Saltar al contenido

Jak opravit chybu Instagramu „Vyskytl se problém s vaším požadavkem“?

18 de julio de 2022

Sociální sítě, i když jsou velmi oblíbené, se používají po celém světě, a to buď prostřednictvím a webový prohlížeč nebo smartphone, nejsou imunní vůči technickým problémům nebo selháním v nějakém požadavku, co chcete udělat. V tomto případě aplikace Instagram není výjimkou.

Pokud jste běžným uživatelem Instagramu, ať už se přihlašujete z mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS, je pravděpodobné, že jste s aplikací měli alespoň jednou problém.

Mohlo se vám například stát, že se pokoušíte nahrát fotku, někoho sledovat nebo se dokonce přihlásit a objeví se okno s nápisem ‘Došlo k chybě ve vašem požadavku’. Dokonce vám pošlou e-mail s informací o chybě. Dnes vám vysvětlíme, jak můžete tuto chybu opravit snadno z vašich sociálních sítíale zaměřil se na Instagram.

Co znamená chyba „Vyskytl se problém s vaším požadavkem“?

Mnohokrát, když se objeví zpráva jako je tato, nebo ta od ‘Nemohli jsme dokončit váš požadavek’, Je to proto, že nejste připojeni k internetu. Proto první věc, kterou se chystáte udělat, je ověřit, zda jste; ale pokud ne, je to jen zapnutí vaší bezdrátové nebo mobilní sítě.

Poté se vrátíte zpět do aplikace a provedete požadavek znovu; pokud však problém stále není vyřešen, je možná další chyba, a je to tím, že nemáte nejnovější verzi aplikace Instagram. Proto váš požadavek nebyl zpracován, a proto se vám zobrazí zpráva „Vyskytl se problém s vaším požadavkem“.

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte přejít do obchodu s aplikacemi pro Android nebo iOS a stáhnout nebo aktualizovat aplikaci. S tím to také bude vyčistit mezipaměť, což znamená, že získáte více prostoru pro prohlížení a nebudete mít žádné další problémy se svým požadavkem.

Proč se mi zobrazuje chyba „Vyskytl se problém s vaším požadavkem“?

Nyní, jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci, může být tato nepříjemnost způsobena různými faktory. Pokud však již udělal jsi to, co jsme doporučili, a problém nebo chyba přetrvává, zvolte odstranění mezipaměti aplikace.

Když je váš mobilní telefon přesycen nevyžádanými soubory, způsobí to tato dilemata. Proto je nejlepší, aby je vaše aplikace neobsahovaly, i když fungují správně. A abyste to vyřešili, můžete si stáhnout aplikaci, která vám pomůže s úklidem váš telefon z nevyžádaných souborů. Stejně jako fotografie, nebo opakované a těžké informace.

  protože k problému dochází, že ve vašem požadavku došlo k chybě

To za účelem zlepšení výkonu vašeho mobilního zařízení; a tak můžete své aplikace používat správně, aniž by se zpomalily nebo zobrazovaly zprávu o,’ U vašeho požadavku došlo k chybě“ z důvodu přetížení dat.

Jak odstranit chybu Instagramu „Vyskytl se problém s vaším požadavkem“?

V této části vysvětlíme jednoduché kroky, které musíte dodržet, aby se v aplikaci Instagram přestal objevovat problém „Ve vašem požadavku došlo k chybě“. Přestože existuje mnoho možností, jak tento problém vyřešit, existují dva jednoduché postupy, které fungují téměř na všechny uživatelé s telefony Android a iOS.

Vymazat data mezipaměti

První z těchto postupů je téměř bezchybný a spočívá v pouhém vymazání mezipaměti Instagramu. Můžete to udělat přístupem do nabídky „Konfigurace“ nebo „Nastavení“ vašeho mobilu, s určitými variacemi v závislosti na tom, zda máte zařízení Android nebo iPhone.

