Saltar al contenido

Jak opravit chybu 11 a 12 Pokémon GO Joystick falešný GPS?

5 de agosto de 2022

Chyba 11-12 Pokémon Go Joystick falešný GPS byla představena mnoha uživatelům této oblíbené hry. A mimo jiné vám brání si to správně užít.

Tato chyba je související s připojením GPS, nebo nedostatek, takže nemůžete provádět akce normálně. Existují však některá řešení, která můžete použít k nápravě.

Chyba 11-12 Pokémon Go, co se stane?

Pro nikoho není tajemstvím, že pro hraní Pokémon Go v jakémkoliv jeho aspektu ano je nutné mít aktivní GPS zařízení, které chcete používat. V opačném případě by aplikace postrádala smysl a byla by omezena v plném rozsahu.

V tomto smyslu chyba 11-12 Pokémon Go Joystick falešný GPS souvisí přesně se selháním spojení s globálním navigačním systémem. To znamená, že protože je aplikace spuštěna, uživatel v ní nemůže nic dělat.

Další charakteristikou tohoto problému je, že varovná zpráva se objeví okamžitě po otevření aplikace, i když jste si právě vytvořili svůj Pokémon účet. Prezentuje se a legenda o tom, že uvedený signál nebyl nalezen.

Kroky k vyřešení chyby s falešným GPS joystickem

Pokud máte nainstalovanou falešnou GPS Joystick, jistě to poznáte jeho hlavní funkcí je generování fiktivních adres, se kterou můžete hrát Pokémon Go. Tyto simulátory však mohou představovat problémy, které můžete pravidelně řešit.

Vyhněte se aktualizacím Play

Je možné opravit chybu 11-12 Pokémon Go Joystick falešný GPS tím, že zabráníte službám Google v automatické aktualizaci. Chcete-li to provést, musíte zadat „Nastavení“ vašeho zařízení a přejít do sekce „Aplikace“.

Nyní musíte prohledávat různé aplikace, dokud neuvidíte a stisknete „Obchod Google Play“. Při otevírání informací o nich musíte stisknout «Použití dat» a poté přejeďte po tlačítku na „Data na pozadí“ nebo na pozadí.

Služby Google Play

Můžete také zkusit vypnout data Služeb Play na pozadí. Stejně tak v sekci „Nastavení“ a „Aplikace“ nyní vyberete „Služby Google Play“ a „Využití dat“. Konečně jsou tu ti, kteří doporučují deaktivovat jak „Data na pozadí“, tak „Neomezené využití dat“.

Oprávnění falešného GPS Pokémon Go a joysticku

Ujistěte se, že to zkontrolujte oprávnění pro obě aplikace jsou zapnutá, tedy jak „Podkladová data“, tak jejich používání bez omezení. Kromě toho musí být tlačítka „Kamera“ a „Umístění“ posunuta zeleně.

Zapněte vysokou přesnost

Abyste mohli hrát plynule, je důležité, abyste povolili přesné určení polohy. Tohle znamená tamto, vaše zařízení použije všechny prostředky k zabezpečení polohy.

V tomto smyslu musíte otevřít „Nastavení“ a vybrat sekci „Zabezpečení a umístění“. Poté najděte a otevřete kartu věnovanou výhradně „Umístění“.

vysoce přesné mobilní gps

Pak budete mít několik možností, ale ta, kterou potřebujete, bude využívat vysokou přesnost Google pro určení polohy. Najdete jej také u starších modelů jako „High precision“.

upgradujte pokémona

Pokud s tímto nemůžete vyřešit chybu 11-12 Pokémon Go Joystick falešný GPS, musíte zkuste aplikaci restartovat. Pokud stále nemůžete najít opravu, možná budete muset aktualizovat Pokémon Go na nejnovější verzi.

Můžete to udělat jako běžnou aktualizaci, pokud ji máte v obchodě k dispozici. I když, abyste se vyhnuli dalším typům chyb, můžete Pokémona odinstalovat a znovu jej nainstalovat v nejnovější verzi.

Udržujte svůj telefon aktuální

Dalším aspektem, který musíte vzít v úvahu, je to staré verze OS, například na Androidu, může bránit provádění těchto programů. Řešením, které potřebujete, může být aktualizace operačního systému.