Saltar al contenido

Jak opravit chybu aktivace produktu Windows 10 Office

24 de julio de 2022

Počítače, které mají Windows, nám nabízejí velké množství možností, které všem velmi usnadňují život. Jeden z nich užitečné nástroje nabízený systémem Windows je Office, které si dokonce můžete stáhnout a nainstalovat zdarma do svého mobilu. Ať už jde o práci, studium nebo jen procvičování našich dovedností psaní, Office nám umožňuje mít při používání skutečně kvalitní zkušenosti.

Ale i když není příliš běžné, že bychom narazili na problémy v Office, mohou se vyskytnout problémy, které nás mohou při používání Office ovlivnit. Pokud je to váš případ a nevíte, jak to vyřešit, nebojte se, protože právě zde vás to naučíme jak opravit chybu aktivace produktu Windows Office snadno a rychle.

Jak opravit chybu aktivace produktu Office?

Není pochyb Office je skvělý nástroj. Nejen, že nám umožňuje vytvářet dokumenty, diapozitivy, grafy a další, ale umožňuje nám je také jedinečným a zvláštním způsobem upravovat, čímž vyniká mezi ostatními nástroji stejného stylu. Ačkoli pokud používáte Mac, možná se ptáte, co je lepší mezi Microsoft Office a iWork, není pochyb o tom, že Office je extrémně užitečný nástroj.

Ale jeden problém, který může výrazně ovlivnit naše zkušenosti s používáním Office, je chyba aktivace kancelářského produktu. Tato nepříjemná chyba nám může bránit v jeho správném používání a dokonce nám může bránit ve vstupu do Office, abychom mohli začít správně používat jeho služby. To znamená, že než začnete používat Microsoft Office, musíte tento problém vyřešit.

Existuje několik důvodů, proč k tomuto problému může v Office dojít. Možná Jste přihlášeni pomocí účtu, který není přidružen k Office, máte v počítači nainstalovanou více než jednu kopii Office nebo bylo vaše předplatné Microsoft 365 deaktivováno. Ať už je příčina této chyby ve vašem počítači jakákoli, zde vám pomůžeme ji vyřešit.

Používání Microsoft 365

Vynikající možností, jak tuto chybu vyřešit, je Microsoft 365. Tento asistent podpory a obnovy od společnosti Microsoft vám výrazně usnadňuje identifikaci a řešení problémů, které může mít váš počítač se systémem Windows. K vyřešení tohoto problému stačí:

  • Stažení Microsoft 365.
  • Po úspěšném stažení pokračuje do nainstalujte jej a vytvořte si účet Microsoft 365.
  • Ve vyskakovací záložce, která se objeví, přijměte stisknutím tlačítka Smlouvu o poskytování služeb společnosti Microsoft «Souhlasím».
  • Klikněte na možnost «Ano» pro Microsoft 365 k provádění změn v zařízení.
  • Jakmile jste v Microsoft 365, postupujte podle kroků, které vám nabízí, abyste vyřešili chybu aktivace produktu v Microsoft Office.

Jakmile toto vše uděláte, Microsoft 365 vám poskytne potřebnou pomoc k opravě chyby aktivace produktu Office. A není pochyb o tom, že se jedná o a výborná možnost k vyřešení tohoto problémuod začátku vám říká, co je příčinou chyby, což vám velmi usnadňuje práci.

Použití Poradce při potížích s aktivací

Pokud stále nemůžete opravit chybu problémů s produktem Office navzdory výše uvedeným krokům, nebojte se, můžete to udělat také pomocí Poradce při potížích s aktivací. Tento nástroj je k dispozici na počítačích se systémem Windows a lze jej snadno opravit problémy s aktivací, které může Office představovat.

Jediné, co musíte udělat, abyste jej mohli začít používat, je stáhněte a nainstalujte jej stejně jako Microsoft 365. Jakmile to uděláte, Poradce při potížích s aktivací identifikuje příčinu této chyby a rychle ji opraví.

Aktivujte Windows 10

A ačkoli je tato chyba obvykle způsobena již zmíněné problémy, dalším faktorem, který může mít vliv na Office, je datum, čas a časové pásmo vašeho počítače se systémem Windows. Pokud je to váš případ, musíte pouze ověřit, že jsou správně nakonfigurovány, a pokud tomu tak není, opravit je.

Pokud máte nějaké problémy s vyřešením této nepříjemné chyby, doporučujeme vám navštívit oficiální stránku podpory společnosti Microsoft, protože tam najdete pomoc, kterou potřebujete dosáhnout toho snadno. Doufáme, že všechny tyto informace pro vás mohou být užitečné a že Office využijete na maximum, bez ohledu na problémy, které mohou nastat.