Saltar al contenido

Jak opravit „chybu prvního ověření při odhlášení“ ve Free Fire

19 de agosto de 2022

Free Fire je jednou z těch videoher, které ve složitém světě mobilních zařízení poznamenaly před a po. Existuje příliš velká konkurence na to, aby se hra umístila jako jedna z nejlepších. Tenhle se však povedl… a s pomstou. Takový byl jeho úspěch, který byste měli vědět jak opravit ‘chybu ověřování, nejprve se prosím odpojte’ ve Free Fire.

Co je příčinou této chyby? Co dělat, aby se to napravilo? To vše a ještě více najdete v tomto malém průvodci, abyste nezoufali, když nemůžete hrát. Všechno má řešení! A řešení je v tomto článku.

Problémy se servery Free Fire

Hra zkrátka představuje atrakci. Prostý fakt, že jsem pozval své přátele, aby se mnou hráli Garena Free Fire, zaručuje hodiny zábavy. Problém je však kdy nemůžete se připojit.

Zkoušíte to znovu a znovu, ale stále se vám zobrazuje ta otravná zpráva… jak opravíte „chybu prvního ověření při odhlášení“? To se stává častěji, než si dokážete představit.

K této nepříjemné a zoufalé chybě dochází, když herní servery nedostávají údaje o vašem účtu Facebook nebo VK.

Jak tuto chybu opravit?

vyřešit ‘chyba ověření nejprve se odhlaste“ je poměrně jednoduchý postup. Obvykle nemusíte nic dělat, stačí pár minut počkat a znovu se přihlásit.

Pokud to přetrvává, měli byste vymazat mezipaměť hry na vašem mobilním zařízení. Jak to udělat? Snadný. Musíte pouze do písmene dodržovat následující pokyny:

  1. Přejděte do nastavení telefonu.
  2. Přejděte do sekce „Aplikace“.
  3. Vstupte do aplikace „Free Fire“.
  4. Vyhledejte sekci „Úložiště“.
  5. Klikněte na tlačítko „Vymazat mezipaměť“.

vymazat mezipaměť aplikace

Tento postup musíte to udělat pouze a výhradně v případě, že máte s hrou propojený účet na Facebooku, VK, Samsungu nebo Huawei. Když znovu vstoupíte do hry, problém by již měl být vyřešen.

Další možnosti ke zvážení

Zkoušeli jste darovat diamanty Free Fire mým přátelům nákupem přes Paypal? Nemůžete vstoupit do hry kvůli chybě ověřování? Někdy je řešení „chyby prvního ověření při odhlášení“ problémem s připojením.

Dalším řešením by tedy bylo zkontrolovat rychlost vaší Wi-Fi nebo zkusit vstoupit do hry s daty vašeho mobilního zařízení. tímto způsobem, nebudete muset vymazat mezipaměť.

Užijte si Free Fire!

S těmito doporučeními můžete pokračovat v hraní Garena Free Fire se svými přáteli nebo lidmi z různých částí světa. Vyhrajte hry, získejte odměny a získejte to nejlepší ze všeho: zbraně, oblečení, postavy.

Dokažte, že jste nejlepší v této zábavné hře a nenechte se odradit chybou ověření. Už víte, jak to napravit!