit i za jiných okolností, například během aktualizace.

Abych byl konkrétnější, chyba 0x80070570 odkazuje na „ERROR_FILE_CORRUPT“, což lze přeložit jako chyba poškozeného souboru. Což obvykle určuje, že instalační/aktualizační soubory Windows jsou poškozené nebo poškozené.

Je však také možné, že se chyba objeví při pokusu o přesun souborů z jednoho pevného disku na jiný. Jak vidíte, důvody a příčiny chyby jsou poměrně různé, a proto mohou být i řešení tohoto problému různá.

Řešení pro opravu chyby Windows 0x80070570

Ačkoli existuje několik možných příčin této chyby, většina z nich souvisí s instalace windows. Proto vám ukážeme některá možná řešení chyby 0x80070570.

Zkontrolujte, zda je stažená distribuce Windows v dobrém stavu

Abychom pochopili povahu této chyby, první věcí, kterou doporučujeme, je ověřit, zda nejsou poškozeny soubory stažené pro instalaci systému Windows. Ve skutečnosti je nejlepší udělat stáhnout znovu instalační soubory z oficiálního webu Windows.

Na druhou stranu, pokud se chyba objeví při provádění aktualizace, je nejlepší aktualizace zrušit a zkusit je stáhnout znovu. Ve skutečnosti to může také pomoci opravit chybu aktualizace 0x800F0986 na Windows Update, další poměrně běžný problém související s aktualizacemi systému Windows.

Tím se vyloučí možnost, že problém je způsoben poškozenými instalačními soubory systému Windows.

Ověřte, zda jednotka použitá pro instalaci funguje správně

Operační systém lze po dlouhou dobu instalovat z USB, k tomu se používají nejlepší programy k vytvoření USB spouštěcích Windows. Jistě, je to funkce, která může být za mnoha okolností velmi pohodlná. Při použití tohoto instalačního režimu však může nastat několik problémů.

Ve skutečnosti se někdy chyba 0x80070570 objeví právě proto USB disk, který používáme, není v dobrém stavu. Důvodem této chyby může být nefunkční flash disk.

Pokud rozumíte výše uvedenému, důrazně se doporučuje zkontrolujte integritu flash disku. Pokud se domníváte, že to může být příčinou problému, použijte k instalaci systému Windows jinou velkokapacitní paměťovou jednotku USB.

Použijte nástroj k ověření souborů Windows

Pokud na druhou stranu problém nebyl vyřešen nebo se objeví za jiných okolností, například když přesunete soubor, je tu další věc, kterou můžete zkusit. Máme na mysli použití nástroj pro kontrolu souborů systému Windows.

0x80070570 skenovat nyní řešení systému Windows

Nástroj sfc /scannow Pomáhá zkontrolovat, zda soubory operačního systému nemají nějaký problém. Chyba 0x80070570 se určitě může objevit kvůli poškození instalačních souborů Windows. Pomocí tohoto nástroje nám to pomůže zkontrolovat.

  • Jednoduše použijte CMD, přejděte do nabídky Start, zadejte CMD. Jakmile se nástroj objeví, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte „Otevřít jako správce“.
  • Zobrazí se příkazové okno systému Windows. Stačí napsat»sfc /scannow“ a stiskněte klávesu „Vstupte“.
  • Počkejte, až bude proces dokončen a systém Windows vám ukáže, zda je v systému nějaký problém.

Ve většině případů jsou výše uvedená řešení funkční. V každém případě existují další způsoby, jak opravit chyby modré obrazovky v systému Windows 10, které vám také mohou pomoci.