Saltar al contenido

Jak opravit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 ve Windows 10

30 de julio de 2022

Pokaždé, když ve Windows dojde k chybě, je vydán kód, který uživateli pomůže identifikovat typ závady a může tak najít řešení problému. Z tohoto důvodu vám doporučujeme přečíst si tento článek, kde se to dozvíte Jak opravit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 ve Windows 10.

Tento problém může být stejně nepříjemný jako chyba DRIVER_RETURNED_HOLDING_CANCEL_LOCK ve Windows 10, ale naštěstí lze oba snadno opravit.Jaké jsou příčiny chyby INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 ve Windows 10?

Jedna z příčin chyby INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 ve Windows 10 se týká přítomnosti systémový protokol poškozený nebo že byl odstraněn.

Je také možné, že k selhání dojde kvůli nedostatku místa na pevném disku, antivirovému blokování jednoho z klíčových systémových souborů atd.

Jak opravit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 ve Windows 10

Stejně jako můžeme opravit chybu DRIVER_INVALID_STACK_ACCESS, je také možné opravit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 ve Windows 10. Abyste toho dosáhli, musíte provést diagnóza abyste poznali konkrétní původ problému a dodrželi postup, který vysvětlíme níže.

Restartujte systém pomocí bodu obnovení

Pokud jste právě aktualizovali systém Windows a došlo k chybě, zkuste bod obnovení. Chcete-li to provést, přejděte do části „Nastavení“ a vyberte část „Aktualizace a zabezpečení“. Zde budete muset kliknout na „Obnovit“.

Vyhledejte možnosti obnovy a vyberte bod obnovení vytvořený systémem. Počkejte několik sekund, než bude postup proveden, a restartujte počítač.

Aktualizujte ovladače

Nainstalovali jste do počítače nové zařízení? Pokud ano, musíte aktualizovat ovladače. Chcete-li to provést, stiskněte klávesy „Win+X“ a vyberte „Správce zařízení“. Poté vyberte komponentu a klikněte na ni pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Aktualizovat ovladač“.

Můžete také udělat proces aktualizace prostřednictvím oficiálních stránek výrobce zařízení. V tomto případě se ujistěte, že jste vybrali konkrétní ovladač podle modelu operačního systému a platformy.

Zkontrolujte všechny systémové soubory

Velmi užitečnou možností, jak vyřešit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 v systému Windows, je použijte speciální příkaz zkontrolovat všechny systémové soubory. Tento postup můžete provést z konzole Windows, kterou najdete po zadání cmd do vyhledávače. Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci a klikněte na „Spustit jako správce“.

úložiště nefunguje

Jakmile otevřete příkazové okno, zadejte následující syntaxi: sfc /scannow a stiskněte klávesu „Enter“. Počkejte několik minut, než se dokončí skenování pevného disku, a poté restartujte počítač.

Vyhledejte chyby pevného disku

Je nezbytné určit a opravit chyby na pevném disku, aby bylo možné vyřešit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003 v systému Windows 10. Chcete-li to provést, otevřete příkazovou konzolu cmd, jak jsme vysvětlili v předchozím kroku, a zadejte následující příkaz: chkdsk c : /f a stiskněte klávesu „Enter“.

O to se stará příkaz chkdsk zkontrolujte chyby v souborovém systému a také poškozené sektory. „c:“ je jednotka, na které bude skenování provedeno, zatímco /f je parametr, který opraví chyby, pokud jsou nalezeny.

Aktualizujte systém správně

Aktualizace systému mohou vyřešit chybu INVALID_AFFINITY_SET 0x00000003, protože to zvyšuje počítačová bezpečnost a problémy se systémem Windows jsou sníženy.

Chcete-li toho dosáhnout, přejděte do „Nastavení“ a v části „Aktualizace a zabezpečení“ klikněte na „Zkontrolovat aktualizace“. Pokud systém nabízí dostupný balíček, můžete stisknout tlačítko „Stáhnout a nainstalovat“. Ujistěte se, že jste vytvořili bod obnovení pro obnovení systému v případě jakýchkoli chyb.