Saltar al contenido

Jak opravit chybu „kopírovat hru“ na PS5? – Konec CE-107891-6

23 de julio de 2022

Chybový kód PS5 CE-107891-6 se některým uživatelům objeví, když se pokoušejí spustit hry a aplikace na PlayStation 5. Je zřejmé, že to zdaleka neumožňuje hladký provoz a zabraňuje stejným vlastníkům konzole hrát a používejte aplikace, které chcete.

Existuje na základě toho snadná oprava kódu chyby PS5 CE-107891-6? Abych odpověděl na tuto otázku Zde je několik bodů, které je třeba vzít v úvahu při řešení takové chyby.

Jaké body byste měli zkontrolovat, pokud při přenosu hry na PS5 dojde k chybě?

V případě této chyby nebo dokonce v případě chyby portu CE-108863-6 musíte provést řádnou kontrolu vaší video konzole, která zahrnuje následující aspekty:

Že hra začíná správně

Toto je velmi důležitý aspekt, který si nemůžete nechat ujít, když začínáte hru ověřte, zda se spustí správněkterý mimo jiné nepředstavuje žádnou chybu.

Pokud hru najdete na konzoli

Vždy mějte na paměti tento aspekt, je pravděpodobné, že pokud vaše konzole zobrazuje chyby, jeden z nich nenašel hru na konzoli.

Že přenesený soubor není poškozen

Znáte ty časy, kdy zkopírujete soubor na USB v počítači a když jej jdete zkontrolovat na jiném počítači, zobrazí se chybová zpráva? Totéž se může stát s vašimi hrami, protože při přenášení se mohou poškodit.

Verze hry jsou kompatibilní na PS5

Než začnete hrát a dokonce si i koupit hru, zkontrolujte, zda jsou kompatibilní s vaším PS5, jinak může generovat chyby, jako je CE-107891-6. Můžete si to snadno ověřit vstupem do obchodu PlayStation Store.

Jak vyřešit chybu při kopírování hry na PS5?

Po zakoupení vzrušující nové konzole nové generace už nikdo nechce vidět na svém televizoru chybovou zprávu PS5 CE-107891-6. K této chybě dochází při pokusu o spuštění hry nebo aplikace na PS5. Herní konzole ale neinformuje uživatele, že „nelze spustit aplikaci nebo hru“, ale místo toho zobrazí na obrazovce chybový kód. Vzhledem k tomu je možné, že jako dotčená osoba hledáte snadné řešení této chyby.

Aktualizujte PS5

V této rané fázi není na webu PlayStation žádný oficiální chybový kód PS5 (CE-107891-6). Jako vedlejší produkt je možné pouze spekulovat, co může být příčinou a řešením.

Při testování PlayStation 5 byl chybový kód CE-107891-6 soustavně způsoben pokusem o spuštění her jako Death Stranding, ačkoli to neovlivnilo ostatní aplikace a hry.

Může se také stát, že chyba CE-107891-6 je způsobena problémy s kompatibilitou a dotčený obsah vyžaduje opravu, aby správně fungoval na hardwaru a tím aktivoval PS5.

jak vyřešit chybu při kopírování hry na ps5

Navzdory tomu „Aktualizovat“ snížil původ chybového kódu pro PlayStation 5 CE-107891-6. Zvláště, když se hra správně nezkopíruje z externího pevného disku na interní SD.

Pokud to tedy chcete opravit, musíte příslušnou hru odebrat a znovu si ji stáhnout z PSN, abyste opravili chybu při kopírování hry.

Kde zkontrolujete, že chyba na vašem PS5 již byla vyřešena?

Pokud jste po aktualizaci hry čekali 10 minut, ale nic se nestalo, spusťte konzoli v nouzovém režimu a znovu vytvořte databázi. Musíte si být jisti, že hra není vložena nebo nainstalována. Proto znovu postupujte podle výše uvedených kroků.

Několik hráčů říká, že samotné přebudování databáze nefunguje. Ale přebudování databáze a následné spuštění hry bez připojení k internetu udělalo trik. Vždy nezapomeňte zkontrolovat připojení k internetu, abyste se vyhnuli chybám, jako jsou CE-109502-7 a CE-109503-8.

jak zkontrolovat, že jste vyřešili chybu na vašem ps5

Stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu asi 15 sekund, přibližně dokud neuslyšíte druhé pípnutí. První pípnutí byste měli slyšet přibližně po 7 sekundách. Jakmile se tedy dostanete do nouzového režimu, vyberte obnovit databázi.

Konzole se restartuje. Poté vypněte připojení k internetu, vložíte disk a počkejte, až se nainstaluje. Později můžete povolit připojení k internetu a aktualizovat své hry.

PlayStation 5 je věcí dnešních generací, jejichž situace nám pomáhá zabavit se a užít si den, proto toto by nemělo být vadné abychom čas rozptýlení trávili správně a bez nepříjemností.