Saltar al contenido

Jak opravit chybu 0xc0000018 při spouštění aplikací v systému Windows?

26 de julio de 2022

Pokud máte chybu 0xc0000018 a nevíte, jak tento problém vyřešit, doporučujeme vám přečíst si následující příručku, ve které budeme hovořit o Jak opravit chybu 0xc0000018 při spouštění aplikací v systému Windows?

Chyba 0xc0000018

Windows je operační systém, který používají miliony lidí po celém světě. Ať tak či onak, není to dokonalé a je to docela dobře známé tím, že se ukazuje více chyb které mohou bránit používání OS.

The chyba 0xc0000018 je to jedna z mnoha nepříjemných nevýhod platformy. Ve skutečnosti je to obzvláště nepříjemné, protože znemožňuje spouštění více programů, jako je Microsoft Office, platforma známá tím, že je neustálou obětí této chyby.

Přečtením následujících informací možná najdete řešení této nepříjemné chyby, která se obvykle vyskytuje v operačním systému Okna.

Jak opravit chybu 0xc0000018 při spouštění aplikací v systému Windows?

Řešení tohoto problému je většinou jednoduchý proces, v každém případě vyžaduje dodržení určitých velmi specifických pokynů, právě z tohoto důvodu doporučujeme pozorně si přečíst následující návod, ve kterém naznačíme možné řešení chyby 0xc0000018.

  1. K využití tohoto možného řešení použijeme «Editor registru Windows». Chcete-li tento nástroj otevřít, máme několik možností, první je stisknutím tlačítka Start a vyhledáním aplikace «Spustit». Druhá možnost je stisknutím kombinace kláves Windows+R.
  2. Dvě výše uvedené metody by měly na obrazovce zobrazit aplikaci «Spustit», zde musíte napsat následující «Regedit», příkaz, pomocí kterého můžete přejít do editoru registru Windows a kliknout na možnost přijmout.
  3. Provedením výše uvedeného budete přesměrováni do «registru Windows». Tímto způsobem budete moci upravit registr vyhledáním konkrétní složky. Chcete-li to provést, přejděte na následující adresu PočítačHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWOW6432NodeMicrosoftWindows NTCurrentVersionWindows.
  4. Jakmile jste ve složce uvedené výše, musíte hledat následující «AppInit_DLLs».
  5. Když jste ve složce výše uvedené položky, musíte na ni dvakrát kliknout, pokud v sekci „Informace o hodnotách“ uvidíte nějakou informaci, musíte ji smazat, poté stiskněte možnost „OK“ a restartujte počítač.

Tato metoda je v mnoha případech funkční, ale musíte si být vědomi toho, že po provedení výše uvedeného procesu ihned restartujete počítač. Nyní zkuste znovu spustit aplikaci, která problém způsobila.

Windows modrá obrazovka

Windows Office

Chyba 0xc0000018 je obvykle spojena s Microsoft Office, sadou vlajkových programů společnosti Microsoft, se kterou lze pracovat různými způsoby. Ve skutečnosti se tato chyba obvykle objevuje pro problémy související s touto platformou.

Pokud si po stažení a instalaci Office všimnete, že se při spuštění některých programů v této sadě zobrazí chyba 0xc0000018, je nejlepší odinstalovat aplikaci jej znovu nainstalovat. V mnoha případech provedení tohoto procesu obvykle najde řešení této nepříjemné chyby.

pomocí příkazu Sfc /scannow opravte chybu 0xc0000018 při spouštění aplikací

Metoda sfc /scannow je jednou z nejvíce doporučených k opravě systému Windows 10. Prostřednictvím tohoto příkazu analýza systémových souborůtato analýza vám ukáže, zda existuje nějaký problém, což může být občasná chyba 0xc0000018.

  1. Chcete-li použít tento příkaz, první věc, kterou musíte udělat, je otevřít konzolu Windows. Chcete-li to provést, přejděte na start systému Windows a zadejte „cmd“.
  2. by se měl objevit «cmd.exe» Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Spustit jako správce“.
  3. Při výše uvedeném by se na obrazovce měla zobrazit konzola Windows, zadejte «sfc / scannow» a stiskněte klávesu „Enter“.

Po provedení výše uvedeného procesu musíte počkat na dokončení analýzy souborů v počítači. V případě, že se vyskytnou nějaké chyby, Windows vás na to upozorní. Pokud žádná z výše uvedených možností nefunguje, doporučujeme vám resetovat nebo obnovit systém Windows, abyste opravili všechna selhání systému.