Je velmi běžné, že tyto chyby ‘Došlo k chybě s vaším požadavkem’ v aplikaci Instagram; jsou způsobeny zaplněním mezipaměti aplikace. Pokud se tedy mezipaměť vyprázdní, aplikace bude moci fungovat plynuleji, a tak chyba ve většině případů zmizí.

To však není kouzelné řešení a nemusí to fungovat všem uživatelům. Protože je velmi pravděpodobné, že se zobrazí zpráva jako „Nemohli jsme dokončit požadavek“ nebo chyba „Nemohli jsme dokončit nahrávání“. Chyba proto bude stále přítomna; a dokonce vám při mnoha příležitostech pošlou e-mail s těmito zprávami.

vymazat mezipaměť mobilního telefonu

Pokud vám vymazání mezipaměti nepomohlo s problémem požadavku, dalším řešením je vynutit uzavření Instagramu. Chcete-li tak učinit, vraťte se do ‘Konfigurace’ vašeho mobilu a mezi aplikacemi vyhledejte Instagram. Jakmile jej získáte, stiskněte možnost „Vynutit uzavření“ nebo „Vynutit zastavení“. Když aplikaci znovu otevřete, nedojde k žádné chybě.

Aktualizujte nainstalovanou verzi Instagramu

Existuje možnost, že i když použijete obě řešení doslovně, dojde k chybě vašeho požadavku stále se objevovat když se pokusíte provést akci v aplikaci, ať je to jakkoli jednoduché.

Pokud je to váš případ, nebojte se, existují další možnosti, které můžete vyzkoušeta které jsou navíc velmi jednoduché a rychlé, takže můžete bez problémů odeslat svůj požadavek, čtěte dál a uvidíte.

Nejprve si zkontrolujte verzi Instagramu, kterou máte nainstalovanou v mobilu. Pokud to není nejnovější, mohlo by to vysvětlit chybu nebo problém, který máte, protože starší verze bývají trochu nestabilní. Řešení je velmi jednoduché, stačí zajít do obchodu s aplikacemi App Store nebo Play Store, a stáhněte si nejnovější verzi této aplikace.

Dočasně deaktivujte účet

Pokud ani toto nepomůže, můžete zkusit dočasně deaktivovat svůj účet. Tento proces se může stát trochu těžkopádnější, ale některým uživatelům to fungovalo. Mějte na paměti, že k tomu musíte zadat svůj účet Instagram z počítače nebo webového prohlížeče v mobilu, nikoli z aplikace.

deaktivovat instagramový účet

Další věc, kterou je třeba zvážit dříve deaktivovat svůj instagramový účet, je, že byste mohli přijít o svá data. Možná si je tedy budete chtít stáhnout přes webový prohlížeč nebo do mobilu. Během doby, kdy je váš účet deaktivován, budou všechna vaše data skryta, kromě komentářů nebo ‘To se mi líbí’, které jste zanechali v publikacích ostatních.

Můžete také zkusit odinstalovat aplikaci Instagram z mobilu a restartovat mobilní telefon nainstalovat nejnovější verzi z Instagramu. Když si znovu otevřete svůj účet jako obvykle, neměly by se již vyskytovat žádné chyby nebo problémy s vaším požadavkem, ani vám nepošle e-mail s uvedením důvodů problému.

Zkontrolujte přítomnost poškozených souborů

Jako poslední alternativu, pokud nic z výše uvedeného nefunguje, můžete resetovat telefon do továrního nastavení. možná to zní jako drastické opatření, ale bude účinný při odstraňování všech poškozených souborů, které způsobují chybu aplikace. Mějte na paměti, že tím přijdete o všechny kontakty a aplikace, které váš mobil s Androidem nebo iOS obsahuje.

virus na mobilním telefonu

Doufáme, že vám tento návod pomohl vyřešit chybu „Vyskytl se problém s vaším požadavkem“ na Instagramu, která sužuje mnoho uživatelů po celém světě. nezapomeňte to sdílet ve vašich sociálních sítích jestli ti to bylo užitečné. Uvidíme se v dalším tutoriálu!