Saltar al contenido

Jak opravit chybu Windows Update 0xd0000034 v systému Windows 10?

15 de julio de 2022

Windows je skvělý systém, ale není osvobozen chyby, které ničí uživatelský dojem, například chyba x800F0988. Kvůli těmto nepříjemnostem byl vytvořen tento tutoriál, abyste mohli alespoň jeden z nich vyřešit tím, že se naučíte, jak opravit chybu Windows Update 0xd0000034.

A je to tak, že ačkoli vám operační systém okna vždy řekne název vaší chyby, nikdy vám neposkytne řešení, takže je nezbytné vytvořit průvodce, jako je tento, aby mohli běžní lidé vyřešit chyby aniž byste museli platit technikovi.

Je třeba poznamenat, že před spuštěním byste měli aktualizovat Windows na nejnovější dostupnou verzi nebo si zakoupit licenci v obchodě (v případě, že nemáte původní verzi), protože budete potřebovat, aby byl váš systém aktuální jak je to možné.

Jak opravit chybu Windows Update 0xd0000034?

Nyní, abyste opravili chybu Windows Update 0xd0000034, existuje mnoho způsobů nebo řešeníale ty, které uvidíte níže, jsou pro vás nejúčinnější a nejméně komplikované.

Chcete-li dosáhnout prvního z nich, musíte přejít do konzoly CMD vašeho počítače, to uděláte tak, že otevřete start Windows a umístíte CMD do vyhledávače, když získáte možnost se stejným názvem, klikněte na ni pravým tlačítkem a spusťte jej jako správce.

Tato akce způsobí zobrazení okna CMD, dovnitř napište následující: SC config wuauserv start= auto a poté stiskněte enter. Poté zadejte SC config bits start=auto a znovu stiskněte klávesu enter.

Jakmile to uděláte, napište SC config cryptsvc start=auto a stiskněte enter jako předtím, poté zadejte SC config trustedinstaller start=auto a stiskněte enter, nakonec napište exit a naposledy stiskněte enter.

Nakonec stačí restartovat PC a je to. Díky tomu již budete moci opravit chybu Windows Update 0xd0000034 a budete moci používat a aktualizovat, co chcete, jako obvykle. Je třeba poznamenat, že každá z předchozích kombinací musí být umístěna tak, jak je a jak je napsána, aby fungovala.

Další řešení zlého omylu!

S výše uvedeným by mělo být vše připraveno, ale v případě, že tomu tak nebylo, budete muset použít toto jiné řešení, aby vaše chyba byla v minulosti a neopakovala se.

Chcete-li začít s takovým řešením, musíte nejprve spuštění otevřeného okna a tam hledejte v liště: Poradce při potížích (v závislosti na jazyce vašeho počítače jej možná budete muset zadat v angličtině).

Jakmile ji najdete, otevřete ji, tím vyskočí okno s řešitelem, ve kterém bude mnoho možností na výběr, klikněte na tu s názvem «aktualizace windows».

modrá okna cd

Tato akce způsobí, že se tlačítko objeví přímo tam, což vám umožní rychle spustit řešitele dotykem, udělejte to. S tím tento program provede kompletní sken vašeho PC a nejenom vám řekne, v čem je problém, ale také vám umožní opravit to automaticky.

A voila, s tím víte, jak opravit chybu Windows Update 0xd0000034, takže tady už opravdu nemáte co dělat, přejděte k počítači a chybu opravte.

Pamatujte si, že jak to je, existuje mnohem více problémů s aktualizace systému Windowstakže by nebylo na škodu vyhledat si informace týkající se tohoto tématu, měli byste například prozkoumat: Jak opravit chybu aktualizace 0x800F0986?, což je chyba podobná té, kterou jste právě viděli.

Nebo také můžete hledat, jak vyřešit chybu aktualizace systému Windows, když se neaktualizuje, protože s informacemi, které se objeví, nikdy nezůstanete v limbu, pokud dojde k selhání.