Saltar al contenido

Jak opravit chybu Apex Legends audio\ship\general_english.mstr

30 de julio de 2022

Pokud máte problémy se spuštěním videohry Apex Legends, měli byste si přečíst následující příručku, kde vás naučíme jak opravit chybu Apex Legends audioshipgeneral_english.mstrjeden z nejčastějších problémů v tomto titulu spolu s problémy DNS, které způsobují zpoždění a vysoký ping v Apex Legends.

O čem je Apex Legends

Apex Legends je videohra vytvořená společností Respawn Entertainment, nar soutěž o fortnite a další videohry žánru Battle Royale. Postupem času se stal jedním z nejhranějších titulů.

Videohra je dostupná pro všechny regiony a je přeložena do většiny jazyků, ale možná budete muset dát hlasy Apex Legends do španělského jazyka.

Má velmi zajímavou a zábavnou mechaniku, je to také Cross Play, která usnadňuje hraní s přáteli bez ohledu na to, jakou konzoli používáte. Jde bezesporu o titul, který doporučujeme, jelikož kromě všeho výše uvedeného je zcela zdarma.

V každém případě, jako každá videohra, není osvobozena chyby a problémy, před ním najdeme chybu audioshipgeneral_english.mstr. Níže vám proto ukážeme, jak tuto chybu opravit v Apex Legends.

Jak opravit chybu Apex Legends audioshipgeneral_english.mstr

nepochybně předchozí chyba patří mezi nejběžnější v Apex Legends. Naštěstí je to problém, který lze ve většině případů velmi snadno vyřešit. Níže jsou uvedeny některé z nejužitečnějších metod, jak tuto chybu opravit v Apex Legends.

Opravte Apex Legends od Origin

Uchýlit se k jednoduché možnosti opravy soubory přítomné ve spouštěči Originmůžete opravit chybu audioshipgeneral_english.mstr v Apex Legends.

  • Proces je jednoduchý, stačí otevřít aplikaci Origin a přejít na «Moje knihovna her».
  • Zde najděte videohru Apex Legends a klikněte na ni pravým tlačítkem. Poté najděte možnost „Opravit“ a klikněte na ni.
  • Po výše uvedeném začne proces analýzy a opravy herních dat, který je v mnoha případech schopen chybu vyřešit.

Pokud je problém vyřešen, zbývá pouze použít některé z nejlepších triků k vítězství v Apex Legends a zlepšení, na druhou stranu, pokud problémy přetrvávají, čtěte dále.

Opravte Apex Legends ze Steamu

Steam má také svůj vlastní systém pro ověřit a opravit instalační soubory hry. Tento proces je obvykle efektivní pro opravu chyby audioshipgeneral_english.mstr v Apex Legends.

  • První věc, kterou byste měli udělat, je otevřít Steam, jakmile jej otevřete, přejděte do sekce «Knihovna». Vyhledejte Apex Legends a klikněte na něj pravým tlačítkem, zde uvidíte možnost „Vlastnosti“, klikněte na ni.
  • Nyní přejděte na kartu „Místní soubory“. Nakonec klikněte na možnost «Ověřte integritu souboru». Počkejte na dokončení procesu a zkontrolujte, zda se chyba audioshipgeneral_english.mstr stále zobrazuje.

Znovu nainstalujte/stáhněte Apex Legends

Toto je poslední možnost, ale pokud nic z výše uvedeného nefunguje správně, je nejlepší hru smazat nainstalujte jej znovu. Tento proces se bude lišit v závislosti na spouštěči, který používáte.

apex legends audio chyba

Pokud jde o odinstalaci, lze ji provést dvěma způsoby, jeden je přes Launcher a druhý přes Ovládací panely. Chcete-li to provést prostřednictvím ovládacího panelu, jednoduše na něj přejděte a vyhledejte příslušnou možnost «Programy a vlastnosti». Zde se objeví Apex Legends, pokračujte v odinstalaci softwaru.

Pokud se videohra nezobrazí v programových možnostech ovládacího panelu, můžete vždy přistupovat ke spouštěči, který používáte. Obvykle, stačí najít ikonu hry, kliknout na ni pravým tlačítkem a vybrat možnost „Odinstalovat“.

Nyní přichází proces instalace, v každém případě je velmi jednoduchý, protože přímo v «Knihovně» Steamu nebo v «Knihovna her» of Origin, najdete tyto možnosti. Jednoduše klikněte pravým tlačítkem na ikonu Apex Legends a klikněte na možnost „Instalovat“.

Pokud z nějakého důvodu Apex Legends stále nefunguje správně, nezapomeňte, že existují některé hry podobné nebo podobné Overwatch, které se stávají velmi podobnými vrcholové legendy a určitě vám padnou do oka.