Saltar al contenido

Jak opravit chybu nebo problémy Lidl Plus? – Lidl Plus nefunguje

25 de agosto de 2022

Lidl Plus je jedna z nejlepších možností, která existuje, pokud jde o stahování a supermarketová aplikace, která vám umožní ušetřit. To je způsobeno funkcemi, které má uvnitř, a tím, jak snadno se používá. Ne všechno je však růžové a někdy selžou i ti nejlepší, proto se dnes dozvíte, jak řešit chyby či problémy Lidl Plus.

Přestože tato aplikace patří ve Španělsku mezi jedničku, není osvobozena od problémů, zejména pokud jde o výměnu kuponů nebo slevu, proto mnoho uživatelů hledalo návod, jak tento problém vyřešit, se kterým mohou Naučte se nejen řešení, ale také co to je a jak Lidl Plus funguje.

Jak opravit chybu nebo problémy Lidl Plus?

Abyste se dostali přímo k věci a rychle pochopili, jak vyřešit chyby nebo problémy Lidl Plus, první věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že jako v jakékoli oficiální aplikaci Playstore nebo AppStore stále je mnoho nevyřešených chyb, takže dnešní řešení budou co nejobecnější, abychom se pokusili pokrýt všechny.

Nyní je první chybou, která může nastat při používání této aplikace, která je jednou z nejčastějších a zdlouhavých nedovolte, abyste vstoupili nebo se žádným způsobem přihlašovali.

Mnoho lidí uvedlo, že aplikace někdy uživatelům nedovolí přihlásit se ke svým účtům. Řešení pro to není příliš jasné, protože může být opraveno samo nebo jen pomocí odinstalujte nebo znovu nainstalujte aplikaci (což odstraní poškozené soubory).

Pokud ale nic z toho nefunguje, pak je vaším jediným řešením zavolat nebo kontaktovat zákaznickou podporu Lidl Plus. Tato metoda je ta, která vám je doporučena k vyřešení této chyby a jakékoli jiné, protože tato aplikace opravdu má dobrý podpůrný systém který řeší problémy v co nejkratším čase.

Kontaktní číslo pro zavolání ve Španělsku je 900958311 a hovor bude zdarma, pokud se nacházíte na španělském území. Na jejich stránkách zase najdete formulář (je dole na stránce), který se po vyplnění odešle poradcům, kteří vám řešení v krátké době vrátí.

Chyby s kupony Lidl Plus

Nyní, když znáte nejlepší možnosti řešení chyb nebo problémů Lidl Plus, je na čase, abyste viděli konkrétnější řešení problému, který se vyskytuje u kuponů, který je také velmi častý.

V případě, že chyba je, že nelze aktivovat kupón (jakýkoli), musíte nejprve zkontrolujte, zda jste se správně zaregistrovali v Lidl Plusže jste v aplikaci (přihlášeni), že kupón je nový nebo platný a že jste připojeni k síti.

stírací ceny v mobilní aplikaci lidl

Pokud splňujete všechny tyto požadavky a nemůžete slevu aktivovat, pak řešením navrhovaným společností je otevřít a zavřít aplikaci alespoň třikrát, nebo relaci ukončit a několikrát začít znovu, protože by to mělo aktivovat váš kupón .

Totéž se stane, pokud nemůžete zobrazit své slevové kupóny, doporučuje se otevřít a zavřít aplikaci nebo ji restartovat, A pokud to nebude fungovat, kontaktujte zákaznický servis Lidl Plus a požádejte o řešení.

Pamatujte, že když se pokoušíte kontaktovat Lidl Plus, asi bude chvíli trvat, než odpovímprotože se jedná o velké společnosti s tisíci hovorů denně.

A je to, s tím posledním, co čtete, víte dost na to, abyste mohli říct, že můžete vyřešit chyby nebo problémy Lidl Plus, takže stačí kontaktovat zákaznický servis a nechat si poradit. V případě, že to není opraveno, můžete vždy hledat nejlepší aplikace pro objednání jídla nebo produktů ve Španělsku a změnu.