Saltar al contenido

Jak opravit chybu „ISDONE.DLL“ při instalaci her na Windows 10, 8 a 7

8 de agosto de 2022

Máte potíže s instalací hry nebo aplikace? Dnes vás to naučíme jak opravit chybu ‘ISDONE.DLL’ při instalaci her na Windows 10, 8 a 7běžná chyba během instalací.

Na druhou stranu, pokud místo toho máte problémy se spuštěním hry, měli byste vědět, jak opravit chybějící chybu v souboru d3dx9_43.dll ve Windows, což je další nepříjemnost, která může být pro hráče počítačových her noční můrou.

Příčiny chyby ‘ISDONE.DLL’

Chyba ‘ISDONE.DLL’ se obvykle objeví při instalaci videoher nebo jiných programů. Může se zdát, že chyba je komplikovaná, ale obvykle se týká něčeho velmi základního, prostoru. Chyba ‘ISDONE.DLL’ se samozřejmě objeví, když jsou problémy s prostorem nebo paměť.

Ve většině případů se chyba ‘ISDONE.DLL’ zobrazí, když na pevném disku není dostatek místa pokračovat v instalaci hry. Chyba je určitě vzácná, protože většinu času hry nebo programy provádějí kontrolu požadovaného místa.

V každém případě, pokud je z nějakého důvodu instalace spuštěna a v polovině instalace je prostor potřebný k instalaci programu menší, zobrazí se chyba ‘ISDONE.DLL’. Je třeba poznamenat, že tato chyba se může zobrazit také v případě, že Paměť RAM je nedostatečná.

Jak si dokážete představit, většinou je řešení velmi jednoduché, v každém případě si povíme podrobněji níže.

Jak opravit chybu „ISDONE.DLL“ při instalaci her na Windows 10, 8 a 7

Pochopení, že ve většině případů chyba ‘ISDONE.DLL’ odkazuje na a problém se skladováním, nejrozumnější je zvážit uvolnění místa v počítači. Na druhou stranu byste měli vzít v úvahu také paměť RAM.

Uvolněte místo na pevném disku

Nejzákladnějším a nejefektivnějším řešením, když se vám zobrazí chyba ‘ISDONE.DLL’, je uvolnit místo na pevném disku. Pokud tedy plánujete nainstalovat program nebo hru s velkou váhou, je důležité to mít potřebné úložiště.

Pokud má hra například 64 Gb, ujistěte se, že máte toto místo před instalací. Ve skutečnosti se velmi doporučuje mít více místa, než je potřeba k instalaci programů. Vrátíme-li se k příkladu 64Gb, nebylo by na škodu, kdybyste zkusili vyčlenit zhruba 75 GB.

Proces dekomprimace souborů mnohokrát zabere více místa, než je uvedeno v instalaci. Proto je vždy rozumné mít k dispozici více místa, než je potřeba. Pamatujte, že uvolněním místa na pevném disku v počítači se systémem Windows se chyba ‘ISDONE.DLL’ obvykle vyřeší.

chyba instalace her isdone.dll

Zkontrolujte RAM

Pokud se místo toho chyba neobjeví kvůli nedostatku úložiště, může to být způsobeno nedostatek paměti RAM. Musíte pochopit, že stejně jako úložiště našeho pevného disku, i RAM se může zaplnit.

Pokud tedy v době instalace používáte počítač, ujistěte se, že se paměť RAM nezaplňuje. K tomu můžete použít správce úloh. I tak je určitě při instalaci jakékoli aplikace nejlepší počítač nepoužívat.

Buďte prosím trpěliví, před použitím počítače proveďte instalaci a počkejte na její dokončení. Také se tak vyhnete použití paměti RAM, kterou by instalace mohla vyžadovat.

Na druhou stranu, pokud je problém opravdu velmi přetrvávající, zkontrolujte, zda je instalace pomocí více RAM, než máte. Pokud ano, doporučujeme, abyste věděli, jak vyměnit paměťové moduly RAM v počítači, a zvážili instalaci větší paměti RAM do počítače.

Další úvahy

Není to něco běžného, ​​ale mnohokrát je virus schopen zaplnit naše úložiště a vytvořit falešné soubory. Proto, pokud to vidíte po opětovném uvolnění místa jste zahlceni, měli byste zvážit instalaci bezplatného nebo placeného antiviru.

Na druhé straně, pokud je to pro vás z jakéhokoli důvodu obtížné uvolnit úložný prostorpamatujte, že existují určité nástroje, které můžete použít. V každém případě buďte velmi opatrní, že máte antivirus, nebo se ujistěte, že je program Windows Defender aktivován a plně funkční.