Saltar al contenido

Jak opravit chybu DirectX v Call Of Duty Warzone na Windows

13 de agosto de 2022

V současné době roste móda hraní videoher online pomocí mobilních zařízení, herních konzolí a osobních počítačů. Hry jako Call Of Duty Warzone se v mnoha případech stávají návykovými.

Ale bohužel existují určité problémy, když chceme používat PC. Právě z tohoto důvodu jsme vám přinesli následující článek, který vás poučí jak opravit chybu DirectX v Call Of Duty Warzone na Windows.

Tyto problémy s DirectX jsou obvykle velmi časté a nacházejí se v různých hrách, když se je pokusíte nainstalovat do počítače. To už bylo vidět v Call Duty Modern Warfare a také v Battle Royale. Ale i když tomu nevěříte, je možné tuto chybu napravit a my vás navedeme tak, abyste se ji naučili řešit a neztráceli čas ničím jiným než hraním.

Je důležité, abyste před instalací jakékoli hry na svůj počítač probrali minimální požadované požadavky. Jinak pro vás nebude možné hrát tuto ani jinou hru. Z tohoto důvodu vám před uvedením kroků, které je třeba dodržet, ukážeme, jaké jsou minimální požadavky, které musíte vzít v úvahu, abyste mohli hrát Call of Duty Warzone.

Jak opravit chybu DirectX v Call Of Duty Warzone na Windows

Minimální požadavky, které potřebujete ke hře Call Duty Warzone na vašem PC jsou následující, v první řadě a velmi důležité musíte mít nainstalované DirectX 12. CPU musí být AMD FX 6300 nebo to může být i Intel Core i3 -4340. Musíte mít grafickou kartu Radeon HD 7950 nebo grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 670 nebo 1650.

Operační systém musí být Okna 10 64 Bit nebo Windows 7 64 Bit, RAM musí být alespoň 8 GB a pevný disk 101 GB HD. Pokud máte počítač, který má tyto specifikace nebo vyšší než tyto, ujišťujeme vás, že budete moci hrát bez problémů. Nyní vám přímo řekneme, co byste měli dělat, pokud máte tento problém.

Co mám udělat pro opravu chyby DirectX v Call Of Duty Warzone na Windows

Je logické, že chcete tuto chybu opravit, protože Call Of Duty Warzone, se letos stala senzací. Pokud tedy chcete tento problém vyřešit, musíte provést následující a je velmi pravděpodobné, že budete mít problémy s ovladači. Pokud DirectX není aktuální nebo nemáte nejnovější ovladače, nebude pro vás možné hrát hry na vašem PC a budete muset aktualizovat DirectX na nejnovější verzi.

Teoreticky tento bod vytváří chyba s DirectX, ale v případě, že máte nejnovější aktualizaci a potřebné ovladače, měli byste zkusit něco jiného. Pokud máte na svém počítači software pro přetaktování, musíte jej zakázat, to musí opravit chybu, pokud se tak nestane, zkuste něco jiného.

Je také možné, že se tato chyba objeví na vašem počítači s operačním systémem Windows, pokud používáte druhý monitor. Tato chyba se obvykle vyskytuje při provádění používat dva monitory současně. Poté vás požádáme o deaktivaci druhého monitoru, aby se závada nadále nezobrazovala, pokud závada stále přetrvává, zkuste něco jiného.

Další možnou příčinou, kterou vám chyba DirectX zobrazuje, je rychlost snímků za sekundu nebo jak je známo FPS. V tomto případě by měla být omezena na alespoň 60 FPS, to by pak mělo problém vyřešit, pokud ne, zkuste snížit kvalitu textury na Normální. Nebo můžete hrát hru v rozlišení 1080P.

opravit okna warzone

Toto jsou akce, které můžete podniknout k vyřešení Problémy související s DirectX a to se ukázalo během vzhledu této hry. Poslední věc, kterou můžete zkusit, pokud výše uvedené nefungovalo. Je to vstoupit do Battle.net a použít možnost Skenovat a opravit, abyste měli online řešení.

A tímto způsobem jsme dokončili tento článek, který vám ukázal různá řešení, která můžete použít, když Chyba DirectX v Call Of Duty Warzone na Windows.